Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedefleriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedefleriniz/)
-   -   inferius'un hedefleri =) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedefleriniz/614024-inferiusun-hedefleri.html)

inferius 10-07-2010 08:49 PM

inferius'un hedefleri =)

-Hedefinizi Belirtiniz

fazla değil yeteli çalışmak
farkındalığımı arttırmak
çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak
telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek
kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir

hiçbir engel yok sadece üşeniyorum
birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk için sürekli çalışıyor)şuana kadar başarıyorduda..malesef rt67

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

ne zaman içimdeki ego bana seslense bunu farkedicem ve onun istemediği şeyi (bn istemesmde koşa koşa yapıcam) ilk başlarda zor gelr tahmin ediyrm ama ego zmanla havlu atıcaktır ümidndeyim sevincli

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

bugünden 10.06.2010-biray sonrası yani(10.07.2010)önemli bir kısmına adım atmış olmalıyım..inş.

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek

bakış açım değiişecek ve doğal olarak hayatımdaki algılarda ...
böylelikle kendi değişimmle bütün hayatımı değiştrmeyi hedefliyorum =)

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

hayatından zavk alan ve parlıyan (tozlarından arınmışwave44)
ve daha mantıklı bir insanoğlu görücekler...

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

bu ataletle hayatı çile haline gitrmeye devam ederim ...
şöyleki pencereden baktığımda önceden yanlızda ağaçları ve güneşin mükemmel süzülmesini görebilirdim..ancak hedeflerimi tammlarsan kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..
işte bu örneğe bnzetrsem hayatımı bn bir andan daha fazla haz almak istiyorum
istiyorum ki anı bütün duyu organlarımla yaşayayım ve bana verilen zamanı kıymetlendireyim..
hedefler bunun için olmalı..oluyor

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

hedeflermn gerçekleşmeme ihtimali çok şükür ki yok

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

siz saygıdeğer forum üyeleri
kitaplarım
ve değerli dostlarım

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

off nee diosunnn alasını alasaasıınıı
gerçi bu hedeflern sonu gelmez sonuçta gelişim üzerine ama değişimden ne zmn dahasına sahip olduğumu hissedersem btn arkadşlarımı çağırıp yemek ısmarlamk and olsun dielim ...(böyle bir fikr yoktu aklımda ama olsun artık )çok hoş superxy

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .

planladığım kitaplar alınmalı
sık kullanılanalrdaki siteler okunmalı(çok fazla ama yılmamalıyım)
arkadaşlarımla konu üzernde tartşsam hiç fena olmıycaky789

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

şuan yapıyorum =)) sayfayı kapatıp yeni bir tanesine göz gezdrsem hiç fena olmaz ::)

arkadaşlar eksiklermi giderdiğinz desteğe ihtiyacım olduğumda herzamn arkamda olduğunz ..ve sonsuz sevginizle bni beslediğinz için
hepinize teşkkür ederm
şimdilik maddesel hedeflerm yok bnm için en büyük değişimi bunlar sağlıycak cilgin897
varlığınz beni mutlu ediyor128956
iyiki varsınz iyiki varız
hep beraber hedeflermizi icraata dükme arzusuyla
saygılarsapkal89

fgceker 10-07-2010 09:06 PM

Cevap: inferius'un hedefleri =)

Çok doğru yazmışsın canım; başlamak için en doğru an şu an sevincli sevincli sevincli

İstedin ve başladın yani yolun yarısını zaten çoktan kat ettin....girlhaha girlhaha girlhaha

Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum.Harika bir farkındalık.Bu farkındalığa ulaşıp kendine harika bir hedef belirlemişsin alk78

''...hedeflerimi tamamlarsam kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..''
harika bir saptama ve örnek blissy

Bakıyorumda ilham melekleri çoktan yanındaki yerini almışlar...Darısı diğerlerinin başınaO0

http://i213.photobucket.com/albums/c...0b2888f3c1.gif

inferius 10-07-2010 09:24 PM

çok teşekkrederm
bnce sende sevinmelisin bnce bu forumda çorbada tuzu olan herkes sevinmeli sevincli
ilham meleklerinn tozlardan arınmış insanların yanında bulunmaktan keyif aldığını düşünüyorum sen bu işin ehlisin fgceker daha iyi bilirsn ? y789
yardımlarınz için ve farkındalığımı arttırdığınz için saolun arkadaşlarwave44

fgceker 10-07-2010 09:49 PM

Peki ya günlükkkk girlhaha girlhaha girlhaha

inferius 10-07-2010 09:54 PM

Alıntı:

fgceker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757126)

Peki ya günlükkkk girlhaha girlhaha girlhaha

alahım kafamı okuduklarımdan kaldıramıyorum kiyyy789
temam şimcik koyuyorm inş. hemen blissy::)

Alexandra 22-08-2010 07:31 PM

Hedeflerinde ne kadar ilerlediğini çok merak ettim İnferius. Arada dönüp bakıyor musun? nerdeyim nerelere geldim diye?

