Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Karanlık Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/)
-   -   karanlıkta yalnız kalmak!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/650-karanlikta-yalniz-kalmak.html)

etterna_ 19-03-2007 06:58 PM

karanlıkta yalnız kalmak!!!

arkadaşlar bi müjdem var size guitar
bu akşam işten gelince elimi yüzümü yıkadım, bi pizza ısıttım kendime, dişlerimi fırçaladım, biraz makyaj yaptım ve biraz kokoş giyinip eşimi beklemeye koyuldum beni evden alması için. Nereye gittim dersiniz? Yemeğe falan değil. yeni bi iş görüşmesine sevincli
gerçi mekanı tam görmedim ama kurumsal bi şirket olduğunu biliyorum. Orada çalışan eşimin arkadaşı bana başvuru formu verdi ve onu referans yazmamı söyledi ve cv ni ekleyip getirirsin dedi f678h
% 80 olacak gibi duruyo fazla da ümitlenmek istemiyorum ama tam istediğim gibi biyer.
Şimdi cv mi hazırlamaya koyulucam. Sizlere bu müjdeyi vermemek olmaz diye düşündüm...
Bu arada cv için bütün edebiyatımı konuşturacağım bi önyazı yazmak istiyorum...eğer beceremezsem Lerzan o edebiyat kokan elini bana da bi uzatır mısın, ocağına düşebilirim de 44
dua edin bana olur mu 12389

Korkunc 19-03-2007 07:21 PM

isteğinin gerçekleşmesi dileğiyle.

pisimbat 19-03-2007 07:59 PM

etterna_ umarım herşey senin isediğin gibi olur,hayırlısı ile güzel haberler almam dileğimle sevincli

hayatimdegisti 19-03-2007 08:12 PM

Etterna bende paylaştığın için teşekkür ederim.Hayirlisi olsun senin için... hismiley

skorpy 19-03-2007 09:23 PM

senin hakkında allah herşeyin hayırlısını versin etterna herşeyin istediğin gibi olması dileğiyle krzm67

etterna_ 19-03-2007 09:25 PM

Teşekkür ederim hepinize kahvesmiley

murat 19-03-2007 09:49 PM

Atakan abi o film nasıl bir film ya.Ben çekseydim tek başıma oynasaydım o amatör film denilen video klipten daha mantıklı,etkileyici bir şeyler çekerdim.Tuhafıma giden en iyi amatör film ödülünü alması.cık cık cık.Kızın babası juri başkanı diyeceğim ama insan hakkaten utanır o video klibe film demeye bide yetmiyormuş gibi en iyi film seçmeye.Ama komikmiş.. blook

Hayırlı olsun etterna_ başvurun.Geriside istediğin gibi en önemlisi senin için hayırlı olur inş. uy897 utananadam

üç_gömlek 15-11-2007 02:54 PM

Ynt: karanlıkta yalnız kalmak!!!

önceden bende de karanlık korkusu vardı.aslında korkum karanlık da değildi.korktuğum şey karanlıkta karşıma başka boyuttan bi varlığın çıkmasıydı.ondan karanlığa girer girmez tüylerim diken diken olurdu.telkinleri dinledikten sonra daha doğrusu kişisel gelişimle ilgili okumaya başladıktan sonra karanlık korkusu diye birşey kalmadı.şimdi ışığı kapatırken aklıma bile gelmiyor.

dilekcik 19-11-2007 11:01 PM

karanlıktan korkarım ama karanlık yolda yürüyorum hiç ışıksız korkmuyomuyum ne :D şaşkın

shamanic 21-11-2007 02:06 PM

25889 dilekcim telkinlerin ve kendine olan güveninin güzel yansımalarını görmeye mi başladık ne...
umarım tüm güzellikler hızla hayatında yer bulmaya devam eder...

sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:17 PM.