Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   BEYNİMİZİN BİZE OYUNLARI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/462890-beynimizin-bize-oyunlari.html)

rain_man 09-12-2009 10:11 PM

BEYNİMİZİN BİZE OYUNLARI

Matematik ve Sihir TIKLAYIN ve sizde beyninizin size oynadığı oyunu görün...çok ilginç ve şaşırtıcıidea3

rain_man 09-12-2009 10:39 PM

Cevap: BEYNİMİZİN BİZE OYUNLARI

testi yaptıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum nasıl oluyor bu...

Herr_Mannelig 09-12-2009 11:16 PM

kırmızı ve elektro gitar düşündüm.
ama elektrogitarı düşünmeden önce sanki çekiç gibi bişi aklıma geldide hemen çevirdim gitara.ya da çekiç olmayabilirde o tür bişey zihnimde canlanıverdi

banu 10-12-2009 01:07 AM

sarı çapa???

d1dem 10-12-2009 01:20 AM

Bu saçma bence..Bende pembe bir telefon düşündüm ..Ne alakaysa artık 4897

rain_man 10-12-2009 10:09 AM

başka fikri olan...

mahperi 10-12-2009 02:55 PM

kırmızı kazma:)

Elektra 10-12-2009 05:45 PM

Bakın video da yanlış yapsanızda fark etmez yeterki işlemleri yapın deniliyor. ve genellikle yapılan yanlışlarda doğru sonuç yeşil renkle ve yanında herhangi bir işaretle yanlış şık kırmızıyla gösterilir. bu her yerde çoğunlukla böyledir. videoda ki yazı daha en başta içinde yanlış kelimesini barındırarak beynizime kırmızıyı kodluyor. işte bu nedenle herkes kırmızı diyor fakat nesnenin bu konuyla bir alakası olmadığı için herkes farklı bir nesne söylüyor. ayrıca kırmızı çekiç kelimelerini söyleyen birinin farklı bir zeka yapısı var denmesi de uydurma. herkes farklı bir nesne düşünebilir çekiç rastlantı ve nesne seçimi de tamamen kişisel. örneğin ben kırmızı çapa dedim. burdaki yanıtlarda da herkes nesneye farklı bişeyler söylemiş. çünkü durağan değil. bu benim fikrim mantıken böyle düşünüyorum. ama keşke bu videoyu hazırlayanlar işin sırrını da paylaşsalardı....

rain_man 10-12-2009 09:25 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573420)
Bakın video da yanlış yapsanızda fark etmez yeterki işlemleri yapın deniliyor. ve genellikle yapılan yanlışlarda doğru sonuç yeşil renkle ve yanında herhangi bir işaretle yanlış şık kırmızıyla gösterilir. bu her yerde çoğunlukla böyledir. videoda ki yazı daha en başta içinde yanlış kelimesini barındırarak beynizime kırmızıyı kodluyor. işte bu nedenle herkes kırmızı diyor fakat nesnenin bu konuyla bir alakası olmadığı için herkes farklı bir nesne söylüyor. ayrıca kırmızı çekiç kelimelerini söyleyen birinin farklı bir zeka yapısı var denmesi de uydurma. herkes farklı bir nesne düşünebilir çekiç rastlantı ve nesne seçimi de tamamen kişisel. örneğin ben kırmızı çapa dedim. burdaki yanıtlarda da herkes nesneye farklı bişeyler söylemiş. çünkü durağan değil. bu benim fikrim mantıken böyle düşünüyorum. ama keşke bu videoyu hazırlayanlar işin sırrını da paylaşsalardı....

gerçekten düşünceleriniz güzel ve mantıklıda geliyor değerli yorumlarınız için teşekürler ama o kadar basit olamaz ben çözümü buldum sanırım bir kaç kişiyle paylaştım onlarda evet dediler değerli sitemiz üyeleri de biraz kafa yorarak bulabilirler bence ufak bir ip ucu orda sistemli bir şekilde size kırmızı ve çekiç dedirtiliyor tamamemen bilinçaltıyla ilgili bende o sistemi kulanarak yeşil ördek dedirtebilirim mesela tabi üzerinde biraz daha çalışmam gerekecek...ama kesinlikle çok mantıklı bir açıklaması var...idea3

Elektra 10-12-2009 09:29 PM

Alıntı:

rain_man Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573447)
gerçekten düşünceleriniz güzel ve mantıklıda geliyor değerli yorumlarınız için teşekürler ama o kadar basit olamaz ben çözümü buldum sanırım bir kaç kişiyle paylaştım onlarda evet dediler değerli sitemiz üyeleri de biraz kafa yorarak bulabilirler bence ufak bir ip ucu orda sistemli bir şekilde size kırmızı ve çekiç dedirtiliyor tamamemen bilinçaltıyla ilgili bende o sistemi kulanarak yeşil ördek dedirtebilirim mesela tabi üzerinde biraz daha çalışmam gerekecek...ama kesinlikle çok mantıklı bir açıklaması var...idea3

hmm merak ettim neymiş bu?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:56 AM.