Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hangi Aşamalardan Geçiliyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hangi-asamalardan-geciliyor/)
-   -   su anki ruh halim asmam gereken bir periyotmu? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hangi-asamalardan-geciliyor/6217-su-anki-ruh-halim-asmam-gereken-bir-periyotmu.html)

derade 25-04-2008 04:16 PM

su anki ruh halim asmam gereken bir periyotmu?

merhaba...
sitenin yapımında emegi gecen herkese tesekkür ederek bir soru sormak istiyorum!
ben telkinleri 4gündür ve günde takribi 4 5 saat dinliyorum
kendimle ilgili bir özelestiri yapmam gerekirse bazı komplexlere sahibim. ve kendine güven sorunu yasıyorum. telkinleri dinledikten sonra insanlarla konusmamda daha cok heyecanlanıyor ve kendimi kasıyorum. (özellikle yeni tanıstıgım veya uzun süredir görmedigim arkadaslarımla karsılasınca). rahat olamıyorum ve cogu zaman telkinlerden önceki beni arar oluyorum. önerilenden daha az süre dinledigimden kaynaklanıyor olabilirmi?
yada acaba bu gecirmem gereken bir periyotmu yoksa dinlemeyi bırakmam yararımamı olur!
tekrar tesekkür ederiyorum. cevaplarsanız sevinirim.

MuminOKAN 25-04-2008 04:23 PM

Ynt: su anki ruh halim asmam gereken bir periyotmu?

merhaba. bu sorunun en iyi cevabını atakan bey size en kısa sürede ileteceğine eminim.

mutluluk ve ışıkla kal.

hayatimdegisti 25-04-2008 04:28 PM

Dört gün oldukça kısa bir süre...Bir haftayı doldurduktan sonra listenizden suçluluk telkini çıkartıp topluluk konuşma ve sosyallik ekleyerek değişimleri takip etmenizi önerebilirim.

comte 25-04-2008 09:30 PM

Sevgili Derade:

Telkinleri dinleyerek kısa bir süre içerisinde düzeleceğini ümit etmiş olabilirsin. Bunu kontrol etmek için de arkadaşlarınla konuşarak, bunu onaylamak istemiş olabilirsin. Heyecan da bunun için olabilir. Yani heyecanlanmadan önce, bunu düşünmüşsündür büyük bir ihtimalle. Yani heyecanı davet etmişsindir.. Telkinden önce ve Telkinden sonra diye bir kesin gruplandırma yapmaman daha iyi olur. Gelişmeleri, olduktan sonra veya olurken gözlemlemeyi dene. İnşallah istediğin gibi olacaksın. Ama biraz zaman. Atakan Bey'de söylemiş. Biraz daha dinlemelisin.

Sağlıcakla.. hismiley

keops 25-04-2008 10:12 PM

bymehmetin dediği gibi aşırı bi beklenti içine girmene gerek yok
telkinleri dinlemeyi sıradan bi işmiş gibi yap sonuç beklentisini bi kenara at eninde sonunda etkilerini gösterecektir...
sen günlük işlerinle uğraş ve kendiliğinden gelişen değişimleri hayretle izleyeceksin ama bunun ne zaman olacağını şimdiden bilemezsin
bence bazı arkadaşlar çok aceleci...
bu konuda bir yazı koymayı düşünüyorum ..
bilnçaltının ikna olması için gereken şey tekrardır
bilinçaltına yeterince tekrar edilen bir söz bir yalan dahi olsa tekrar etmek onu gerçek kılar
ve bilinçaltında değişimi çoğu zaman sizin iradenize gerek kalmadan kendiliğinden yapar
eğer bilincinizi ikide bir işin içine sokuyorsanız kesinlikle bilinaçaltınızın işine burnunuza sokuyor ve ona ne yapması gerektiğini öğretmeye çalışıyorsunuz demektir
halbuki bilinciniz bilindışınız karşısında toplu iğne başı kadardır..
bırakın bilinçaltınıza gerekli değişimleri yapması için izin verin siz kendi işinizle uğraşın oda kendi işiyle uğraşsın
muhabbetle..

