Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > İzmir Seminerleri

Uyarılar

İzmir Seminerleri İzmir sınırları içinde yaptığımız seminerler

Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri

Eğitim Seminerlerimiz ve İzmir Seminerleri Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İyiki katılmışım dediğim dolu dolu geçen bir seminerdi. Atakan beye(Çok mütevazi bir insan) , Shmanic Özlem hanıma(pozitif enerji dolu yerinde duramayan cıvıl cıvıl çok çok tatlı biri), Keops Abdullah beye(O da ayrı enerjik kıpır kıpır bir arkadaş:)) , Mümin Okan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul İzmir Seminerleri nerededir kimdir İzmir Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Seminerleri hipnoz İzmir Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2009, 01:54 PM   #141 (permalink)
Teğmen

ecemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 188
81 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ecemre will become famous soon enoughecemre will become famous soon enough

İyiki katılmışım dediğim dolu dolu geçen bir seminerdi. Atakan beye(Çok mütevazi bir insan) , Shmanic Özlem hanıma(pozitif enerji dolu yerinde duramayan cıvıl cıvıl çok çok tatlı biri), Keops Abdullah beye(O da ayrı enerjik kıpır kıpır bir arkadaş:)) , Mümin Okan (biraz çekingen bir arkadaş) ve adını yazmamış olup bu seminerde emeği olan tüm herkese çok çok teşekkürler.

Tüm gün olmasına rağmen zaman yetmedi. Her konu ayrı ayrı seminer konusu olurdu. Çok daha ayrıntılı olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Ama üzerilerinde çalışacağız ve Shmanicin verdiği ödevlerimizi yapacağız:)

Siteden birkaç arkadaşla tanışma fırsatım oldu. Gönül isterdi ki herkesle tanışalım, konuşalım, fikirlerimizi paylaşalım ama dedim ya gün yetmedi. Neyse inşallah bir başka sefere. Atakan beye verdiğimiz arada teklif ettim herkes nickiyle kendisini tanıtsa iyi olmaz mı diye ama Atakan bey belki kendisini deşifre etmek istemeyenler olabilir diye konuyu açmadı.

Tekrar biraraya gelme ümidiyle herkese sevgiler:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ecemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2009, 12:26 AM   #142 (permalink)
Teğmen

belginbesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 277
83 Mesajinıza toplam 499 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
belginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nice

Merhaba;

Evet bende İzmir seminerine katılan o şanslı azınlıktan biriyim
Gerçekten çok güzeldi, kimse doyamadı ve zaman yetmedi. Buradan hep desteklerini aldığımız ve sayelerinde çok olumlu değişimlere başladığımız site yöneticilerimizi ve sitede tanıştığımız çok özel insanları gerçekte tanıma fırsatım oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Başta Atakan Bey, Özlem Hanım, Abdullah Bey, Mümin Bey ve sevgili redflowers Belgincim çok çok teşekkürler. Ben yazmakta biraz geciktim çünkü İzmirden dönemedim bir türlü
Alt 16-02-2009, 12:31 AM   #143 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Seminerde toplam 49 kişiydik.Çok verimli oldu ki bunda katılan kişilerin enerjilerinin büyük payı var...

Seminer'e katılanlanlar en çok Shamanic sunumundan bahsetmişler ki gerek hazırladığı meditasyon çalışması gerekse sunumu ile büyük emek harcadığını belli ediyordu.Ben de en çok onun sunumunu beğendim...

Bizler içinde sizlerin memnun kalmanız ve bu seminerin bir parçası olmak sevindirici..
Gerek sunum yapan arkadaşlarıma gerekse Pazar gününü bizlerle olmak için ayıran hatta il dışından gelen katılımcılara sonsuz teşekkürler....

Bundan sonra da çok daha güzel seminerler ile birlikte olmak dileği ile...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 11:17 PM   #144 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Seminerlerle ilgili Video Çalışması

İzmir semineri,İstabul semineri görüntülerinden oluşan bir klip hazirladim..
Bu konu ile ilgili daha profesyonel bir çalışmamız da yakında olacak..
Şimdilik seminerlerimiz ile ilgili fikir vermesi açısından böyle bir çalışma oldıu..
iyi seyirler...

Hayatım Değişti Seminerleri Özetler on Yahoo! Video
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 11:29 PM   #145 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Bugün bu videoyu kaçıncı izleyişim bilemiyorum ama her seferinde gözlerim doluyor. Gurur duymak, mutlu olmak işte bu olmalı diyorum.

Hepinizi bir kez daha alkışlıyorum

Sevgilerimle
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2009, 12:22 AM   #146 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

cidden çok güzel olmuş, görüntüsü bile bu kadar güzelse, seminerin kendisi nasıldır acaba:) 1 mart gellllllllll gelllllllllllll:D
Alt 18-02-2009, 09:42 AM   #147 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Arkadaşlarım merhabalar.
izmir dönüşü yoğun bir tempo ile kendi işimde çalıştım, siteye girebildim fakat çok fazla mesaj yazamadım.
izmir eğitimimize katılan isimlerini hatırlayamadığım tüm arkadaşlarıma içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum.
katılan arkadaşlarımızın enerjileri çok çok güzeldi. böyle bir atmosferde olmak ise mutluluk vericiydi.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2009, 03:04 PM   #148 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile ben geldim..

<o:p>merhabalar .. </o:p>
<o:p>uzun bir aradan sonra ilk mesajımı bu başlığa yazmak istedim.. </o:p>

katılımda bulunan tüm dostalarım harikuladeydiniz..

