Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İlişkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/iliskiler/)
-   -   ask güzeldirr (http://www.hayatimdegisti.com/forum/iliskiler/619772-ask-guzeldirr.html)

sayuri 22-09-2011 08:45 PM

ask güzeldirr

AŞK GÜZELDİR...

Yalnız Olanlara;

Aşk bir kelebek gibidir, peşinden koştukça hep senden kaçar.. En iyisi bırak uçsun, inan ki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna dokunuverir... Aşk mutlu eder, bazen de üzer ama aşk özeldir, aşkını hak eden birine sunarsan eğer..

Sevgilisi Olanlara;

Aşkın amacı birileri için "Mükemmel insan" olmak değildir, seni mükemmelliğe en çok yaklaştıracak insanı bulmaktır..

Çapkınlara;

Sevmediğin birine asla "Seni seviyorum" deme.. İçinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme.. Kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme.. Sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme, çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadığın birini kendine aşık etmektir...

Evli Olanlara;

Seven insan "Senin hatan" yerine "Özür dilerim" diyendir... "Neredesin?" yerine "Ben buradayım" diyendir.. "Nasıl yaparsın?" yerine "Niye yaptığını anlıyorum" diyendir.. ve aşk "Keşke" yerine daima "İyi ki" diyendir...

Kalbi Kırık Olanlara;

Kalp yarası siz kanatmaktan vazgeçinceye kadar sürer ve ilacı bu acıya alışmak değil, ondan ders çıkarabilmektir..

Aşık Olmaktan Korkanlara;

Aşka düş ama tökezleme, anla ama bekleme, paylaş ama isteme, yaralan ama asla acıyı içinde büyütme...

Sevdiğini Fazla Sahiplenenlere;

Sevdiğinin bir başkasıyla mutlu olduğunu görmekten daha acı bir şey varsa, o da sevdiğinin seninle mutsuz oldugunu görmektir..

Aşkını İtiraf Etmeye Çekinenlere;

Sevdiğinden ayrılınca aşk acı verir, sevdiğin seni terk edince daha da çok acı verir ama en acısı, onu ne kadar sevdigini bilmesine hiç fırsat vermemektir..

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere;

Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna hiç değmediğini gördüğün andır ve en büyük kaybın onun için harcadığın yıllardır... Senin aşkını şu gün hak etmeyen, bil ki 10 sene sonra yine hak etmeyecektir... Bırak, gitsin... alıntı

_roxie_ 22-09-2011 10:05 PM

Cevap: ask güzeldirr

çok güzel... özellikle dönmeyecek birini bekleyenlere kısmı... ama bir kez hak etmediyse ve pişmanlık duyduysa bu hiç değişmez anlamına mı gelir??

badee 22-09-2011 10:12 PM

çook güzel anlatılmış gerçekkteenn yaşayarak öğreniyoruzz iştee:))

sayuri 23-09-2011 11:35 AM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807525)
çok güzel... özellikle dönmeyecek birini bekleyenlere kısmı... ama bir kez hak etmediyse ve pişmanlık duyduysa bu hiç değişmez anlamına mı gelir??

ben iliskiller konusunda genelleme yapılmaması gerektıgını ogrendım. her ınsan. her ılıskı. her ınsanın aska bakısı askı yasayısı farklıdır. genellemelere ınaırsanız kendınızı ve ılıskınızı o duruma sokarsınız zaten.

Berilce 23-09-2011 05:54 PM

Alıntı:

sayuri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807558)
ben iliskiller konusunda genelleme yapılmaması gerektıgını ogrendım. her ınsan. her ılıskı. her ınsanın aska bakısı askı yasayısı farklıdır. genellemelere ınaırsanız kendınızı ve ılıskınızı o duruma sokarsınız zaten.

İki taraf ta değişebilir, ya da değişmez, ama bence aşkta ayrılık yaşanmışsa, artık akan sular eski sular olmuyor pek, "aynı nehre iki
kez girilmez", zaman faktörü bir çok şeyi değiştirebilir, eskitebilir, onarılmayabilir, bence de genelleme yapmak yanlış olur, herkesin bakış açısı farklı.

RimA Vita Perfetto 23-09-2011 06:14 PM

forumda bu aralar aşk konuları dönüyor acaba nedeny789
bu aralar aşka daha mı çok ihtiyacımız var acaba. ya da çok mu dilimiz yandıgirlhaha

yeşşil 09-10-2011 10:22 PM

aşığım çok aşığım .biliyorum o da bana aşık ama neden yakamızı bırakmıyosun hayat neden bize mutlu olma şansı vermiyosun neden neden neden

juger 09-10-2011 10:24 PM

Hayırdır güzelim... Hayat ne istedin de vermedi sana? :))

yeşşil 09-10-2011 10:46 PM

sevdiğim adamla mutlu olmamı engelliyo . çok genciz çok masum çok aşığız ama mutlu olamıyoruz

sweeet 09-10-2011 10:54 PM

Hayat neden engellesin, nasıl engellesin? İkiniz de seviyorsanız birbirinizi neden mutlu değilsiniz? Hayat sizi birleştirmişse bu hayatın size verebileceği en güzel hediyedir. Hem genç olmanın nesi kötü ne güzel hayat yolunda birlikte yürüyüp ortak bir geleceğe varabilirsiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:10 PM.