suzzy 25-04-2008 10:55 PM

merhabalar derade...hoşgeldiniz ... http://www.resimler.tv/data/media/398/hosgeldin.gif

geleceğe güzel bakmanız dileğiyle... 956k

http://img224.imageshack.us/img224/9825/52743348op8.gif

dodotanya 12-10-2009 07:45 PM

Cevap: su anki ruh halim asmam gereken bir periyotmu?

ben telkinleri dinleyeli 3 haftayı geçiyor..ilk başlarda mutluluğum artmıştı ego ve suçlulukla başlamıştım...acaba suçluluğu çıkarmam mı gerekiyor o yüzden mi ters etki yaratmaya başladı bende dersiniz çünkü tekrar başa dönmüş gibi hissediyorum kendimi duygusal olarak :( birisi yardım edebilirse sevinirim başlıklara baktım ama bişey bulamadım durumumla ilgili

blue jaloon 12-10-2009 08:16 PM

Alıntı:

dodotanya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528776)
ben telkinleri dinleyeli 3 haftayı geçiyor..ilk başlarda mutluluğum artmıştı ego ve suçlulukla başlamıştım...acaba suçluluğu çıkarmam mı gerekiyor o yüzden mi ters etki yaratmaya başladı bende dersiniz çünkü tekrar başa dönmüş gibi hissediyorum kendimi duygusal olarak :( birisi yardım edebilirse sevinirim başlıklara baktım ama bişey bulamadım durumumla ilgili

mrblar
ilk baslarda mutlulugunuz artmisti dogrudur cünki medet umdunuz buda pozitif enerjiyi getirdi
zamanla hayat sartlari gün icindeki negatif düsüncelerimiz o mutlulugu aliyo bizden
sadece telkinlerden medet umulmamali bizde pozitif adina bisiler yapmaliyiz
benim önerim günlük tut yasadiklarini düsüncelerin nelermis ona göre caresine bakalim ne dersin?

dodotanya 12-10-2009 10:17 PM

Alıntı:

blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528779)
mrblar
ilk baslarda mutlulugunuz artmisti dogrudur cünki medet umdunuz buda pozitif enerjiyi getirdi
zamanla hayat sartlari gün icindeki negatif düsüncelerimiz o mutlulugu aliyo bizden
sadece telkinlerden medet umulmamali bizde pozitif adina bisiler yapmaliyiz
benim önerim günlük tut yasadiklarini düsüncelerin nelermis ona göre caresine bakalim ne dersin?

teşekkür ederim blue jaloon günlük tutmayı deniyeceğim.aslında bende ki mutluluk hali hayli uzun sürdü diyebilirim 3 haftayı geçti dinleyeli iyiydim ama nolduysa oldu bir sürü rüya görmeye başladım geceleri ve uyandığımda hepsini de hatırlar oldum tamda unutmak istediğim kişiyle ilgili şeyler tamda unuttum derken nerden çıktı bu anlamadım 4897

blue jaloon 12-10-2009 10:30 PM

Alıntı:

dodotanya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528800)
teşekkür ederim blue jaloon günlük tutmayı deniyeceğim.aslında bende ki mutluluk hali hayli uzun sürdü diyebilirim 3 haftayı geçti dinleyeli iyiydim ama nolduysa oldu bir sürü rüya görmeye başladım geceleri ve uyandığımda hepsini de hatırlar oldum tamda unutmak istediğim kişiyle ilgili şeyler tamda unuttum derken nerden çıktı bu anlamadım 4897

bakin kendiniz acikliyosunuz unutmak istedigim kisi
bastirilmis duygular
uykudayken bilincalti yansimalari diyebilirim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:49 PM.