<link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5COwner%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsoh tml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Monotype Corsiva"; panose-1:3 1 1 1 1 2 1 1 1 1; mso-font-charset:162; mso-generic-font-family:script; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:647 0 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normal Tablo"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Sizlerle yan yana olmak aynı enerjiyi paylaşmak benim için mutluluk verici bir deneyimdi.. yanımızda olduğunuz için her birinize tekrar teşekkür ediyorum.. <o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
Yaşam yolunuzun daima koşulsuz sevginin ışığı ile aydınlanmasını.. hedeflerinizin kolaylıkla doğallıkla gerçekleşmesini dilerim.. çalışmalarınızı düzenli yaptığınızda duygularınızı bastırmak yerine dönştürdüğünüzde bu çok kolay ve kendiliğinden olacak..

muğlalı olduğum ve ailem izmir de oturduğu için ege nin gönlümde ki yeri farklıydı ama sizlerle olan paylaşımlarla bu fark iyice perçinlendi..

bu buluşmayı benin için anlamlı kılan diğer bir adım ise ilk reiki master ımı insiye etmiş olmam.. sevgili dostum arkadaşım suzzy e bu yep yeni başlangıcında huzurun mutluluğun kolaylıkların eşlik etmesini dilerim...

izmir de güzel ve huzurlu evini bana açmış olduğun için kendin kadar değerli yeryüzü meleği kızınla vakit geçirebildiğim için, birbirinize sahip olduğunuz için çok şanslı olduğunuz eşin ile tanışma fırsatım olduğu için tekrar teşekkür ederim tatlım.. ailecek harikasınız.. mutluluğunuz huzurunuz daim olsun kuzum..

sevgili atakan bey cim iyiki varsınız.. sizin sayenizde bu güzel birlikteliğimiz oluştu.. yolumuzu aydınlatan ışığımız olduğunuz için teşekkür ederim..

canım redflowers cım.. sen olmasaydın hepimiz bir araya bu şekilde gelemeyebilirdik.. varlığınla emeklerinle bu seminerin fikir anası olduğun için ve oluşumunu böylesine sevgiyle desteklediğin için teşekkür ederim tatlım..

keops cum her zamanki gibi harikasın canım.. seni her dinlediğimde bildiklerimi yeniden ve yeniden içselleştiriyorum.. hayat yolunun daima başarılarla dolmasını dilerim..

sevgili mümincim sunum konusunda çok yeni olmana rağmen her seferinde bir öncekinden çok daha iyiye mükemmele doğru ilerliyorsun canım.. içinde dolu dolu bilgilerin olduğunu yakından biliyorum.. yaşamında ki deneyimlerin ise harika.. bunları bize yansıttığın için çok teşekkür ederim.. kısa sürede hepimizden çok daha iyi çok daha başarılı olacağına inanıyorum tatlım..

sevgili tiriniticim nihayet yüz yüze de tanıştık tatlım.. güzel kızını görememenin ve kardeşinin doğal taşlarla dolu dükkanına gidememenin üzüntüsünü yaşıyorum hala.. bir daha ki sefere mutlaka telafi edelim..

sevgili şeva cım kısacık molamızda ısmarladığın güzel yemek için tekrar teşekkür ederim kuzum.. sizinle yediğimden olsa gerek hala tadı damağımda..

sevgili avatar cım içinde biriktirdiğin değerli bilgi hazinenin ışığını bizlere de yansıtmatmaya başladığın için sağol tatlım..

banuh cum seninle daha uzun uzun vakit geçirmek isterdim.. doyamadım haberin olsun..

sedeflicim inşallah istanbul da daha sık görüşürüz tatlım.. güzel yüzlüm benim..

akın cım zamanımız yetseydi keşke de seni de hazır bulmuşken konuşturabilseydik.. kitap olarak derlediğin bilgilerini dinlemekde keyifli olacaktı.. hedeflerin doğrultusunda yolunun kolaylıklarla dolmasını dilerim.. ışığın daima parlasın..

başta da söylediğim gibi her biriniz çok değerli çok özeldiniz.. her biriniz birer bilgi yuvasıydınız.. kalabalık olduğumuz için isimlerini tek tek zikredemediğim tüm arkadaşlarımın sevgisine sığınarak değerli ışıklarınızı forum sayfalarımızda daha çok görmeyi temenni ediyorum...

sevgiler..

<o:p> </o:p>
<o:p></o:p>
Alt 20-02-2009, 10:12 PM   #149 (permalink)
Teğmen

şeva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 180
43 Mesajinıza toplam 246 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura about

naif ve içten kadın! gönlünün arzu edebileceği en güzel sofralar gül yüzle önüne serilsin... derin sevgilerimi göndeririyorum. yağmur ve zaman kordonda kahve içmeyi nasip etmedi; ama bir daha ki sefere inşallah olur. bereket için verdiğim taşlar ve bolluk hesabı planı öyle iyi işliyor ki almak istediğim bir kredi vardı ve onu aldım çok kolaylıkla ve ilgi ile verdiler. şimdi geri ödemesini hızlı, kolay severek ödemeyi planlıyorum.pozitif enerjini gönderirsen aralarda çok mutlu olurum. sevgiler...sevgiler...sevgiler shamanichuzurlu ve mutlu ol......
Alt 23-02-2009, 11:54 AM   #150 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

canım benim elbette gönderiyorum...

o günkü grubumuz üzerine çalışmalarım devam ediyor...
benim yolladığım enerjileri kendi potansiyelinizle birleştirip eyleme geçerek reele çevirmelisiniz..

verdiğim ödevler bunun içindi tatlım benim..

yolunun daima sevgiyle adınlanmasını.. bütünün hayrına olacak tüm hedeflerinin kolaylıkla gerçekleşmesini dilerim..

sevgiler..

Bookmarks