Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendine Güven (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/)
-   -   Kendine güven telkininden olumlu sonuç almak... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/615768-kendine-guven-telkininden-olumlu-sonuc-almak.html)

denizyıldızı 08-10-2010 06:50 PM

Kendine güven telkininden olumlu sonuç almak...

Selam arkadaşlar; 2 buçuk ay olacak nerdeyse.. Uzun süreden beri başta ego ve suçluluk olmak üzere telkinleri dinliyorum.. Ve ego ve suçluluğun etkilerini de hissettim diğer etkilerini hissettiğim telkinler de oldu..
Fakat kendine güven telkininden hiçbir etki almadım... Sorun muhakkak bendedir çünkü ego ve suçluluk fayda etti peki kendine güven telkini niye fayda etmedi?.. Acaba hergün kendine güven telkin içeriğini de mi okumalıyım?.. Ne yapabilirim bu telkinin fayda etmesini çok istiyorum... Çünkü kendime güvenim tam değil... Özgüven problemim var biraz..
Ne yapabilirim telkinin fayda etmesi için arkadaşlar?..

denizyıldızı 08-10-2010 07:53 PM

Cevap: Kendine güven telkininden olumlu sonuç almak...

Bana yardım etmeyecek misiniz?..

smoth17 08-10-2010 08:57 PM

artırılmış güven, kendine saygıyı artırmak ve özsaygıyı artırmak telkinleri varmış ama sipariş ediliyor sanırım.

denizyıldızı 08-10-2010 09:00 PM

hımmm sipariş telkin vermenin dışında neler yapabilirim?..

selo2951986 08-10-2010 09:02 PM

listenizde telkin sayısı fazlaysa etki etmesi biraz gecikebilir.ayrıca sosyallik arttırıcı ve toplulukda baya etkili özgüven üzerine.

denizyıldızı 08-10-2010 09:04 PM

9 tane telkin var dinlediğim.. Sosyallik arttırıcı ve toplulukda dinliyorum evet; sosyallik arttırıcının etiklerini görüyorum biraz ama dediğim gibi kendine güven telkini hiç etki etmiyor bana... :(

selo2951986 08-10-2010 09:16 PM

isterseniz listenizde kendine güven telkinini sayısını arttırın.ben onun etkisini görebilmek için gece sabaha kadar sadece kendine güven telkinini dinlemiştim 2-3 gün tabi gündüz diğerlerinide dinlemeyi ihmal etmedim.isterseniz birde böyle deneyin.ayrıca olumlamalarla destekleyip deneyimlerseniz kalıcı oluyor.

denizyıldızı 08-10-2010 09:34 PM

Hımm evet geceleri sadece kendine güven telkini dinlemek fayda edebilir; teşekkür ederim yardımın için arkadaşım... :)

iyiniyet 25-12-2010 12:06 PM

Alıntı:

denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772475)
Hımm evet geceleri sadece kendine güven telkini dinlemek fayda edebilir; teşekkür ederim yardımın için arkadaşım... :)

arkadaşlar bu telkinleri nereden indiriyosunuz ben yapamadım bana izah edebilirmisiniz.?girlhaha

Edward_87 28-01-2011 06:11 PM

Merhabalar,
kendine güven telkinini dinliyorum.Özgüven eksikliğiden dolayı bu telkinden başladım.Kendie güvenim arttığını hissedebiliyorum.Bu telkini dinlediğiin 4.günü oluyor.Fakat yaşadığım bazı durumlar var.Sanki kişilik bölünmesi yaşıyorum.Birkaç ay görmediğim arkadaşlarımla görüştüğümde sanki eski sıcaklığı gösteremiyorum.Konuşacak pek konu bulamıyorum.Bazen insanlarla başbaşa kaldığımda ne konuşabilirim diye.Yapmacık gelir gibi.Sanki aklımı kontrol edemiyorum(Nasıl davranılacagı gibi).Sizce bu telkinin etkisi mi? Geçici bir süreç mi yoksa benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum.:((((

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:25 PM.