Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedef Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/)
-   -   Net LoG (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/472419-net-log.html)

Sultan 07-04-2010 08:17 AM

Cevap: Net LoG

harikasınız 25889
günlüğünüz hayırlı olsun....actionsmile
güzel paylaşımlarınızı bekliyorum...iyi ki varsınızy789

prenses1 07-04-2010 09:20 AM

günlüğünüz hayırlı olsun

kinetix 07-04-2010 10:19 AM

Alıntı:

nsmr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601827)
Teşekkürler :) İyiki varsınız ::) sevincli

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601840)
harikasınız 25889
günlüğünüz hayırlı olsun....actionsmile
güzel paylaşımlarınızı bekliyorum...iyi ki varsınızy789

Alıntı:

prenses1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601841)
günlüğünüz hayırlı olsun

Paylaşacak siz değerli insanlar varken paylaşmamak mümkün mü ?

kinetix 07-04-2010 01:02 PM

O kadar çok turist akını var ki; uçak ve sefer sayılarımız yetmez durumda kaldı. Havayolu filomuza dün 3 tane daha uçak kattık. Kuşlarımızın sayısı arttınca ister istemez yeni bir heyecan kaplıyor insanın içini.

Dün akşam bir partiye davetliydim. Otelin kapısına kadar şöförüm eşlik etti. Bu arada vakit bulmuşken şöförümün de halini hatırını sordum. Benim yanımda olmanın mutluluğunu ifade etti sadece. Çok severim Onu. O benim sadece şöförüm değil yakın arkadaşım gibidir.

Otelin kapısından girdiğimde büyük bir kalabalık vardı. Çok şık bayanlar ve beylerin mutluluk konuşmaları geçiyordu aralarında. Bir ara durup bana bakanları gördüm. Protokolde ayrılmış yerimi gösterdiler ve geçtim masama. İnsanların çaktırmadan attıkları kısa bakışları yakalıyordum. Benimle konuşmak için bahane aradıklarını hissettim bir ara. Halbuki ben insanlarla konuşmak için bahaneye bile gerek olmadığını düşünürüm. Göründüğüm kadar ciddi olmadığımı herkes bilmiyor. Ben aslında çocuk gibiyimdir.

Derken masama bir çift geldi ve müsade istediler. Ayağa kalktım ceketimin düğmesini tutarak "buyrun lütfen" dedim. Onlar oturduktan sonra ben de oturdum. Biraz hoş beş ettik, çok hoş insanlardı. Sonra da benden bir ricaları olduğunu söylediler.

Havayolu şirketimde kullanmak üzere paket yiyecek servisi işiyle uğraştıklarını, kabul edersem görüşmek için randevu istediklerini söyleyince; onlara kartvizitimi verdim ve şirketimle görüşebileceklerini söyledim.

Davet muhteşem yemekler ve muhteşem bir kalabalık ile devam ediyordu. İnsanların bakışları beni etkilemeye başlamış ve üzerime bir rehavet çökmüştü. Yere doğru bakmaya başladım artık bu kadar kalabalığın içerisinde odak noktası olmak kolay bir iş değildi. Arasıra başımı hafifçe kaldırıyor ve insanlara mutlu olduğumu gösteriyordum. Bana kadeh kaldıran insanlara Çok hafif gülümsemelerle başımı hafifçe öne eğip karşılık veriyordum.

İki saat kadar oturdum ve masama gelip gidenlerle sohbetler ettik gülüştük bazen. Derken gitme zamanım geldi diye düşündüm. Gitmek için ayağa kalktığımda resepsiyon görevlileri yanıma koştular ve davetlilerin tümü ayağa kalktılar. Bu kadar sevilip sayıldığımı hatırlatmaları çok hoştu. Kimseyi ayakta bekletmek hoşuma gitmediği için onlara el sallayarak hızla kapıya yürüdüm. Yaşadığım gece harikaydı , insanların sevgi seli mükemmel bir duyguydu.
.

kinetix 08-04-2010 09:24 PM

Teşekkür ederim size de. Sizler olmasanız benim yazdıklarım bir şey ifade etmez.

