Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/9316-22-haziran-pazar-hayalayazli-suzzyli-istanbul-toplantisi.html)

Lier22 27-06-2008 02:51 PM

Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz...
yanınızda orda olabilmeyi çok isterdim...
ama
ben en çok şu ortada pembeli kız varya ona hasta oldum...
fotoğrafa bakınca ilk onu gördüm...
canım benim... smiliyface

sanemce 27-06-2008 03:04 PM

defduru ve mertonun prenseslerinden biri o 12389

çok şekerler gerçekten ttli3

Alıntı:

Lier22 Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz...
yanınızda orda olabilmeyi çok isterdim...
ama
ben en çok şu ortada pembeli kız varya ona hasta oldum...
fotoğrafa bakınca ilk onu gördüm...
canım benim... smiliyface

CeM 28-06-2008 05:09 PM

başka foto yok mu alk78

pisimbat 28-06-2008 11:51 PM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
kiss3 eveet bi ben eksiktim bende geldim.. ttli3

en son nerde kalmıştık.. dusun

22 haziran toplantısında.. işte o toplantı bu gece bitti aa34

bende sizlere iyi geceler dilemek için bi uğrayayım dedim.. girlhaha

sevgi ve bilgi seli içerisinde geçen 3 günden sonra sizleri daha yakından tanımanın verdiği mutlulukla dökeyim yüreğimdekileri..

öncelikle toplantımıza katılamayan arkadaşlarında bu sayfa aracılığı ile gösterdikleri ilgiye ve katılımlara yürekten teşekkür ederim..
yanımızda olamasanızda her biriminizin sevgisini enerjisini yanıbaşımızda gönlümüzde hissettik..
dilerim sizlerlede kısa sürede keyifli bir şekilde biraraya geliriz..

hayal ablam ve suzzy im.. uzun uzun yolları aşıp bir araya toplanmamıza vesile olduğunuz için ne desem az..
hele birde hala kibarlık yaparak şamanın yaptığı yanlışı saklamıyomusun sevincli .. canımsın sen benim..

eveet çibanın başı benim.. 12389 yanlış adres vermişim.. yanlış yerde inmelerini bi güzel kendimden gayet emin söylemişim..
üstelik onca yanlışlıktan ve adamların dayak yemesine 2600 ramak kaladan sonra dönüş biletlerini onaylatırken hala aynı yanlışı yapmaya
çalışmam dramatik şekilde komikti.. wave ee yenecek dayak elde kalmazmış.. girlhaha

buradan çıkaracağımız ders nedir girlhaha bilinçaltı kodladıysa siz ne derseniz deyin o bildiğini yapar..
önce kodlarımızı doğru hale çevireceğiz.. utananadam (nasıl kıvırdım ama.. )
açıkcası doyamadım hayal ablam ne sana ne sevgili suzzy me..
sevginizin büyüklüğüne yüzlerinizin ve davranışlarınızında güzelliğini ekleyip gittiniz evimden..

hala balkonumda tatlı enerjiniz duruyor.. ark5 bıraktığınız değerli hediyelerinize baktıkça sizlerin güzelliğini yanımda buluyorum..
tüm bunların yanında dediğiniz kadar yüreklerinize dokunabildiysem ne mutlu..
çok daha iyi bir şekilde ağırlamak isterdik.. eşimde bende; evimize kabul buyurduğunuz için sonsuz teşekkür ederim.. kiss3

atakan beycim .. hep diyorum.. siz duymaktan bıksanızda ben söylemekten bıkmayacağım.. ark5
iyiki sizi tanıdım.. iyiki bu adresi açtınız.. iyiki her toplantıda yanımızdasınız.. tüm bu güzelliklerin bağlayıcısı olduğunuz için..
yaşamlarımızda her vesile ile kelebek etkisi yarattığınız için sonsuz sevgiler.. kiss3

sevgili pisim cat56 iyiki geldin tatlım.. sensiz kocaman bir boşluğumuz olurdu..( kilo aldığın için demedim girlhaha )
krz56 karizman yeter elbette.. blook tender45
sen ilk resmii site kedisisin cat56 .. sensiz bir buluşma düşünemiyorum.. sevincli

