Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Hedefleriniz

Uyarılar

Hedefleriniz Orta ve uzun vadeli her hedefiniz için formata göre konu açabilirsiniz.

Hedefleriniz Bölümü Hakkında

Hedeflerimiz ve Biz ve Hedefleriniz Hedefleriniz Bölümü Hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hedefleriniz bölümüne konu açmadan önce mutlaka bu bölümde oluşturduğumuz fomu doldurarak konu açınız. Bu bölüme yazacağınız hedefleriniz sizi gerçekten motive edecek hedefler olsun.Hedef süresi 1 gün sonra da olabilir 1 yıl sonra da bu bölüme ekleme şartı formu tam olarak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefleriniz telkin cd indir izle İstanbul Hedefleriniz nerededir kimdir Hedefleriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefleriniz hipnoz Hedefleriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefleriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefleriniz kuantum düşünce kitap haberi

Hedefleriniz Bölümü Hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-12-2009, 08:24 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Hedefleriniz Bölümü Hakkında

Hedefleriniz bölümüne konu açmadan önce mutlaka bu bölümde oluşturduğumuz fomu doldurarak konu açınız.
Bu bölüme yazacağınız hedefleriniz sizi gerçekten motive edecek hedefler olsun.Hedef süresi 1 gün sonra da olabilir 1 yıl sonra da bu bölüme ekleme şartı formu tam olarak dolduracak kadar sizi motive eden bir hedef olması dır.Diğer hedefleriniz için yada uzun vadeli olmasa da form dolduracak kadar önemli görmediğiniz hedefler için Hedef Günlüğü bölümüne günlük açıp oradan hedeflerinizi yazabilirsiniz.
Not:Bu benim oluşturduğum taslaktır.Mert bey katkısı ile daha da geliştirilebilir.

-Hedefinizi Belirtiniz

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2010, 06:44 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,168
51 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mertmis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hedefleriniz Bölümü Hakkında

Harika bir uygulama hemen yaptım ve birazdan ilk adımı atacağım teşekkürler eline sağlık, seni seviyoruz.......
Alt 25-11-2010, 12:18 AM   #3 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

hedeflerimizi ve başarı hikayelerimizi paylaşmaya ne dersiniz..bu hepmizi daha çok motive etmez mi..?

ilk 6 ay içinde öğrenmek istediğim dili geliştirmek istiyorum..

daha konforlu mümkünse 7 katta olan bir evde yaşamak istiyorumm..

mükemmel bir tatil yapmak istiyorum..

bu ve daha fazlası güven ve sevgi dolu biçimde benim olsun..
teşekkürlerr..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 01:22 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

benim hedefim artım 4yıldır süren hırsızlıkla ilgili mahkemeyi kazanmak çalan kişi dışarıda geziyor bizi salak yerine koydu ödiycem dedi şikayetçi olmayın dedi bizde inandık sonrada hırsıza kapı yok dedi bu sefer biz onu mahkemeye verdik kızım 4yaşına geldi mahkeme 4 yıldır sürüyor başka ne yapabilirim
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 12:39 PM   #5 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Sevgili kuzzen , yaşadıklarınız hiçte kolay şeyler değil eminim.
Sizin için doğru olan şeyi yapmışsınız. Sonrasındada tekrar yeni bir seçim yaparak mahkeme sürecini başlatmışsınız.

Şimdiki durumda süreç işliyor sanırım. Ancak "mahkemeyi kazanmak" bir hedef değil maalesef.
Bu bir arzu ve istek. Bunu hedef haline getirmek için net ve kesin ifadelerle bir hedef cümlesi oluşturmalı, eylemleri belirlemeli ve sonuçtan bağımsız olarak an be an kendi doğrularınızla sürece uyumla ilerlemelisiniz..

Sevgiler.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 02:51 PM   #6 (permalink)
Teğmen

101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

mesela par bana kolaygelir bende ihtiyacı olanlarla paylaşıyorum oldumu
Alt 16-06-2011, 03:04 PM   #7 (permalink)
Teğmen

ne olur biri bana yardım etsin nasıl olucak bu iş
Alt 16-06-2011, 04:54 PM   #8 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
kuzzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mesela par bana kolaygelir bende ihtiyacı olanlarla paylaşıyorum oldumu
Bu bir olumlama, hedef değil maalesef. Ve bir sonraki mesajındaki ruh halini göz önüne alırsak bu olumlamanın titreşimine girememişsin demektir...

Söz konusu olan bir mahkeme ise titreşimine gireceğin bir olumlama kullanabilirsin. Ancak bu bir hedef olmaz ve koçluk konusu değil.

Mahkeme söz konusu olduğunda senin dışındaki bir çok etken devreye girer ve hedef cümlen ; ..... TARİHİNDEKİ MAHKEMEYİ KAZANARAK ...... TL MADDİ TAZMİNAT ALMAK. şeklinde olabilir. Ve aşağıdaki soruları cevaplamanla tamamlanır.
1. net mi? ( bence net ancak sende bir bakmalısın)
2. gerçekleştirilebilirmi? ( bunun cevabı sende)
3. Ölçülebilirmi? (evet ..... tl tazminat ölçüdür)
4. Zamanla ayarlımı? ( evet ... tarihindeki mahkeme)
5.Vizyonuna uygunmu? ( bunun cevabı sende)

Sonrada hazırlanman için gereken şeyleri eylem planına çevirerek güvenle sonuca ilerlemek. Sonuçtan bağımsız - sonuç ne olursa olsun doğru bildiğin yolda devam ederken kabul ve rıza içerisinde senin için en iyi olanın gerçekleştiğini bilerek süreci geçirmek - olmak ...

mert.

Alt 17-06-2011, 12:02 AM   #9 (permalink)
Teğmen

DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEY NET EVRENİN VE BENİM HAYRIMA OLMASINI DİLİYORUM
Alt 17-06-2011, 11:14 AM   #10 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Alıntı:
kuzzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEY NET EVRENİN VE BENİM HAYRIMA OLMASINI DİLİYORUM
hedef cümlesi için diğer sorulara cevap vermeyi düşünüyormusunuz?

Bookmarks