Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > İzmir Seminerleri

Uyarılar

İzmir Seminerleri İzmir sınırları içinde yaptığımız seminerler

Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri

Eğitim Seminerlerimiz ve İzmir Seminerleri Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili atakan bey. sevgili abdullah bey, sevgili mümin bey vee sevgili shamanic(shamanic demeyi daha çok seviyorum) tüm emekleriniz için, bizleri biraraya getirdiğiniz için, 8.şubat.2009 u başından sonununa böylesine dolu yaşamamıza vesile olduğunuz ve hayatlarımıza tuttuğunuz ışık için, sevgili redflowers ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul İzmir Seminerleri nerededir kimdir İzmir Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Seminerleri hipnoz İzmir Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

Subliminal Teknikler, Eft, Deep Peat, Nlp, Bolluk Bereket İzmir Seminerleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-02-2009, 05:03 PM   #131 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

sevgili atakan bey. sevgili abdullah bey, sevgili mümin bey vee sevgili shamanic(shamanic demeyi daha çok seviyorum) tüm emekleriniz için, bizleri biraraya getirdiğiniz için, 8.şubat.2009 u başından sonununa böylesine dolu yaşamamıza vesile olduğunuz ve hayatlarımıza tuttuğunuz ışık için, sevgili redflowers ve suzycim, içtenliğiniz, samimiyetiniz ve bu organizasyondaki emekleriniz için, sevgili tirini, sevgili seva, sevgili ayda ve sevgili akın berk güzel sohpeteriniz ve kahve keyfi için sonsuz teşekkürler...inanılmaz keyifi bir gündü...sevgiyle kalın....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 05:45 PM   #132 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

Böyle bir seminerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güne kadar kendime yaptığım en iyi şey bu olsa gerek Özlem hanım kendinize hediyeler verin demişti sanırım ilk ve en büyük hediyeyi bu seminere katılarak kendime vermiş oldum. Buna vesile olan bize bu deneyimi yaşatan herkese çok teşekkür ederim. Forumdan takip ettiğimiz ama hep uzaktan izlediğimiz insanlarla tanışma fırsatı bulmak ve yaşadığımız deneyimleri paylaşmak inanılmaz bir güç ve istek uyandırdı. Herkes çok ilgili ve samimiydi. Kendi adıma konuşmam gerekirse sormak istediğim ama soramadığım, takıldığım bütün konuları artık çekinmeden sorabilirim çünkü seminerdeki herkes birbirine yarımcı olmak için deliriyordu o kadar sıcak bir ortam ki hiçbir çekincem kalmadı. Şartlar uygun olursa gerçi bu seminerden sonra şartları nasıl lehimize çevireceğimizi öğrendik, yeni seminerlere katılmak için elimden geleni yapacağım. Öğreneceğimiz daha çok şey var, Atakan Bey, Abdullah Bey, Özlem Hanım, Mümin Bey ve daha tanıyamadağım daha bir çok abi ve ablalarımdan feyiz almak ama daha da güzeli o sıcak ortamı yeniden yaşamak. Tanıdığım tanımadığım herkese ilgisi ve enerjisi için çok teşekkür ederim. İstediğiniz bütün güzelliklere hemen kavuşursunuz inşallah..
Berhan Murat
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 09:17 PM   #133 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Herkese Merhaba,

İlk kez bir foruma yazıyorum ve az önce yazmakta olduğum mesajı kaybettimL
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
İyi ki bu seminere ben de katılmışım! Hayal eden, planlayan, emek veren, paylaşan herkesi kutluyorum.

Çok yoğun ve geniş yelpazeden konuları, özün özü halinde harmanlayarak sunmak büyük başarı bence. Arkadaşların samimi ve yetkin tutumları bu başarıyı perçinledi. Atakan Bey, subliminal telkinler ve kendileri ile ilgili olası soru işaretlerini kaldırıp güven perçinledi bende. Sevgili Abdullah Bey, aldığı eğitimlerin hakkını vermiş, her birinin temel mantığını açıklayarak kolay uygulanabilir teknikler sundu bize. Sevgili Mümin Bey'le iki nokta tekniğini keşfettim. Algılayabildiğim kadarıyla salıvermeyi başardığımız noktada, gerçekleştiremeyeceğimiz bir şey yok gibi ve bu muhteşem bir şey!.. Bu noktada çekim yasasının temel prensibiyle de örtüşüyor bence.
Vee, sevgili Özlem Hanım, son derece samimi, verici ve her an herkesin sorusunda hazır ve nazır:)
Başlı başına bir gün onun konusuna ancak yeterdi...Bu kadar dolu dolu bir içerik hazırlamış. Akşam da devam mı etseydi bu seminer acaba? Bence olurdu... Şaka bir yana bu içerik için daha fazla zaman gerekli bence.
Bildiklerim tazelendi, bilmediğim yeni şeyler dağarcığıma eklendi, üstelik motivasyonum da arttı...Daha ne olsun?
Haa, dahası eve dönerken öyle bir yağmura yakalandım ki, önümü göremez oldum, arabayı durduracaktım neredeyse...Çoktandır böyle bir yağışta kalmamıştım...Korktum açıkçası..."Eh be Özlem Hanım, bu kadar mı olur?" dedim ve sonra, teslim oldum ve kabul ettim:) Bolluk bereket...
Bu ya da daha fazlası... Benim ve hepimizin ve bütünün hayrına...
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 10:25 PM   #134 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

