Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kanser Destek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kanser-destek/)
-   -   Kanser için Destek Script İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kanser-destek/962-kanser-icin-destek-script-icerigi.html)

sokaklambasi 24-09-2009 12:25 AM

Cevap: Kanser için Destek Script İçeriği

Merhabalar.. Kanser hastası olmayan kişilerin dinlemesinde bir sakınca varmı ? yani kanserden koruyucu bir etkisi varmı ? yoksa vucudu bosu bosuna kansere karsı uyarma etkisimi yapar ? bilginizi paylasırsanız cok sevinirim .. Sevgi ve saygılarımla..

pisimbat 24-09-2009 01:45 AM

Alıntı:

alara333 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 469806)
slm bnm çok sevdiqim bi arkadaşımın kardeşi lösemi ve daha sadece 16 yaşnda=(((
acaba bu telkini dinlese bi yararı olur mu ltfen cvp yazın

geçmiiş olsun dileklerimle bende meme kanseriyim ve tedavilerim devam etmekte tabiki dinlese yararı olur ama en büyük yarar kansere karşı savaşçı olması bunu ben bizzat yaşadım ve başardım vehala savaştayım

Alıntı:

sokaklambasi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 490627)
Merhabalar.. Kanser hastası olmayan kişilerin dinlemesinde bir sakınca varmı ? yani kanserden koruyucu bir etkisi varmı ? yoksa vucudu bosu bosuna kansere karsı uyarma etkisimi yapar ? bilginizi paylasırsanız cok sevinirim .. Sevgi ve saygılarımla..

koruyucu etkisi olduğunu sanmıyorum bence ama maderatörler cevap vereblir yada atakan bey size özleden ona yazın lütfen

tiriniti 08-10-2009 08:34 PM

geçmiiş olsun dileklerimle bende meme kanseriyim ve tedavilerim devam etmekte tabiki dinlese yararı olur ama en büyük yarar kansere karşı savaşçı olması bunu ben bizzat yaşadım ve başardım vehala savaştayım

Harika!! çok çok geçmiş olsun diliyorum sevgili pis imbat. Zaten bu telkinleri dinlememizin sebebi bilinçaltını adam etmek için değilmi???? Savaşçı olmak yenilmemek için biraz ego güçlendirici ve kendine güven dinlemedikmi dinlemiyormuyuz?? Belki sizim yapınız blizlerden çok daha sağlamdır ama emin olun bu dünyada yaşayan herkesin bu telkinleri dinlemeye ihtiyacı var heleki o sevimsiz hastalığa sahip olanların......... Ben böyle düşünüyorum benim fikrim...çünki bir çok insan bunun faydasını görecek biliyorum sebebide şu ki bir çok sitede bu gibi cd ler para ilke satılırken Atakan bey sağolsun bedava indirilmesine fırsat tanıyor. Birçok insanın duassınıda aldığı için emin olun insanlığa bulunduğu faydadan dolayı Allah onun sırtını yere getirmez ..............
sevgilerimle

pisimbat 08-10-2009 09:57 PM

Alıntı:

tiriniti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 525506)

Harika!! çok çok geçmiş olsun diliyorum sevgili pis imbat. Zaten bu telkinleri dinlememizin sebebi bilinçaltını adam etmek için değilmi???? Savaşçı olmak yenilmemek için biraz ego güçlendirici ve kendine güven dinlemedikmi dinlemiyormuyuz?? Belki sizim yapınız blizlerden çok daha sağlamdır ama emin olun bu dünyada yaşayan herkesin bu telkinleri dinlemeye ihtiyacı var heleki o sevimsiz hastalığa sahip olanların......... Ben böyle düşünüyorum benim fikrim...çünki bir çok insan bunun faydasını görecek biliyorum sebebide şu ki bir çok sitede bu gibi cd ler para ilke satılırken Atakan bey sağolsun bedava indirilmesine fırsat tanıyor. Birçok insanın duassınıda aldığı için emin olun insanlığa bulunduğu faydadan dolayı Allah onun sırtını yere getirmez ..............
sevgilerimle

teşekkür ediyorum valahi benim yapım biraz savaşcı haa korkamdımmı tabiki korktum zamanında telkinleri bende dinledim kemo terapi alırken faydası oldu bence atakan bey gerçekten bu devirde kimsenin yapmadığını yapıyor

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:37 AM.