Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

insan babasından nefret eder mi

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler insan babasından nefret eder mi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu konu başlığını açmak bana zor geliyor ama içime döndükçe hislerimi daha cesurca dışa vurmayı öğrenmeye başladım. ewet sorumuz bu:insan babasından nefret eder mi? ve ben bu soruya hem "kesinlikle hayır olur mu öyle şey" hem de "evet gayet de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

insan babasından nefret eder mi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2010, 09:57 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road
Standart insan babasından nefret eder mi

bu konu başlığını açmak bana zor geliyor ama içime döndükçe hislerimi daha cesurca dışa vurmayı öğrenmeye başladım.

ewet sorumuz bu:insan babasından nefret eder mi?
ve ben bu soruya hem "kesinlikle hayır olur mu öyle şey" hem de "evet gayet de eder" diyorum.beni rahatsız eden içimden "evet gayet de eder "cevabının gelmesi.

kısaca bahsetmek isterim sizlere.
benim babam aslında gayet sorumluluk sahibi,fedakar,anlayışlı,eli açık,esprili,çağdaş görüşlü bi insandır.fakat haftada 3-4 gece içki içme alışkanlığı vardır işte ozaman ne espirili kişilten ne de anlayıştan eser kalıyor.zaten benim kendime verdiğim cavabın 2tane olmasının ve taban tabana zıt olmasının nedeni bu durum.yani ben iki ayrı baba tanıyorum sanki.ee hal böyleyken cevap da 2 tane oluyor.

hiç yok yere sinirlenmeler ve bunu hiç alakamız olmadığı halde bize yansıtmalar,gülersin ne boş boş gülüyosun diye bi tepki,gülmeden dursan ne bu surat diye bi afralar bi tafralar işte bunu gibi biton şey.

ve bu 2.baba karakteri artık 1.babanın artılarını silmeye başlıyor bende napsam nasıl yapsam da bunu ona anlatabilsem yada anlatsam mı yoksa ben mi değişsem bilemiyorum.bana fikir verirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar.
hepiniz sevigyle kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-04-2010, 11:38 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: insan babasından nefret eder mi

İnsan,babasından da ,anasından da,kardeşinden de ,kendisinden de nefret edebilir,eder de...bu hayatın içinde çoğu insanın yaşadığı bir durumdur...Ama bu bir sebep değil bir sonuçtur...Sitedeki yazılar esas olarak hayatımıza dair herşeyden kendimizin sorumlu olduğumuz fikrine odaklanmaktadır,dolayısıyla çözüm de dışarıda değil içimizdedir.Başta ho'oponopono,şekim yasası,imajinasyon vb uygulamalar olmak üzere site içinde birçok konu ve pratikler size bu sorununuzu çözebilmeniz için yardımcı olacaklardır...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2010, 11:53 PM   #3 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough

Sevgili cymbella,

İnsan dediğin konuşarak anlaşır. Karşındaki değil baban, padişahı bile olsa hatasını söylemelisin. İnsan babasından nefret etmemeli, bu sebeple etkenleri değiştirmek senin elinde..

Ben çok saygı duyduğum ve karşı gelmekten sakındığım büyüklerimle yaşadığım kötü hadiselerde, lisan-ı münasiple, biraz gülüp biraz üzüldüğümü göstererek anlattım yaptıklarından duyduğum üzüntüyü ve hamd olsun hepsinde de sonuç güzel oldu..

Babanın içmediği zaman çok iyi biri olduğunu söylüyorsun, demek ki içmediği zamanlar seni dinleyip sözlerine itibar edecek potansiyeli var, bunu mutlaka kullan derim..

