Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/9316-22-haziran-pazar-hayalayazli-suzzyli-istanbul-toplantisi.html)

Belgin ∞ 24-05-2008 01:08 AM

Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Küstüm oynamıyorum.Senin gibi mikser dostlar başına meleğim.Gece gece kattın ortalığı birbirine.

hayalayaz 24-05-2008 01:09 AM

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı
okey abla bence uygun... wave

shamanım da gelsin o bizi istiyordu...pisi gelmesin.... dlckrn

cat56 m olmadan olmaz...şamanım, cat56..ve diğer arkadaşlarımızda..ben arsızım herkesi görmek tanımak istiyorum...

sanemce 24-05-2008 01:11 AM

izmirde toplantı olmasa bile ben gelicem ablacım. ama biraz daha zamanı var 12389

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
atakan ve sanemce çok teşekkür ederim ilginize...ecemciğim edirne zaten listede..inşallah gelicem edirneye..zaten bu ay gelicektimde ben nete giremeyince kopukluk oldu...düzeltiriz..ya ben ankaraya' da geleyim dedim ama ankaralılardanda bir ses çıkmamıştı ozamanlar aa34 aa34 ( iftiraya bak) suzy biz sanemceyi ve atakanı buraya alalım..en iyisi..güzel izmirimizde yapalım toplantıyı..otururuz sahilde .imbatımızda eser püfür püfür..ohhhh safamız olsun..benim bu gün mikserliğim üstümde aa34 aa34 aa34 aa34 aa34

hayalayaz 24-05-2008 01:11 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Küstüm oynamıyorum.Senin gibi mikser dostlar başına meleğim.Gece gece kattın ortalığı birbirine.

küsme küsme..eğer ben istanbula giderde şeytanın bacağını kırarsam var yaaa...önümüzdeki yıl urfa bile giderim...hülyayı görür gelirim...sen zaten burnumun dibindesin...

suzzy 24-05-2008 01:16 AM

canım hülyacım... ağla bi o kalıyor göremeyeceğim...keşke gelebilse güzelim...yada biz gidebilsek... sadanim

tatlım hülyam özledik gülüm...forum sayfalarımızı sensiz bırakma artık şekerim... mlk34

( kayıp aranıyor kısmına yazıcaktım ama üşendim...) sevincli

burcu-tkn8 24-05-2008 01:17 AM

biz ankaralılarda artık siz buluştuktan sonrakı yazacagınız keyıflı anılarınız okur okur iç geçiririz ne yapalım utananadam sad456

pisimbat 24-05-2008 01:18 AM

Alıntı:

44 dlckrn dlckrn dlckrn

Alıntı:

Alıntı:

cat56 m olmadan olmaz...şamanım, cat56..ve diğer arkadaşlarımızda..ben arsızım herkesi görmek tanımak istiyorum...

canımsın hayal yaww sevincli AMA amavelakin ben malesef gelemiyeceğim o tarihte başka yerdeyim malesef
siz buluşun eminim çok iyi geçer atakan bey ayaralar nerde buluşacaksanız aslında yer önemli değil ha istanbul ha konya ha izmir ha ankara

ben afınıza sığınıyorum başka bir buluşmaya gelirim af ola blook

suzzy 24-05-2008 01:21 AM

yaaa...olmadı ama...pisi... ağla ben senide istiyooommm. kizgin1

Belgin ∞ 24-05-2008 01:25 AM

küsme küsme..eğer ben istanbula giderde şeytanın bacağını kırarsam var yaaa...önümüzdeki yıl urfa bile giderim...hülyayı görür gelirim...sen zaten burnumun dibindesin...
[/quote]

Burnunun dibi mi khkh56 İyi o zaman İstanbul'dan atla feribota 2 saat burayada gelllllllll.Suzzy i de al.Gerçi ev pek bi ufacık tefecik ama sığısırız artık.Başımda taşırım sizi.

Valla vazgeçicek Ankara'ya gitmekten ablam kaç parçaya ayırır diye merak ediyorum.Gel diye tuttturdu keçi inadıyla.

hayalayaz 24-05-2008 01:30 AM

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

44 dlckrn dlckrn dlckrn

Alıntı:

Alıntı:

canımsın hayal yaww sevincli AMA amavelakin ben malesef gelemiyeceğim o tarihte başka yerdeyim malesef
siz buluşun eminim çok iyi geçer atakan bey ayaralar nerde buluşacaksanız aslında yer önemli değil ha istanbul ha konya ha izmir ha ankara

ben afınıza sığınıyorum başka bir buluşmaya gelirim af ola blook

88a 88a 88a 88a 88a 88a

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:30 PM.