zahiri 22-08-2010 10:51 PM

inferius neden gelmiyosun buralarasevincli

ben soyleyim hemen y789

kesinlikle cok yol katetti!

hedeflerine dogru saglam adimlarla ilerliyo insallah daim olur sonunda basariya ulasir ben inaniyorum ona y789

Alexandra 23-08-2010 02:03 PM

Ben de inanıyorum Zahiri, İnferius'un hedeflerini sollayacağını biliyorum ben de...

inferius 25-08-2010 05:13 PM

way canına tam 1 ay 15 gün olmuşşş=)
şuan o 1 ay öncesine nazaran o kdar değiştim ki anlatamam
okumak insanı bu kadar farklılaştırabilirmiymiş:zpzp:
farkındalığa o sıralar yeni başlamıştımgirlhaha

değişimi şu şekilde özetleyebilirm

yaklaşık 1buçk ay önce felaket diyebileceğim bir olay yaşasam aynen şöyle olurdu
acı bedenime bürünüp anında onu dinlerdim gecelerce ağlar sabırsızlık gösterirdim(ki yapım buna fazlasıyla müsait)
bir anda herşeyi boşverebilir olmuyor die fırlatıp atabilirdim
çevremdeki insanlara bağırır.sorumluluğu onlara yükler ve kendimi kandırırdım
ortalıkta somurtmayı marifet zannederdim
kaçarak bni frkedebileceklerini umutsuzca beklerdimsadanim

şuan bunları düşünürken daha fazla idrak ettim.ne kadar egoistmişim8977

fakat şimdi bu anda felaket diye bir olay tezahür etse..
sadece yorumsuzca bakabilirim.(bu gerçekten zor hatta bazen çileden çıkıp )

-ee yuh yani bu olay bariz kötü bunu nasıl yorumsuz bırakıp küfretmeden durabilirim ki ? diyebiliyorumsevincli

ama eskiye nazaran çok daha kontrollüyüm.bırakmadıkça bu hal üzerime yapışıcak bnden bir parça olucak ve bn dört gözle bunu bekler oldum..

--kötü bir şey yaşadığımda artık salıvermek yerine forumda uygulanan imgeleme tekniklerini kullanıyorum..özellkle geceleri çok işime yarıyor sabaha piskolojik olarak çok rahat kalkıyorum
---bir de en can alıcı nokta
yaşadığım her şeyin kendi içimdekilerin yanıması olması sorumluluğu affetmeden üstüme fırlattıutananadam

ilk başta kabullenemedm bunu anlayablmk baya uzun sürdü ama sonuç çok güzel
karşılaştığım başarısızlıklar kendime gvnsizliğimden
yaşadığım korkuların sebebi onlarla yüzleşmemem
en büyük hatam aşırı hayal kurup -an-dan uzaklaşmak
insanlarda bir yanlış görüyorsam bnm rahatsızlığım
bunun biilincindeyim çok şükür bnlerce şükür128956

okuduğum kitap ve ekitaplarım oldu
-şimdinin gücü
-şimdinin gücü uyulama kitabı
-hayal dünyasında uykudan uyanmak
-zero limit
-farkındalıkla alakalı internet kaynakları

birde şunu anlayabldim çok şükür
sen bir hazinsin kitabındaki bir söz--kendi emeğimle kazandığım br parça minnetsiz arpa ekmeğinin zenginlerin sofrasındaki baldan tatlı olduğunu bildim--

ouff ne kadar aptalmışım gerçekten öyleymişim girlhahagirlhaha
herşeyin bir anda oluvermesini beklemişim
birilerinin bni kurtarmasını ummuşum
içimdeki gücü görememişim
kendimden mi kaçtım ne yaptımy789

birde fazlaca ders çalışamadım bakınız işte bunun acısını çekiyorum şimdi
o zmn karar verdğim gibi uygulayabilseydim az ve öz çalışmayı şuan burayada gururla yazardım ...çalışabiliyorum ve çalıştıkça çalışasın geliyor dieağla2
çalışıyorum fakat sürerliliği oturtamadım...

psi-whell -i sadece titretecek kadar yapabiliyorum..hafifçe dönüyor ardından döndümü die eycan yapınca çivi çakılmış gibi duryordl78
uğraştım uğraştım olmuyor
lea bırak döndürecende nolacak didim..fakt tam olark başarabilseydim..bu düşüncelerimi odaklayabildiğimi göstericekti
vazcaymıycam 956k

ben halimden pek memnunum arkadaşlar
demiştim ki bu yolda bana destek olacak en önemli şeyler forum üyelri olucak diye
aynen öyle oldu hepiniz sağolun varolun derty

inferius 25-08-2010 05:16 PM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 764093)
Ben de inanıyorum Zahiri, İnferius'un hedeflerini sollayacağını biliyorum ben de...

çok teşekkür ederim yorumların daha daha daha çok azmimi arttırıyor inanın sevinclisevincli
hiçbir yakınlık olmasada uzaktan samiimi bir şekilde destek olmak bir tek bu forumda tanık olduğum bir şey..
iyiki varsınızactionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:55 PM.