Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Hipnotik Medyumluk

Uyarılar

Hipnotik Medyumluk Hipnotik Medyumluk

Vanga'nın son kehaneti

Gizemli Konular ve Hipnotik Medyumluk Vanga'nın son kehaneti Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sovyetler birliğinin dağılacağını prenses diana’nın öleceğini, 11 eylülde ikiz kulelere saldırı olacağını bilen kahin kadın felaketten 20 yıl önce yüzyılın sonlarına doğru ağustos sıcağında kursk sular altında kalacak ve bütün dünya bunu göz yaşları içerisinde izleyecek dediginde herkese çok anlamsız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnotik Medyumluk telkin cd indir izle İstanbul Hipnotik Medyumluk nerededir kimdir Hipnotik Medyumluk çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnotik Medyumluk hipnoz Hipnotik Medyumluk olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnotik Medyumluk hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnotik Medyumluk kuantum düşünce kitap haberi

Vanga'nın son kehaneti

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2009, 10:22 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough
Standart Vanga'nın son kehaneti

Sovyetler birliğinin dağılacağını prenses diana’nın öleceğini, 11 eylülde ikiz kulelere saldırı olacağını bilen kahin kadın felaketten 20 yıl önce yüzyılın sonlarına doğru ağustos sıcağında kursk sular altında kalacak ve bütün dünya bunu göz yaşları içerisinde izleyecek dediginde herkese çok anlamsız bir kehanet olarak görülmüştü ancak…
Rus donanmasının en yeni en teknolojik denizaltısı olan kursk, bir barents denizindeki bir tatbikat sırasında hala saklanan bir sebepten dolayı batmış, 150 metre uzunluğundaki denizaltı 100 metre dipte olmasına rağmen kazadan kurtulanlar olmadı ve yaşlı kadın bunuda tahmin ederek tüm dünya gözyaşlarını tutamayacak diyerek olaydan bu şekilde haber vermiş…
ve o günden sonra kör ve yaşlı olan bu kadına herkes kahin olarak baktı
Bulgaristanın kozhuh dağlık bölgesinde rupite köyünde yaşayan vangelina gusterova (vanga) ‘nın kehanetleri bu olaylardan sonra ülkesinin sınırlarını aşmış durumda 1911′de doğan ve daha 12 yaındayken sel felaketinde mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarmış ancak felaketten sonra her iki gözüde kör olmuş
vanga 1996 yılında hayatını kaybetti ancak ölmeden önce kehanette bulunduğu birkaç şey vardı işte onlar..
11 eylül saldırısını yıllar önce amerikalı ikiz kardeşlere ikiz kardeşler saldıracak diye kehanette bulunmuş

prenses diana’nın beklenmedik ani ölümünü sovyetler birliginin bölünecegini ( çöküşünü ) haber veren vanga’nın kehanetlerine bir yenisi daha eklenerek
2010′da dünyayı çok büyük bir savaş bekliyor asyada 4 devlet başkanına yapılacak olan saldırıdan sonra çıkacak olan savaş üçüncü dünya savaşı olabilir dedikten sonra başka kehanette de bulunmayacağını söylemiş
Rusya’da yayınlanan Pravda gazetesinde yer alan haberde, Vanga’nın ayrıca kendi ölüm tarihini bildiği, kendisinden sonra Fransa’da bir kız çocuğunun doğacağını ve 10 yaşına geldiğinde “kehanet” yeteneğinin yavaş yavaş ortaya çıkacağını ve 2009′da tüm dünyanın onun adını duyacağını da söylediği belirtiliyor.

Vanga pomak şivesi ile ve bulgarca konuşan gözleri görmemesine ragmen kapısının önünden ayrılmayan gazetecilerle de pek görüşmezmiş …
Fakat bir keresinde bir insanla karşı karşıya geldigimde dogumundan ölümüne bütün hayatı gözümün önünden film şeridi gibi geçiyor demiş
İnsanlar şifa için de bana geliyorlar. Ama şifayı doktorlarda aramalılar. Asıl ilaçlar ise, yaşadıkları topraklarda yetişen bitkilerde” demiş…
Bu Yazıyı Paylaşın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 02:16 AM   #2 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Vanga'nın son kehaneti

bilemiyorum bunlar ne kadar doğrudur ama ben şuna inanıyorum , kendi düşüncem tabiki.... her devirde bu tarz insanlar yaratılıp çıkarılıyor ortaya ve şunu dedi oldu bunu dedi oldu, diyerek bilinç altımızın tamamen inanmasını sağlayarak gelecek için söylediklerine şüphesiz gözüyle bakıp onun kehanet olarak adlandırılan olaylar için evrene enerjiyi yollamamız ve olmasına neden olmamız sağlanıyor....onbinlerce insanın inanarak şu tarihte şu olacakmış kadın herşeyi bilmiş bu da OLACAK diyerek evrene yollanan enerjiyi düşünebiliyormusunuz ? olmamasına imkan yok....
kimbilir birilerininde işine geliyordur.....
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 02:50 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

püüü ben de gittim bunu gerçek gibi facebookumda yazdım ciddi ciddi! artık savaş kaçınılmaz!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2009, 09:26 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
püüü ben de gittim bunu gerçek gibi facebookumda yazdım ciddi ciddi! artık savaş kaçınılmaz!
boşver sen pişman olma bu önemli bir kahindir kehanetlerinden gerçekleşen birçok şey var abd siyahi başkan geleceğini bile bilmi ee daha ne olsun
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2009, 09:53 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

Adam öldükten sonra ne işine yarasın o kimilerinin çıkarı :D..... Kadının 3500 yılına kadar kehanetleri var. :D
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 09:17 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adam öldükten sonra ne işine yarasın o kimilerinin çıkarı :D..... Kadının 3500 yılına kadar kehanetleri var. :D
doğru doğru çok doğru
Alt 09-06-2009, 09:27 PM   #7 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

işte bu yüzden gerçekleşiyor zaten...
nostradamusun birçok kehaneti gerçekleşmemiştir... tüm olacaklar insanların kendi elindedir... eğer birileri olacakları biliyorsa ben birilerinin çizdiği yolda tabiri caizse ot gibi yaşıyorum demektir... quantumda yalan demektir... bugün din adamlarının kuranda kader hakkında söyledikleri quantum fiziği ile birebir örtüşmektedir... kuran quantumu , quantumda kuranı desteklemektedir...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 09:48 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

Birden kuantuma geçtik.... Ben birşey anlamadım.
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 09:53 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

ne? zaten anlamakta zorluk çekiyorum bu ne şimdi?
Alt 10-06-2009, 05:10 AM   #10 (permalink)
Teğmen

RAFUNSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
37 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RAFUNSEL is an unknown quantity at this point

ya tüm dünyaya bi şekilde bu vatandaşın kehanetleri anlatılır ve şu olucak bu olucak denirse düşüncelerimizle olmasada oldururuz bence güzel şeyler düşünün dünyamız hakkında ben inanmıyorum kötü şeyler olucağına bunlar son sancıları güzel günler bekliyor tüm insanlığı diye düşünmek en güzeli ve buna inanmak olumsuz hiç bir düşünceyi hiçbir fikri ruhunuzda barındırmayın ikiz kuleler olayına gelince önüne gelen yok şu dedi yok bu dedi yok şu filmini çekmişti falan deyip durdu ne kulelermiş ya ....herşey düşüncede başlar bu sitede de pek çok yerde yazdığı gibi :)
RAFUNSEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kehaneti, vanga'nin