Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İzmir Seminerleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-seminerleri/)
-   -   18 Ekim Pazar İzmir'de Hayatlar Değişiyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-seminerleri/386717-18-ekim-pazar-izmirde-hayatlar-degisiyor.html)

Belgin ∞ 24-10-2009 02:02 PM

Cevap: 18 Ekim Pazar İzmir'de Hayatlar Değişiyor

Canım benim biraz geciktik yazmakta ama geç olsun güç olmasın :)

Eski dostları görmek bana çok iyi geldi sevincli(arınmaları saymazsak ;) ) Ayrıca İzmir'in bendeki yeri çok çok farklı, orada herşey daha bir değer katıyor değere. İzmir sayesinde güzel bir dost daha kazandığıma inanıyorum, hayatıma girerek beni daha çok zenginleştirdiğin için sana ayrıca teşekkür ederim ark5

Aralık ayında tekrar Güzel İzmir'de yollarımızın doğru ve iyide buluşması dileğimle..

Sevgiler.

suzzy 24-10-2009 02:35 PM

öncelikle sevgili atakan beye sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum böyle harika bir ortamda bizleri bir araya getirdiği için...

ve özlem'cim...canım arkadaşım,masterim,sevgili dostum...bu yoğun temponda bile sıcacık ilginden ve sevginden ve verdiğin muhteşem bilgilerden ve sabrından dolayı sana ayrıca teşekkür ediyorum...bu gelişinde seninle aramdaki bağın ne kadar güçlendiğini görmeme vesile olduğun için sana ayrıca teşekkür ediyorum...seni çok seviyorum...

abdullah'cım tek kelimeyle harika bir aile dizilimiydi...o anı hiç unutmuyacağım...daha öncedende katıldığım aile diziliminde olduğu gibi çok duygulandım...bu harika eğitimlerin devam etmesi dileğiyle..sanada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum (hocam verdiğin ödevi uyguluyorum gerçekten harika etkileri olan bir ödev tekrar teşekkürler..)

belgincim bu güzel seminerleri organize ettiğin ve yeni bir arkadaşla daha tanışmama vesile olduğun için sanada teşekkürlerimi iletiyorum..seni de kocamaaaan öpüyorum:)))

canım banucum...rica ederim ..böyle harika bir seminerde seninle tekrar bir araya geldiğim için çok mutluyum...
ağrılarının geçmesine inan çok ama çok sevindim...ve sevgiyle verdim enerjiyi...şifa olsun canım benim...
tekrar en kısa zamanda bir araya gelelim ve güzel bir izmir toplantısı yapalım...

yükselcim seninle tanıştığım içinde çok ama çok mutlu oldum...sayende eski bir arkadaşımla tekrar görüşme olanağı buldum...sonsuz teşekkürler...

katılan ve yanımızda olan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkürler...

sevgiler...actionsmile

pembe mutluluk 03-11-2009 08:48 PM

Ben de bir gün İzmirdeki seminerlerinize katılacağımı biliyorum.Çünkü çok istiyorum.İzmir bu şehir beni çağırıyor içim cız ediyor her İzmir denildiğinde.Ben ülkemizin doğusunda eşimle birlikte öğretmenlik yapıyorum.Geçen yaz izmire tayin istedik fakat koşullar uygun olmadığından tayinimizi durdurduk.İnsan çok istediği bir şeyi reddetmesi.......Ama burda olmamız gerekiyordu ve burdayız.
Sizinle buluşmayı sohbet etmeyi o kadar çok istiyorum ki...Umarım yarıyıl tatilinde tekrar bir seminer olur ve ben aranıza katılabilirim.956k

Elektra 03-11-2009 08:53 PM

izmirin neresinde bende gelebilirim? mümkünse ege ordu istihkam önünden konağa kadar uzanan bir hat üzerinde olsun toplantı yeri :D:D

suzzy 04-11-2009 04:19 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569639)
izmirin neresinde bende gelebilirim? mümkünse ege ordu istihkam önünden konağa kadar uzanan bir hat üzerinde olsun toplantı yeri :D:D

18 ekim pazar başlıklı mesaja 3 kasım salı cevap vermişsiniz...bu defalık yetişemediniz...umarım bir sonraki seminer tarihinde sizinle görüşüp tanışabiliriz...sevgiler:))actionsmile

Elektra 04-11-2009 08:47 PM

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569685)
18 ekim pazar başlıklı mesaja 3 kasım salı cevap vermişsiniz...bu defalık yetişemediniz...umarım bir sonraki seminer tarihinde sizinle görüşüp tanışabiliriz...sevgiler:))actionsmile

gerçi Borun pazarı yani :D neyse kısmet başka zamana inşallah :))))))

a.pek 07-11-2009 11:11 PM

Ben bugün üye oldum ve siteyi yeni keşfettim. (7.11.2009) Acaba izmir'de planlanmış başka seminerleriniz var mı?
Olursa katılmayı çok isterim.
Teşekürler...

a.pek 10-11-2009 10:26 PM

Merhabalar,
Ben sitenize 7 Kasımda üye oldum. Dolayısıyla, 18 ekim İzmir seminerini kaçırdım. Ama bir daha ki seminere katılmak isterim. Şimdi planlanmış İzmir semineriniz var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Selamlar...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:11 AM.