sevgili; dünya güzeli site üçlümüz ve yakışıklı oğulları.. sevil serpil ve ecemcim.. (sevil ve ecem e borcum var.. tuh788 serpil e verdiğimden ..
utananadam unttuğum için özür dilerim.. ) uzak yollardan kalkıp gelip zerafetinizi sevginizi bizden esirgemediğiniz için kucak dolusu sevgiler..
ne kadar özel ve güzelsiniz.. ark5

hava-hoş cum.. sende bursadan gelip değerli vaktini bizlerle paylaştın.. arzuladığım kadar çok paylaşımımız olamasada seni tanımak benim için
büyük bir mutluluktu.. kısacıkta olsa güzelliğini görmek.. sevgini hissetmek benim için mutluluktu.. kiss3

sevgili moderatörümüz çiçek.. ben sana oralarda doyamadım ama hem toplantıda hemde devamındaki seminerimizde çiçeğimiz olduğun için
neşenle güzelliğinle yardımseverliğinle yanımızda olduğun için çok şanslıyız.. ark5

zeynebim ay parçam.. gül yüzlüm gülen yüzlüm.. bu günkü seminerde yerin boş kaldı ama ışığınla hem toplantının hem seminerin güneşiydin..
keopsun notları yerine bizleri resmettiğin çizimin karşımda duruyor.. yanımda olmasanda bıraktığın enerjin bile gülümsememe vesile oluyor..
hep diyorum ya .. senden her eve lazımm sevincli

toplantımızın melekleri defnecim ve durucum..
yine çok tatlıydınız.. yine çok farklıydınız.. sizleri görmek yine içimi mutluklarla doldurdu.. sizsiz bir toplantı düşünemiyorum artık..
güzel gülümsemenizle hepimize sunduğunuz zarif ve özel sevginizin yeri daima farklı olacak..
dilerim tüm yaşantınız gözlerinizin içindeki güneş kadar parlak geçer.. tender45

merto ve defdurucum her zamanki gibi harikaydınız..
bu sefer yaşam koçumuzun önerilerinden fazla faydalanmasakta yanımızda yakınımızda olmanızın verdiği sevinç her şeyin üstünde.. kiss3

hep sanemce kızım diyordu başka bir şey demiyordu ya onlarla geçirdiğim 3 günde ne kadar haklı olduğunu anladım..
sanemce ve kızı.. kardeş gibi duruyorlar 12389 canım çok değerli bir annesin.. kızın için yaptıkların.. küçük yaşında onu kişisel gelişim konularıyla
destekleyerek en doğruyu bulması konusunda ki özverili hareketlerin.. seni ne kadar takdir etsem az.. iyiki seninle ve güzel kızınla tanıştım..
iyiki bizlerin yanındasın..

sevgili izumi ve değerli eşi.. birbirinizi bu kadar güzel tamamladığınız için.. sevgi dolu olduğunuz için.. bu sevginizi bizlerle de paylaştığınız için
sonsuz teşekkürler.. yeni yaşınızın güzel pastasını yiyerek yazdığım bu satırları ömrünüzün daima tatlı anlarla dolu olmasını dileyerek
noktalıyorum.. sevincli tender45

redflowers ım ark5 tatlım benim.. hamarat kızım.. taa bandırmalardan gelip güzelliğinle neşenle arkadaşseverliğini hepimize ayrı ayrı göstererek bizleri
tamamladığın için sağol kuzum.. thumbsanim gerçek redflowers yanımızdaydı bu sefer.. geçen tplantıda seni çekingen sanmışlardı ya.. girlhaha kiss3

metin06 cım.. bir dahaki toplantıyı senin kafede yapcaz canım.. 2009 temmuza kadar kafe kar eder hale gelsin lütfen..
çünkü ben nosmoke ihlali yapcam e sende cezayı ödeyeceksin.. onun için şimdiden ben rezervasyonumu yapayım.. b456
toplantının en neşeli isimlerinden ve keopsun en zorlayıcı öğrencisi.. ttli3 neydi durucum sabah şekerleri dimi.. 12389
ömrünüz şeker gibi tatlı ve huzurla geçsin inşallah.. gerek toplantıda gerek seminerde yanımızda olduğun için sağol ark5

mümin.okancım ve arkadaşı.. ya da foto mümin.. girlhaha .. güzel yüreğinin yanına hem arkadaşını hem fotoğraf makinanı alıp geldiğin için teşekkür ederim..
sizleri tanımak büyük mutluluktu... keyifli anlarımızı fotoğraf kareleriyle sabitlediğin için ayrıca teşekkür ederim.. ttli3

