Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendine Güven (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/)
-   -   Etkilerini görüyorum. :))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/618712-etkilerini-goruyorum.html)

papatyagibiyaşamak 23-05-2011 02:15 PM

Etkilerini görüyorum. :)))

Arkadaşlar, merhaba öncelikle... :) Mutluyum ve bunu sizlerlede paylaşmak istedim, bu durumdan dolayı çok üzgündüm çünkü kendine güven telkininden verim alamamıştım, acaba sorun bende mi diye düşünmeye başlamıştım artık. Çünkü sosyallik arttırıcı daha çabuk etki etmişti. Neyse biraz zor oldu uzun oldu ama oldu artık kendine güven telkini de etk ediyor. :))
Sizlere de söylemek istedim, sakın ümitsizliğe kapılmayın belki biraz zor oluyor ama oluyor mutlaka. Mesela kendimden daha eminim, içimde bir yükselme hissediyorum , yükselen güvenimden dolayı.
Ama daha çok var tabi tam bir kendime güven duygusunun oluşmasına,
olsun bekleyeceğim. Sevgilerimle... :))

emy 23-05-2011 02:20 PM

Cevap: Etkilerini görüyorum. :)))

Bende dinliyorum aynı şekilde gözle görülür birşey hissedemedim. Ama etki edeceği muhakkak..

papatyagibiyaşamak 23-05-2011 02:35 PM

Evet mutlaka etki ediyor emy. :)

MarEspEraNZa 23-05-2011 03:50 PM

dün bu telkin ile sürece yeniden başladım kararlı bi şekilde
umarım devam ettiririm :(

papatyagibiyaşamak 23-05-2011 07:46 PM

uMarım devam ettirirsin ikieşittirbir... :)

MarEspEraNZa 23-05-2011 07:50 PM

hatta şuan dinliyorum
iyi dileklerinizi eksiltmeyin lütfen ....:,)

yelda_k 23-05-2011 10:16 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799209)
hatta şuan dinliyorum
iyi dileklerinizi eksiltmeyin lütfen ....:,)

daimi dinleyişlerr canımcımm

MarEspEraNZa 23-05-2011 10:32 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799215)
daimi dinleyişlerr canımcımm

sanırım şimdiden güzel bi etki saptadım :) az öncede bi arkadaşım a slm verdim, canımmm şeklinde karşılık verdi şimdide siz12389

teşekkürr ederimsiirokulsiirokul

kuzzen 24-05-2011 12:59 AM

inanın telkinler çok çok işe yarıyor .Ben yeni teşhis edilen MSle uğraşıyorum doktorum bana anti depresan verdi ama bunları almadım niye mi MS i kafama takmayım diye ,telkinlerin çoğunu dinlediğim için ilaçlara hiç gerek duymadım .Her gün artan sağlığıma teşekkür ediyorum. Okadar çok farkındalıklar ya şadım ki ...... evrene TEŞEKKÜR EDERİM....DİNLEMEYE DEVAM EDİN ARKADAŞLARO0

azraist_24 23-10-2011 10:13 PM

Alıntı:

kuzzen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799234)
inanın telkinler çok çok işe yarıyor .Ben yeni teşhis edilen MSle uğraşıyorum doktorum bana anti depresan verdi ama bunları almadım niye mi MS i kafama takmayım diye ,telkinlerin çoğunu dinlediğim için ilaçlara hiç gerek duymadım .Her gün artan sağlığıma teşekkür ediyorum. Okadar çok farkındalıklar ya şadım ki ...... evrene TEŞEKKÜR EDERİM....DİNLEMEYE DEVAM EDİN ARKADAŞLARO0

Kesinlikle etkilerini gec de olsa alabiliyoruz lutfen ama lutfen ozellikle yeni baslayan uyelerimize sakin pes etmemelerini diliyorum.

O0

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:31 PM.