Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Güzellik Bakım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/guzellik-bakim/)
-   -   Kaslariniz cok mu seyrek yada yok denecek kadar az mi ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/guzellik-bakim/620331-kaslariniz-cok-mu-seyrek-yada-yok-denecek-kadar-az-mi.html)

derya hanim 22-12-2011 09:09 PM

Kaslariniz cok mu seyrek yada yok denecek kadar az mi ?

Badem yagi seyrek kaslara birebir cozum .Sadece birazcik surmeniz yeterli .Sevgileruy897

_jenny_ 22-12-2011 11:06 PM

Cevap: Kaslariniz cok mu seyrek yada yok denecek kadar az mi ?

hint yağıda çok etkilidir seyrek kaşlarda

Berilce 23-12-2011 02:54 PM

Benim bu konuda bir önerim var Arkadaşlar; Sarımsak yağı, özellikle aktardan almaktansa,
evde bir kavanoza konan soyulmuş sarımsakların (küçük kavanoza 10 diş) üzerini örtecek kadar hakiki zeytinyağı ve bu kavanoz,
güneş görmeyen bir yerde 1 ay müddetle kalacak!... Ben sarımsağın faydalarını biliyorum ama mübarek'in
kokusu yok mu iğrenç ayol!... Ve bu karışımı kaşlarınıza tersten ve masaj yaparak süreceksiniz, yıkamadan önce de en az
yarım saat (fazla kalırsa daha iyi) kalması gerekiyor. Kaşlara hakikaten iyi geliyor, kokuya dayanabilirseniz elbette ...)))

Berilce 23-12-2011 02:57 PM

Alıntı:

_jenny_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814530)
hint yağıda çok etkilidir seyrek kaşlarda

Arkadaşlar, aromatik yağlarla ilgilenen biri olarak piyasada satılan tüm yağlar karıştırılmıştır, buna dikkat edin, bir de yağların özellikle cilde sürüldüğünde seyreltilerek sürülmesi gerekir, çünkü zehirleyici özellikleri vardır, cildinizden absorde edildikleri için, badem yağı veya hakiki, z. yağı ile seyreltilmesi gerekir tüm aromatik yağların!...blook

_jenny_ 23-12-2011 03:13 PM

Alıntı:

Berilce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814585)
Benim bu konuda bir önerim var Arkadaşlar; Sarımsak yağı, özellikle aktardan almaktansa,
evde bir kavanoza konan soyulmuş sarımsakların (küçük kavanoza 10 diş) üzerini örtecek kadar hakiki zeytinyağı ve bu kavanoz,
güneş görmeyen bir yerde 1 ay müddetle kalacak!... Ben sarımsağın faydalarını biliyorum ama mübarek'in
kokusu yok mu iğrenç ayol!... Ve bu karışımı kaşlarınıza tersten ve masaj yaparak süreceksiniz, yıkamadan önce de en az
yarım saat (fazla kalırsa daha iyi) kalması gerekiyor. Kaşlara hakikaten iyi geliyor, kokuya dayanabilirseniz elbette ...)))

bende bir dönem sarımsağı kendisini ikiye bölüp kaşlarıma sürüyordum yarım saat tutup yıkıyordum bununda oldukça faydasını görmüştüm koku tabikide oluyordu ama sabunla yıkayınca geçiyordu..

Berilce 23-12-2011 03:16 PM

Ayrıca, ilginç bir şey, sarımsak kaşları daha da siyahlaştırıyor!...

_jenny_ 23-12-2011 03:18 PM

Alıntı:

Berilce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814593)
Ayrıca, ilginç bir şey, sarımsak kaşları daha da siyahlaştırıyor!...

evet bencede yada gürleştirdiği için bizede öyle geliyor olabilir

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:46 PM.