Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kadınlarla ilgili haberler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kadinlarla-ilgili-haberler/)
-   -   eyaz Melek Filmi Ziyaretçi Görüşleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kadinlarla-ilgili-haberler/477902-eyaz-melek-filmi-ziyaretci-gorusleri.html)

Bluesky24 08-04-2010 06:32 PM

eyaz Melek Filmi Ziyaretçi Görüşleri

* eyaz Melek Filmi Ziyaretçi Görüşleri

2

3

4

5

6

10

20

30

35

cahit yaman

29.11.2008 14:38:00

zazaca konuşan ilk ve yek film denileilir ama inanın zazaca konuşulunca o kadar etkilendim ki tüylerim diken diken oldu hatta zazaca konuşulan yerleri tekrar terkrar izledim çok etkilendim irkaç defa izledim kaldığım yurtta herkese izlettirdim. Sevgili aim mahsun kırmızıgüle candan ve yürekten teşekkür ederim göğsümüzü kaarttınız dilimizi ve kültürümüzü yansıttığınız için çok teşekkürler. Hoyam şımara razi

eda ırmak

22.11.2008 13:49:00

gerçekten eklediğimden daha güzel ir filmdi ilk defa ir filmde ağladım diyeilirim terik ederim güzel ir filmdi

9

gizem ateş

11.10.2008 12:27:00

olaya mahsun yazmış diye akarsak u film ile yazarı arasında kıyas olur ki uda sayın kırmızıgül için çok üzücü olailir. o yüzden mahsunu unutup filme akacak olursak anlaşılır ve net i film.

greenishs

23.09.2008 22:26:00

gerçekten çok güzel ir film,mahsun eyin içindeki yönetmen açığa çıkmış,herkese hayırlı uğurlu olsun!

Damla Çelikkaya

07.08.2008 19:56:00

kaç kere seyrettim ilmiyorum ama her izleyişimde ağlayailiyorum...huzur evi sahneleri usenin dedesiyle oynayışı kendi dedemden işeyler gördüm...melek anne..hepimizin aslıda içinde olan ama zamanla kayettiğimiz meleğimiz..çok eğendim filmi...aşka sıfat ulamıyorum harika.....

LAL SÖNMEZ

08.05.2008 15:21:00

en u film ilk izlediğimde annemle aamın ne kadar değerli olduğunu, ikinci izlediğimde hayatın ne kadar da kısa oduğunu ve üçüncü izlediğim de ise yaşlı insanların yaşlarına ramen hala umutlarını kayetmediklerini ve onların umutlarının artık para zenginlik ve şöhret gii oş şeylere değilde,özledikleri evlatlarının i kere olsun gelipte hatırlarını sorması ve onları terkeden çocuklarının herşeye ramen mutlu olmasını umut etmek istemek olduğunu anladım.hayat gerçekten kısa kıymetni ilmek lazım.....

der_yha

03.03.2008 18:20:00

kesinlikle mükemmel ir film. hem türk insanınıda u konularda ilinçlendiriyor.. normalde aglamam filmlerde ama u film eni gercekten aglattı..

ahmet can

13.02.2008 22:14:00

enmahsun kırmrzıgülden udenli güzel ir film eklemezdim aştan sona mükemmel ir yapım oyuncular ence çok iyi seçilmiş ve çok duygu yüklü ir film enc eherkesin izlemesi gereken ifilm u film de oynayan ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. kırmrzı gülden filmlerin devamını ekleriz

Asiii.Melek

04.02.2008 19:21:00

Mahsun kırmızıgülü terik ediyorum tek kelimeyle çok güzel ir filim ence u filmi yaptıkları çok iyi oldu öylece elkide anne aasının kıymetini ilmeyenler anlarlar tüm insanlığın izlemesi gereken ir filim......

Kaynak: intersinema.com

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:45 PM.