Sağlıcakla...

cadi_bm 08-04-2010 09:48 PM

Merhaba günlüğünüz kutlu olsun öncelikle. Ve izninizle bir soru sormak istiyorum. Hayatınız anlattığınız kadarıyla oldukça iyi ve mutlu geçiyor eksik hissettiğiniz bişey var mı?

kinetix 08-04-2010 10:19 PM

Teşekkür ederim Cadı_bm ..

Günlüğüm en başından okunmamış olabilir diye sizin de vesile olmanızla da bir açıklama yapmak istiyorum. Hatırlatmanıza inanın sevindim. Bu fırsatı bekliyordum doğrusu.

Hedeflerimiz için yaratıcı imgeleme çalışmaları yapıyoruz. Bunu kimi gece yatmadan önce, kimisi sabah uyanır uyanmaz hayalgücünü kullanarak yapıyorlar. Hedeflerimiz netleştikçe inanın hayatımıza girmeye başlıyorlar.

Hedeflerimiz büyük ya da küçük olabilirler. Büyük hedefler için daha uzun vadeler belirlenmeli çabuk vazgeçilmemelidir.

Hedef=Enerji

Hedefe ulaşabilecek enerjiye sahp olmalıyız. Karakterimiz hedefe gitmemize engel teşkil edebilir. Gerekirse karakterimizi değiştirmeye bile uygun olmalıyız. Enerjiye sahip olabilmek için yaratıcı imgeleme yapıyoruz. Bu enerjinin bizimle çalışabilmesi için izin veriyoruz. Siz izin vermezseniz bir şey olmasının imkanı da yoktur. Hedeflerin hayata girebilmesi arzu ile kabulün dengeli olmasına bağlıdır.

Arzu=Kabul

Arzu ettiklerinizi kabul ediyorsanız hayatıza dahil olabilirler. Bunun aksini yaparak bir sonuç beklentisi sadece bir beklentidir.

İnsan canlıların içindeki en kaliteli varlıktır.

Etrafınızdaki insanlar hayatınızı etkilerler. İyi çevre insanı iyiye , kötü çevre kötüye götürür. Sizin iyi olmanızı istemeyen kıskançlık ve kin besleyen insanlaın arasında yaşıyor iseniz, yaratıcı imgeleme çalışması yaparak iyi bir sonuç elde edemezsiniz. Çünkü onların yaydığı negatif enerjiler sizi araya alır ve kısmetten keserler.

Kaliteli çevre, kaliteli yaşam getirir.

Hitap ettiğiniz insanlar sizi anlıyorlarsa ve siz hedeflerinizi onlara anlattığınızda sizi onaylıyorlarsa, kitle gücünüz oluşmuş demektir. Bu yakın üç-beş arkadaşınızla da olur. Ne kadar kalabalık sizin hedefinizi destekler ve sizin iyiliğinizi isterlerse; siz bir o kadar daha hedeflerinize yakınlaşır ve kendinizde o gücü bulursunuz. Aynı durum tersine de geçerlidir.

Sizler günlüğümü okuyarak benim iyi durumda varlıklı bir insan olduğumu düşünüyorsunuz. Ne kadar insan okursa bana o kadar iyiliği dokunuyor. Çünkü imgeleme gücünüzü benim için de kullanmış oluyorsunuz. Teşekkür ederim.

Günlüğüm hayali durumumdur. Ve özellikle yazılan yazılar maddeye dönüştüğü için hedeflerim somutlaşıyor. Ayrıca hayalgücü ile başka insanlara da büyük düşünebilmenin örneklerini verebilir isem ne mutlu bana da..!!

vitamin61 08-04-2010 10:21 PM

http://www.cabukhaber.com/resimler/haber/56400.jpg

cadi_bm 08-04-2010 10:28 PM

Alıntı:

Net Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 608730)
Teşekkür ederim Cadı_bm ..

