Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Karanlık Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/)
-   -   karanlıkta yalnız kalmak!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/650-karanlikta-yalniz-kalmak.html)

etterna_ 17-03-2007 10:39 PM

karanlıkta yalnız kalmak!!!

sen ben misin? dusun

pisimbat 17-03-2007 11:27 PM

Ben kediyim sen kediysen bensin mi oluyo hımm blook şakaya vursakta karanlık bana ürkütücü ce korkunç gelio küçükken hatırlarım kapının arkasında öcü var umacı var diye korkuturlardı ay hala ordalar kardeşim yokmu umacının öcünün başka evi sabite bağladı beni 98569 sung66

etterna_ 17-03-2007 11:29 PM

belki biraz bencilce ama yalnız olmadığıma çok seviniyorum cilgin897
beni bağışlayın
bu dünyada yalnız değilim her açıdan s456

etterna_ 17-03-2007 11:30 PM

ama bu korkularımızı, belki gereksiz duygularımızı hep birlikte paylaşarak, danışarak yeneceğimize inanıyorum actionsmile

hayatimdegisti 17-03-2007 11:31 PM

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Ben kediyim sen kediysen bensin mi oluyo hımm blook şakaya vursakta karanlık bana ürkütücü ce korkunç gelio küçükken hatırlarım kapının arkasında öcü var umacı var diye korkuturlardı ay hala ordalar kardeşim yokmu umacının öcünün başka evi sabite bağladı beni 98569 sung66

Birde böyle film vardı "Ah Belinda" diye...
O filmde geçerdi...
Dunganga Dunganga diye...

Aslinda bu tip korkular çok yer ediyor bilinçaltında.Dikkat etmek lazim.Çocuklari korkutmayalim diye bir imza kampanyasi mi yapsak... gulensmiley

pisimbat 17-03-2007 11:34 PM

konuşmak anlatmak bunları sadece benmi yaşıyorum korkusuna kapılıpta ben kafayımı yedim mi soruları yersizmiş meğer meğer ben tek değilmişim

sevincli

etterna_ 17-03-2007 11:37 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı

Birde böyle film vardı "Ah Belinda" diye...
O filmde geçerdi...
Dunganga Dunganga diye...

Aslinda bu tip korkular çok yer ediyor bilinçaltında.Dikkat etmek lazim.Çocuklari korkutmayalim diye bir imza kampanyasi mi yapsak... gulensmiley

o filmi hatırlıyorum. En son çok küçükken izlemiştim. Yine olsa izlesek. Kocaman bi şampuan kutusu blendax y789

ya aslında çocuklarımızı korkutan öyle şeyler varki zamanımızda bunlar hiç birşey kalıyo sadanim

yakamoz 17-03-2007 11:41 PM

Küçükken benide korkutmuştu biri ağla
4-5 yaşlarımda felandı.Akşam hava karardıktan sonra bahçeye çıkmıştım. Bahçeda çalılığın arkasın biri fırlamıştı önüme bööhh diye.
Ben çığlık atınca yengem benim korkmaaa şaka yaptımm ne işin var burda dedi. Ama ben donuma bile yapmışımdır allah bilir orasını hatırlayamıyorum.
Yıllarca korktum karanlıktan ancak evlendikten sonra kendi kendime ev halkı evdeyken karanlık odaya girip orada otura otura, kendime korkumun yersiz olduğunu anlata anlata herseferinde artan zamanlarla yendim bu korkuyu.

etterna_ 17-03-2007 11:47 PM

aslında yüzleşmek gerekir dediğin gibi yakamoz
ben hiç yüzleşmedim senin gibi hep kaçtım
abartmıyorum kaçtım y789 koşa koşa karanlıktan smil56

pisimbat 17-03-2007 11:50 PM

ben küçükkende bi acayiptim nerde boş ev nerde bodrum varsa oralara girer oynardım hem korkar hem oymnardım dusun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:03 AM.