sevgili ezgicim biraz zor olmuştu ama tüm zorluklara değdi.. seni tanımak büyük bir mutlulukken annenler bunun ekstrası oldu..
iyiki geldiler.. iyiki yanımızdaydılar.. onlarla tanışmak kısacıkta olsa sohpet etmek değerli anılarım arasında çoktan yerlerini aldılar..
pamukcuğumun dediği gibi çok şanslısın böyle güzel anne babaya sahip olduğun için
ve elbette onlarda çok şanslılar senin kadar harika bir kızları olduğu için.. kiss3

pamukcum.. ark5 pamuk yüzlüm.. pamuk bakışlım.. gülen gözlerin hep mutluluk saçsın inşallah..iyiki geldin iyiki gördüm seni..
kendini yenilediğin.. yep yeni huzurlu başarılı bir yaşama adım attığın bu günlerde seni yakından tanımak benim için büyük bir mutluluktu... kiss3

durucum.. gerçekten durusun.. ark5 duruluğunla bizlere ışık oldun.. hem seninle hem ailenle tanışmak büyük bir onurdu..
dayın.. teyzen.. annen baban ( anne ve baba ile seminerde tanıştım.. onlarada ufak bir seminer verdik.. foruma üye olurlarsa şaşırmayın.. girlhaha )
harika bir ailen var.. seni öyle çok seviyorlarki onların bu sevgisi senin herşeyi başarmana yeterde atar kuzum..
hem sen onlara hem onlar sana sahip olduğu için çok şanslısınız..
yalnız yakınıma bir yerlere taşının.. ben bu kadar lezzetli kekin kaynağını yanıbaşımda isterim.. sevincli

keopscum ve arkadaşı taa afyonlardan yanımıza geldiğiniz için teşekkür ederim..

sevgili keopsa izninizle ayrıca teşekkür etmek istiyorum.. ark5

iki gün boyunca değerli vaktini bizlere rehberlik yaparak ki çalışma saati oldukça uzundu öğlen 13:00 gece 24:00 arası..
kısa molalarımızı bile bilgi akışı içerisinde geçmesini sağlayarak bizleri tamamlamaya çalıştığı için..
değerli bilgilerini sabırla anlayabileceğimiz şekilde gülen yüzüyle.. içine sevgisini saygısını ve tüm tecrübesini katarak aktardığı için..
ne kadar teşekkür etsem azdır..

inanıyorum ki keops kendi alanında kısa sürede bir marka olacak..
ve böylesine değerli bir marka ile bu kadar uzun bilgi alışverişinde bulunmak bizler için güzel bir ayrıcalıktı.. kiss3
başarıların daim olsun.. super

hep kocaman sevgi dolu bir aile olduğumuzdan bahsediyoruz ya.. gerçekten öyleyiz.. blissy bu toplantımızda hep ailelerimiz vardı..
birleşince sınırsız olduğumuzu .. ne kadar güçlü olduğumuzu.. sevgi dolu olduğumuzu.. özel olduğumuzu bir kez daha anladım..
katılan annelerimizin hepsi birbirinden değerli güzel ışıl ışıl .. kızlarımız deseniz dünya güzeli.. pırıl pırıl hepsi farklı bir pırlanta..
beyefendilerin hepsi yakışıklı.. hepsi gerçek anlamda beyefendi..

sizleri tanıma fırsatını sunduğunuz için..
bu güzel ailede bir arada olduğumuz için..
birbirimize yüreklerimizden sevgi köprüleri kurduğumuz için
her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

sevgiler..

(atladığım.. unuttuğum.. eksik kaldığım tüm konular şimdiden affola.. kiss3)

şaman hanım kızım bende ne karizma ne huysuzluk biter ben beter bir cat56 im

bende katılan herkese çok teşekkür ederim ben kız tarafıydım :)

hayalayaz 29-06-2008 12:01 AM

ben hem kız tarafı, hemde erkek tarafıydım, her iki tarafında gönlünü aldım diye düşünüyorum..aksini söleyeni yırtaaaarım..