Günlüğüm en başından okunmamış olabilir diye sizin de vesile olmanızla da bir açıklama yapmak istiyorum. Hatırlatmanıza inanın sevindim. Bu fırsatı bekliyordum doğrusu.

Hedeflerimiz için yaratıcı imgeleme çalışmaları yapıyoruz. Bunu kimi gece yatmadan önce, kimisi sabah uyanır uyanmaz hayalgücünü kullanarak yapıyorlar. Hedeflerimiz netleştikçe inanın hayatımıza girmeye başlıyorlar.

Hedeflerimiz büyük ya da küçük olabilirler. Büyük hedefler için daha uzun vadeler belirlenmeli çabuk vazgeçilmemelidir.

Hedef=Enerji

Hedefe ulaşabilecek enerjiye sahp olmalıyız. Karakterimiz hedefe gitmemize engel teşkil edebilir. Gerekirse karakterimizi değiştirmeye bile uygun olmalıyız. Enerjiye sahip olabilmek için yaratıcı imgeleme yapıyoruz. Bu enerjinin bizimle çalışabilmesi için izin veriyoruz. Siz izin vermezseniz bir şey olmasının imkanı da yoktur. Hedeflerin hayata girebilmesi arzu ile kabulün dengeli olmasına bağlıdır.

Arzu=Kabul

Arzu ettiklerinizi kabul ediyorsanız hayatıza dahil olabilirler. Bunun aksini yaparak bir sonuç beklentisi sadece bir beklentidir.

İnsan en kaliteli varlıktır.

Etrafınızdaki insanlar hayatınızı etkilerler. İyi çevre insanı iyiye , kötü çevre kötüye götürür. Sizin iyi olmanızı istemeyen kıskançlık ve kin besleyen insanlaın arasında yaşıyor iseniz, yaratıcı imgeleme çalışması yaparak iyi bir sonuç elde edemezsiniz. Çünkü onların yaydığı negatif enerjiler sizi araya alır ve kısmetten keserler.

Kaliteli çevre, kaliteli yaşam getirir.

Hitap ettiğiniz insanlar sizi anlıyorlarsa ve siz hedeflerinizi onlara anlattığınızda sizi onaylıyorlarsa, kitle gücünüz oluşmuş demektir. Bu yakın üç-beş arkadaşınızla da olur. Ne kadar kalabalık sizin hedefinizi destekler ve sizin iyiliğinizi isterlerse; siz bir o kadar daha hedeflerinize yakınlaşır ve kendinizde o güü bulursunuz. Aynı durum tersine de geçerlidir.

Sizler günlüğümü okuyarak benim iyi durumda varlıklı bir insan olduğumu düşünüyorsunuz. Ne kadar insan okursa bana o kadar iyiliği dokunuyor. Çünkü imgeleme gücünüzü benim için de kullanmış oluyorsunuz. Teşekkür ederim.

Günlüğüm hayali durumumdur. Ve özellikle yazılan yazılar maddeye dönüştüğü için hedeflerim somutlaşıyor. Ayrıca hayalgücü ile başka insanlara da büyük düşünebilmenin örneklerini verebilir isem ne mutlu bana da..!!

:)) Açıklama için teşekkür ederim. Baştan okumuştum günlüğünüzü ama inanın o kadar inandırıcı ki; hatta kıskandım :P
İnsan kendine söz geçirebilidiği zaman mucize yaratabilir kesinlikle. Maharet de burda di mi? Başarıyor olanlar ve başarmak üzere olanlar diye ikiye ayrılıyoruz ;)

kinetix 08-04-2010 10:32 PM

Anlaşıldığıma çok sevindim. Şimdi daha huzurluyum inanın buna ...!!

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:51 AM.