harikasınız tek kelimeyle.. ben izmir seminerine katılmadım ama o coşkulu seslerini duydum, şimdi de yorumları okuyorum ve herkesn çok mutlu olduğunu görüyorum, sizlerle olmak ne güzel bişey ya.. teşekkürler herkese.. ankara seminerini iple çekiyorum son 19 gün:D.. sevgilerle..
Alt 09-02-2009, 10:58 PM   #135 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Seminer çok harika geçmiş anlaşıldı..super

Hepinizin adına çok sevindim arkadaşlar..

Emeği geçenlere, katılanlara,destekleyenlere, herkese teşekkürler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 10:59 PM   #136 (permalink)

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alperafsin will become famous soon enoughalperafsin will become famous soon enough

Kelimelerle ifade etmek gerçekten zor, herkesin katılması lazımdı. Hocalarımın hepsine teşekkürler. Her biri hayatta kolay kolay bulunamıyacak hazineler bahşetti bize. Şimdi Özlem Hanımın verdiği ödevleri yapıyorum : ) bolluk MP3'ünü dinledim şimdi, aman allahım dedim... aman ki ne aman, belki böyle ifade edebilirim : ) hiç bu kadar rahat hissetmemiştim kendimi, ufkum bu kadar açılmamış, yapacak bu kadar çok şey olduğunu bu kadar büyük şevk ile hissetmemiştim...

Çok teşekkürler, sağ olun, hep var olun.
alperafsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 12:57 AM   #137 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Aslında çok fotoğraf çekecek fırsatım olmadı... ama çok fotoğraf çekildi...sanırım paylaşırla dostlarımız
Alt 10-02-2009, 01:39 AM   #138 (permalink)
Teğmen

şeva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 180
43 Mesajinıza toplam 246 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura about

seminerde emeği geçen herkese saygılar,sevgiler. özellikle, shamanic, gerçekten bilgi küpü ve dinlenmesi çok keyifli iyi bir konuşmacı.konferans kadını! eft ile hiç ilgilenmeme ragmen keops un samimiyeti ve bilgisi oldukça etkiledi ve gece yatarken belim fena tutulmuştu ve uyguladım! valla geçti. kendisine teşekkürler. redflowers ın heryere yetişmeye gayreti , atakan beyin samimi açıklamaları, mümin beyin iki nokta olayı,! kısaca katkısı olan herkese teşekkürler. en güzel olan bir araya gelip tanışmaktı.
shamanım, belginlerin tümü! 3 belgin vardı da. banu,trinity,çekim yasasının sevimli yüzü akın berk, sanemce, gözgöze geldiklerimiz,tanıdıklarımız,ümran hanım herkese sevgiler. sizlerle tanışmaktan dolayı çok memnun oldum. herkese huzurlu ve sağlıklı elbette bereketli en önemlisi sevgi dolu günler dilerim.
pek mühim not, ismini unutuğum olabilir olduysa çok özür dilerim. bu konu da defo var bende.belirteyim arkadaşlar.
istanbula gidecek kızıl saçlı minik kız,sanemce vardı birde galiba, var daha da...
Alt 10-02-2009, 12:09 PM   #139 (permalink)
Teğmen

sedefli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 92
34 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sedefli is a jewel in the roughsedefli is a jewel in the roughsedefli is a jewel in the roughsedefli is a jewel in the rough
Smile şevaya...

istanbula gidecek minik kızıl saçlı kız benim! Sedef

Şeva'cımm, sen de çok tatlıydın, gerçekten çok içtensin.

Bu arada ben fotoğraf çekmiş bulunuyorum fakat siteye yükleyemedim, yolunu bulunca hepsini görebilirsiniz, bir de izin verirseniz fotosopta çalışmalar yapmayı düşünüyorum üzerinde.

Tekrardan herkese sevgiler
sedefli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 01:27 AM   #140 (permalink)
Teğmen

şeva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 180
43 Mesajinıza toplam 246 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura aboutşeva has a spectacular aura about

Alıntı:
sedefli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
istanbula gidecek minik kızıl saçlı kız benim! Sedef

Şeva'cımm, sen de çok tatlıydın, gerçekten çok içtensin.

Bu arada ben fotoğraf çekmiş bulunuyorum fakat siteye yükleyemedim, yolunu bulunca hepsini görebilirsiniz, bir de izin verirseniz fotosopta çalışmalar yapmayı düşünüyorum üzerinde.

Tekrardan herkese sevgiler
sedefcim,anlayışın süper.teşekkürler ile sevgiyle kabul ediyorum sözlerini. aaa hiç görmedim çektiğini, fotoshop a gelince gerek yok,amma sen istersen beni accık boyuna uzun yani anladın sen onu ölee şey ettiriver.hadi benim kızılım,hadi bakem. gel bide öpüverem

Bookmarks