Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   haziran buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/9312-haziran-bulusmasi.html)

duru79 23-05-2008 02:56 PM

haziran buluşması

Hayatım Değişti ailesi sakinleri ttli3 bişey sorucam.Yanlış hatırlamıyorsam Haziran da İstanbul buluşması olucak deniyordu.Doğru mu hatırlıyorum dusun Nisan ayındakini kaçırdım bu buluşmayı kaçırmak istemiyorum.Çünkü Haziran da izmire gitme ihtimalim var.Buluşmanın tarihleri belli mi acaba?Tabii kabul ederseniz gelmek isterim bende..Buluşmaya katılanlar öyle ballandıra ballandıra anlatıyor ki insanın aklı kalıyor doğrusu blissy

suzzy 23-05-2008 02:59 PM

Ynt: haziran buluşması

BİZİMDE İSTANBULA GELME PLANIMIZ VAR HAYAL ABLAYLA AMA TARİH BELLİ DEĞİL...HENÜZ KONUŞMADIM HAYAL ABLAYLA ...ay pardon...büyükoldu biraz.. utananadam

durucum sen ne zaman izmire geliyorsun canım hangi tarihte... wave

duru79 23-05-2008 03:06 PM

Suzzycim buyrun gelin ablamla başımızın üzerinde yeriniz var... ttli3 Ben annem iyi olursa, Allah korusun doktorlar anjiyodan sonra ameliyat demezlerse büyük bir ihtimalle Haziranın ilk haftasında gelicem.Ama kesin bir tarih yok tam belli birşey de yok belki gelmem de ama gelirsem hayal ablamı seni görmeyi çok isterim.Ama siz geliyormuşsunuz burda da görürüm sizi.. wave

Belgin ∞ 23-05-2008 04:02 PM

Duru'cum haziran buluşması İstanbul için değil Ankara için konuşuldu.Umarım gelebilirsin.Sevgiler.

ceren18 23-05-2008 05:04 PM

oleyyyyyyyyyyyyyyy derty ankara için haziran ayında buluşmam mı ben hepinizi çok merak ediyorum ve tanısmak istiyorum ama ayrıntılar neler hiç bilmiyorum ama buluşmayı kaçırmak istemiyorum ve dört gözle bekliyorum derty derty

duru79 23-05-2008 07:05 PM

redflowers desene karıştırdım utananadam aklımda öyle kalmış demek ki ankaraya yolum düşürse sizlerle buluşmayı tabii isterim canım.İstanbullu arkadaşlar kusura bakmayın karıştırmışım 4897
Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Duru'cum haziran buluşması İstanbul için değil Ankara için konuşuldu.Umarım gelebilirsin.Sevgiler.

burcu-tkn8 23-05-2008 07:49 PM

haziran istabul buluşması başlığını okuyunca ne yalan söyleyeyim ankara buluşması iptal oldu diye üzüldüm..ama sanırım bi yanlış anlaşılma olmuş halen planlarda bir değişiklik yoksa ankarada galiba değil mi?

birmutluluk 26-05-2008 06:41 PM

arkadaşlar ben istanbul sandım ankaraymış üzgünüm gelemicem malesef

hayalayaz 26-05-2008 06:46 PM

asaletciğim biz istanbul buluşmasına geliyoruz yanlış anlamadın, ankaradayada gitmek nasip olur inşallah

MuminOKAN 26-05-2008 07:19 PM

şimdi nerde bu buluşma.
başlık istanbul buluşmalarında açılmış.
ankara diyorsunuz?? dusun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:50 PM.