Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendine Güven (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/)
-   -   KORKUYOR MUYUM (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendine-guven/505367-korkuyor-muyum.html)

yepyenibirhayat 13-04-2010 01:45 PM

KORKUYOR MUYUM

içimde çok fazla korku var. hiçbir zaman hiçbiryerde olduğum gibi içimden geldiği gibi davranamıyorum. Sanki içimde büyük bir duygu birikimi varda sürekli onun patlayarak dışarı akmasını engelliyorum.volkanik bir dağ düşünün...volkanik patlamanın oluşmasını engelliyorum sanki... Sanki içimden geldiği gibi kendiliğinden hareket etsem hemen suçlanacakmışım gibi. Büyük bir değersizlik duygusu...suçluluk duyguları...Korkular...Kapalı bir dünya... skan67y789derty içimde sanki hiç sevgi yok... Aslında içimde sevgi var ama bunu ifade edemiyorum. Ne aileme nede başka insanlara karşı... Toplum içinde sesimi çıkaramıyorum. Sesim kısılmış... konuşamıyorum yani...hpm1 Üstümde ayrıca geçmişimin ağır duygusal yükü var. korkularla kapalı bir dünya...tüm bunların doğal sonucu olarak sosyal fobi. Ağlamak, ağlamak ağlamak istiyorum... Ağlayarak boşalmak istiyorum...uy897blookağla2

yepyenibirhayat 13-04-2010 02:02 PM

Cevap: KORKUYOR MUYUM

KENDİMİ SEVİYORUM...HEPİNİZİ SEVİYORUM..... TEŞEKKÜRLER........

Elektra 13-04-2010 02:06 PM

Suçluluk telkini bu sorunları ortadan kaldırmaya yeter. Ayrıca sen sosyal fobiliydin bildiğim kadarıyla, bunlar gayet normal yani. Yavaş yavaş üzerinden atıcaksın. Bu da telkinlerle ve senin gayretinle olacak.Sana güveniyorum :) Sevgilerimle...actionsmile

Xarmaşık 13-04-2010 02:23 PM

Alıntı:

yepyenibirhayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 635731)
içimde çok fazla korku var. hiçbir zaman hiçbiryerde olduğum gibi içimden geldiği gibi davranamıyorum. Sanki içimde büyük bir duygu birikimi varda sürekli onun patlayarak dışarı akmasını engelliyorum.volkanik bir dağ düşünün...volkanik patlamanın oluşmasını engelliyorum sanki... Sanki içimden geldiği gibi kendiliğinden hareket etsem hemen suçlanacakmışım gibi. Büyük bir değersizlik duygusu...suçluluk duyguları...Korkular...Kapalı bir dünya... skan67y789derty içimde sanki hiç sevgi yok... Aslında içimde sevgi var ama bunu ifade edemiyorum. Ne aileme nede başka insanlara karşı... Toplum içinde sesimi çıkaramıyorum. Sesim kısılmış... konuşamıyorum yani...hpm1 Üstümde ayrıca geçmişimin ağır duygusal yükü var. korkularla kapalı bir dünya...tüm bunların doğal sonucu olarak sosyal fobi. Ağlamak, ağlamak ağlamak istiyorum... Ağlayarak boşalmak istiyorum...uy897blookağla2

Valla beklenen patlamayı yapmışsın güzel bi başlangıç.. Aynı duyguları yaşayan biri olarak hoşgeldin aramıza diyorum..956k

McOrco 13-04-2010 02:35 PM

sf degil o
cevrendekilerin acayipliklerine gösterdiğin tepki bu şekilde

Halini hatrını sordulardamı
kapandın yınede ıcıne
cevap vermeden uzaklastın oradan?

İçimde sevgi var gösteremedim kimseye dedin.
Bekleyen oldumukı hic sevgi göstermeni?
Yada gösterdiginde mutlu olan birileri?
Yok degilmi
E ozaman bundada senin bi suçun yok

geçmişinin ağırlıgından rahatsızlanmanada ben çok mutlu oldum acıkcası...
o rahatsız eden şey herneyse artık GEÇMİŞTE KALMIŞ OLMASINA ;)

planner 27-08-2010 09:20 AM

Bir an kendimi okuyorum sandım.y789

Yorumlarda da dendiği gibi "suçluluk telkini" bu soruna birebir.

Günlük tutulmasını önermişler, henüz o kadar cesaretim yok kendimi açmaya. Ama sen buraya yazabildiğine göre belki de evde bir yerlerde açmışsındır da.y789 Uzun zaman olmuş yazmayalı, umarım düzelmişsindir.
Sevgiler.actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:22 PM.