Alkol çok kötü bir alışkanlık, Allah hepimizi ve sevdiklerimizi korusun her daim inşAllah, sen de baban için dua etmelisin..
Alt 16-04-2010, 12:14 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
7 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgim is an unknown quantity at this point

sevgili cmtbellabaşlığı görünce sayende az önce babamla ilgili içimi döktüm aa bide baktım giriş yapmamışım neyse nesiranın da dediği gibi seni dinliycek potansiyeli var en azından bu çok önemli konuş onunla
ezgim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2010, 01:35 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sağolun arkadaşlar ama konuşmayı defalarca denedim ama herzaman çok uç örnekler verip ben şunu mu yaptım bunu mu yaptım altı üstü 2 duble falan kendini aklamaya çalıştı ve konu genellikle başka mevzulara kaydı ve sonuçta şiddetli tartışmalar ortaya çıktı hep.artık tartışma yaşanmasını istemiyorum çünkü annem şeker hastası ve insülin kullanmaya yeni başladı yani bi geçiş döneminde biraz hassas bi dönem etkilenmesini istemiyorum.ama dualarımı eksik etmiyorum ve olumlu düşünmeye devam ediyorum ve inananıyorum
Alt 16-04-2010, 02:06 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
7 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgim is an unknown quantity at this point

sana şu kadarınısöyliyim alkollüyken babanın halleri benim babamın normal haliydi keşke oda alkol alsaydı bende sarhoşluğuna verebilseydim çünki ben hala cevabını bilmiyorum neden bena hep hakaret etti niye hiç sevmedi neden bir gün bile bana güzel bakmadı neden beni hiçç acımadan dövüyordu ben çocuktum sadece...görüyorsun ya ben 30 yaşındayım anneyim ve hala bu sorularla yaşıyorum allah sabır versin sana canım keşke yardımcı olabilseydim
ezgim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2010, 11:17 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ezgim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sana şu kadarınısöyliyim alkollüyken babanın halleri benim babamın normal haliydi keşke oda alkol alsaydı bende sarhoşluğuna verebilseydim çünki ben hala cevabını bilmiyorum neden bena hep hakaret etti niye hiç sevmedi neden bir gün bile bana güzel bakmadı neden beni hiçç acımadan dövüyordu ben çocuktum sadece...görüyorsun ya ben 30 yaşındayım anneyim ve hala bu sorularla yaşıyorum allah sabır versin sana canım keşke yardımcı olabilseydim
yani ben bunu anlayamıyorum işte büyükler nasıl olurda küçüklerin hayatında bu kadar silinemeyecek izler bırakabilir.yani buna nasıl izin veriyorlar.kötü bişey yaptıklarını farketmiyolar mı gayet de ediyolardır.ben bi çocuğun yanında herzaman söylediklerime,tv de izledilerime,oturup kalkmama dikkatedebiliyosam bizden büyükler de edebilir.babamın ağzından düşmeyen demokrasi anlayışının babamca yanlış anlaşıldığını düşünüyorum çünkü demokrasi bir tarafın fazlaca keyfi davranması demek değildir
Alt 16-04-2010, 11:21 AM   #8 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Babanız kendi babasından bahsetti mi, size hiç acaba??
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2010, 11:36 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
8 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
memucey is an unknown quantity at this point

Benim babamında normal halleri kötüydü. içki falan içmezdi ama fena halde asabiydi. evde ceza evi gibiydi. özgürlük sıfır itaat tam dı. herhangi bir itaatsizlik dayakla cezalandırılırdı. kötü bir çocukluk geçirdik sayesinde. ama şu an ona baktığımda acımak geliyor içimden. 63 yaşlarında sinir tedavisi görüyor ve ilaçlar onu uyuşuk bir kediye çevirdi. nerde benim gölgesinden korktuğum babam nerde şimdiki babam...
Alt 16-04-2010, 01:12 PM   #10 (permalink)
Teğmen

mu@z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
69 Mesajinıza toplam 295 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mu@z is on a distinguished road

bende kötü çocukluk geçirenlerdenim.30 yaşındayım etkileri geçmiyor...herşey geçti ama nasıl...kapanmaz yaralar...

bak burdayım ölmedim hala,tutunuyorum uçurum kenarına,unutmak için,ANNEM için...

Bookmarks