Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hafifleme Hissedenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hafifleme-hissedenler/)
-   -   Telkinler Sonrası Bir Hafifleme Hissettiniz mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hafifleme-hissedenler/65-telkinler-sonrasi-bir-hafifleme-hissettiniz-mi.html)

sessiz 05-07-2007 09:37 PM

Ynt: Telkinler Sonrası Bir Hafifleme Hissettiniz mi?

aslında bende coook hıssedılır bır fark olmadı ama yıne de bır hafıfleme var ayrıca heralde bunun da suresı kısıden kısıye degısebılır ,ilerde kendımı cok hafıflemıs de hıssedebılırım..ne de olsa 2. haftamı henuz bıtırmedım music45

a.s 14-08-2007 07:01 PM

hafifleme hissi kesinlikle oldu.

alalev61 18-10-2007 07:19 PM

sanırım geçte olsa bende de hafiflemeye benzer bir etki oldu..eskisine nazaran daha az kaygılıyım..telkinler biraz geç etki etti ama dinlemeye tam gaz devam ediyorum hiç umudumu kaybetmeden..yavaş yavaş etkilerini görmeye başladığını görmekte beni son derece mutlu ediyo actionsmile

zeyd3123 08-11-2007 10:27 AM

evet dinledikçe hafifilediğimi rahatladığımı hissediyorum

PAMİRNAZLI 08-11-2007 10:54 AM

Arkadaşlar günaydın.
Ben telkinlere yaklaşık bir aydır ara vermiştim. Zaten hayatım bu aralar çok tepetaklak olmuştu. Son bir haftadır suçluluk telkinini dinliyorum yeniden. Ama önce dinlediğimde hiçbir yanetkisi olmamıştı. Şimdi ise başımın ağrısı bi yana düşüncelerim bile darmadağın oldu.. Bu defa dağıttı beni anlayacağınız.Bende inatla devam ediyorum dinlemeye..Kendime bu senin ilacın alıyorsun içine taa bilincinin derinlerine kadar çekiyorsun diyorum telkini açtığımda .... belkide o yüzden bu kadar zor oldu.Bilmiyorum tabi ben öyle yorumluyorum. Atakan bey daha sağlıklı bir açıklama yapar bu konuda....
Bu arada Hayatım değişti ile ilgili bir açıklama yapmalıyım. Sayfaya üye olmadan önce çok çabuk demoralize olabiliyordum.Toparlanmam aylarımı alabiliyordu.Oysa şimdi çok daha ağır sorunlarda bile içimde isyan eden ,direnen, inatlaşan bir ses çıktı.Olumsuz sonuçların hiçbirini kabul etmiyor bu ses. Kendi direncimi ve hayata bakışımdaki değişimi artık çok net hissedebiliyorum. Biliyorumki güç içimde onu şekillendirecekte benim.
İyiki varsınız Arkadaşlar

EMİR_55 08-12-2007 02:54 PM

Gerçekten insan rahatlıyor. Kendimi kuş gibi hissediyorum. blissykiss3

secretarea 17-02-2008 06:44 PM

midem bulandı biraz y789

heavens 19-02-2008 09:52 PM

aşk hayatında mutluluğu bi türlü bulamayanlara telkin varmı? mlk34

defduru 19-02-2008 10:49 PM

Ben bir aydır zevkle telkinleri dinliyorum. Önce bir sinirlilik hali geldi yapıştı üstüme. Bir süre sonra geçti gitti.
Ama şimdi kendimi çok hafif, mutlu,huzurlu ve dingin hissediyorum. Çevremdeki insanlarda bunları söylüyor. Ve laf aramızda yüzüne ne yaptın cildin pırıl pırıl
diyorlar. Hiçbirşey yapmadım sadece telkinleri dinlemeye devam ediyorum. Çok ama çok teşekkürler . kiss3 kiss3 kiss3

TR-ance 04-03-2008 07:32 PM

Hafiflemek Ne Kelime ... Sanki Tüyden Bile Daha Hafifim.. derty

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:21 AM.