pisimbat 29-06-2008 09:27 PM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
Evet arkadaşlar hakikaten bu seferki en fazla katılımlı toplantımız oldu 30un üzerinde gelen oldu.Aslında gelenleri tek tek sayıcam ama herkez şahsen aklımda şu saatte yapamıyorum kafam biraz da tatlı bir yorgunluktan durdu..Neden derseniz biz bu güzel canlı toplantının üzerine birde hemen arkasından keopsla ve yaklaşık on kişilik bir gurupla çok güzel iki günlük seminer geçirdik hatta onunda resimleri var.. atakan gelcektin çok şey kaçırdın valla! .. O da en az toplantı kadar neşeli ve eğlenceli geçti..şu an eve geleli bir iki saat oldu yani sen hesapla :)
Katılan herkeze sıcak enerjilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Bu arada bazı yeni arkadaşlar evet ezginin de dediği gibi tüm arkadaşları daha önce görmediğinden nickleriyle direk tanışmadılar ama arada temaslar oldu o yüzden geniş bi katılım olduğundan masanın diğer yüzüne biraz ulaşamadılar gerçi beni bağlamaz ben Zeynep Ayyyyyyyy la bile konuştum te masanın öbür ucundan :)) İzmirden gelen konuklarımız ve benim aslan pisimbatımın da emektar katılımlarıyla,hatta bu toplantı da tanışıp ta ne kadar sıcak olduklarına tanık olduğum diğer tüm arkadaşlar-tek tek saymiim- çok sıcaktılar..darısı diğer toplantılara..

eheeh aslan şövalye aslan pisimbat :)

ZEYNEPAYY 30-06-2008 09:52 AM

Aslanlarım benm beee:))
Bir aslan miyav dedi minik kedi kükrediydi dimi:)))
Metin sen dünyanın bir ucunda olsan ve ben seni görsem yine konuşurum senle be kardeşim:))
eveeeeeeeet anca gelebildim çümkiiii işe başladıııım:))
bugün izinliyim şaşkın şimaniğim dünyaaaaaaaaaaaa güzelim tabe yaa her eve lazım benden dimi smileydance:))
ya şimdi nerden başlıcamı bilemiyorum sevincli çok kişi vardı o güüüün şaşkın herkesle tanışamadım konuşamadım ama harika bir gündü hepsi süpperdii teşekkür ederim hepinizize tek tek teeek:))
başta çılgın asiiii kediii iyiki geldin sensiz bi yanımız eksik olurdu inankiii pisim kiss3
hayal ablacım suzii sizi tanımak güceldi teşekkür..:)
keopss cınım kardeşim kusura bakma derslerini kaynattım az hakkını helal et k8908:))
hani sana ve şimaniğime iş konusunda demiştimya böleee huzurlu bi işim olsun aman Allahım ertesi gün huzurlu rahat bi işim olduuu şok oldum Allahım ne temiz kalpliyim dimiiiiiiii wave :)))
Çiçeğim görüşelim sende her insanın hayatında olması gereken birisin :)
heleee o pamukkk prensesim varyaaa o mahzun dünya güzelim sana bişe sölimi seni haketmeyene fazla değer verme kaybedersin..bırak denize gitsin hayatın güzelleşsin kiss3
Biraz yorucu bi iş ya bu kadın milleti ne zor bişemiş beeeeeeee dusun Olcay arkadaşım yani şimdi benim patronum oldu kendisi bana senin insanlarla aran iyi elektiriğin güzel seni halkla ilişkiler gibi bi bölüme bak dedi aman Allahım bazı kadınlar kabuuuuuuuuuus:))))))))
Burası bir bayan kuaförü anam bütün menopozlar ha buraya geliyo sanki yaaaaaaaa olcay gülmekten yerlere yatıyo yaaa sen ne sandın kolaymı bu kadın milletini diye Allah öteki cinse kolaylık versin haketen:))))))))
Yinede gelen insanlara yani bayanlara güleryüzlü anlayışlı kibar yaklaşıyorum ya merak etmeyin inşalah menopozdan çıkarıcam bütün gayretimle:))))
oy ölecem yazarken aklıma bazıları geliyo gülüyorum yaaaaaaaaaa yazarken:))
hııı inşllah buraya yazdıklarımı okumazlar dusun aa34:))
Atakan bey sizede çok teşekkür bizi böle şeker cici gücel arkadaşlarla tanışma ortamı güzel bir çatı kurduğunuz için sizede komacan teşekkürler actionsmile
Neseee ben gideyim bugün izinliyim aslında çok şee yazmak vardı ama zamanım az arkadaşlarla gesmelere gidicem hepinze hayırlı günler dilerim...:)

keops 30-06-2008 09:56 AM

Alıntı:

ZEYNEPAYY Nickli Üyeden Alıntı
Aslanlarım benm beee:))
Bir aslan miyav dedi minik kedi kükrediydi dimi:)))
Metin sen dünyanın bir ucunda olsan ve ben seni görsem yine konuşurum senle be kardeşim:))
eveeeeeeeet anca gelebildim çümkiiii işe başladıııım:))
bugün izinliyim şaşkın şimaniğim dünyaaaaaaaaaaaa güzelim tabe yaa her eve lazım benden dimi smileydance:))
ya şimdi nerden başlıcamı bilemiyorum sevincli çok kişi vardı o güüüün şaşkın herkesle tanışamadım konuşamadım ama harika bir gündü hepsi süpperdii teşekkür ederim hepinizize tek tek teeek:))
başta çılgın asiiii kediii iyiki geldin sensiz bi yanımız eksik olurdu inankiii pisim kiss3
hayal ablacım suzii sizi tanımak güceldi teşekkür..:)
keopss cınım kardeşim kusura bakma derslerini kaynattım az hakkını helal et k8908:))
hani sana ve şimaniğime iş konusunda demiştimya böleee huzurlu bi işim olsun aman Allahım ertesi gün huzurlu rahat bi işim olduuu şok oldum Allahım ne temiz kalpliyim dimiiiiiiii wave :)))
Çiçeğim görüşelim sende her insanın hayatında olması gereken birisin :)
heleee o pamukkk prensesim varyaaa o mahzun dünya güzelim sana bişe sölimi seni haketmeyene fazla değer verme kaybedersin..bırak denize gitsin hayatın güzelleşsin kiss3
Biraz yorucu bi iş ya bu kadın milleti ne zor bişemiş beeeeeeee dusun Olcay arkadaşım yani şimdi benim patronum oldu kendisi bana senin insanlarla aran iyi elektiriğin güzel seni halkla ilişkiler gibi bi bölüme bak dedi aman Allahım bazı kadınlar kabuuuuuuuuuus:))))))))
Burası bir bayan kuaförü anam bütün menopozlar ha buraya geliyo sanki yaaaaaaaa olcay gülmekten yerlere yatıyo yaaa sen ne sandın kolaymı bu kadın milletini diye Allah öteki cinse kolaylık versin haketen:))))))))
Yinede gelen insanlara yani bayanlara güleryüzlü anlayışlı kibar yaklaşıyorum ya merak etmeyin inşalah menopozdan çıkarıcam bütün gayretimle:))))
oy ölecem yazarken aklıma bazıları geliyo gülüyorum yaaaaaaaaaa yazarken:))
hııı inşllah buraya yazdıklarımı okumazlar dusun aa34:))
Atakan bey sizede çok teşekkür bizi böle şeker cici gücel arkadaşlarla tanışma ortamı güzel bir çatı kurduğunuz için sizede komacan teşekkürler actionsmile
Neseee ben gideyim bugün izinliyim aslında çok şee yazmak vardı ama zamanım az arkadaşlarla gesmelere gidicem hepinze hayırlı günler dilerim...:)

zeynepayy iş bulduğuna çok sevindim...
bu arada karakalem çalışmasınıda bırakma...
bak potansiyelini değerlendirmen için fırsatlar önüne çıkıyor
kaderde seni istediğin yöne sürüklüyor...
gördüğün üzere.....
sevgiler

Pamukk 30-06-2008 10:39 AM

ayy zeynebim çoook sevindim iş bulmana canım benim..Allah bu mutluluğunu daim etsin o kıkırdayan yüzün hiç solmasın girlhaha çok teşekkür ederim canım benim güzel desteğin için,bende seni ,çiçeği,keopsu o gün yakından tanıdığım için çok mutluyum..bu dünyada az olan güzel insanlarsınız kiss3
kuaför anılarını bekliyoruz bak gülelim biraz dimi amaaa lütfeeenn girlhaha
öpüyorum canım kiss3

metin06 01-07-2008 12:03 AM

zeyyyynep çizsene hadi yaw ama bu sefer beni bulaşık yıkarkene çizme ::)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:18 PM.