Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   çok değişik bir rüy'aa (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/251083-cok-degisik-bir-ruyaa.html)

mügeb 27-03-2009 11:40 AM

çok değişik bir rüy'aa

arkadaşlar 3 gün önce gördüğüm bir rüyayı sizlerle paylaşmak istiorum..öyle bir yerdeyim ki çok huzurluyum huzuru içimde hissediyorum.beni çok seven bir ailem var ve beni mutlu etmeye calısıyoralar..benim öleceğimi biliyorlar.cok az bir zamanım kalmış.çok kısa bir süre 1 hafta gibi.herkez biliyo ve sonh günlerimin iyi geçmesi için ellerinden gelenı yapıyorlar cok üzülüyolar ama hissettirmiyorlar..neyseee beni cok seven bir cocuk varmıss ama yüzünü tam hatırlamıorum.üzerinde yeşil kazağı var..benı mutlu etmeye ve zamanını benımle gecırmek ıstedıgını söylüyo ama odaa benım öleceğimi biliyo.bana sevdıgını söylüo ve sarıkkıyorzz okdr içtenki bırakmak ıstemıyorum ve ilk defa ölecegim için üzüldüğümü hissediyorum..sarılarak aglıyoruz benı bırakmak ıstemedıgını soyluyo..gökyüzüne uzanan merdiven var upuzunn.süslenmişim yanı güzel giyinmişim oda oyle.merdivenın bı kac basaamgını cıkıyoruz ve bana elını uzatıyo sonraa onun ellını tutuyorum ve bana verdıgı gücü hissediyorum.mükemmel birşey.basamakları birlikte cıkıyoruzz..snraa kendımı baska biryerde buluyorum...ooo67ailem var cok kalabalığızz.oda var yanımda.burası deniz kıyısı pikniğe gelmişiz hep bırıkte..ben artık öleceğimi iyice hissediyorumş.çevremdekiler kendı aralarında konusmaya başlıyolar.gülüyolar benı egledırmeye calısıyolar yüzlerine bakıyorumm.sonra denizin başladığı yere uzanıyorum.yüzlerine bakıyolrum aama konusmalarını duyamadığımı anımsıyourm..sesler yokk sonsuz bir sessizl,ik oluyo h eryer hersey donuyo sankı.O0soonra üzerime dalga geliyo denizz berrak ve acık üzerimi örtüyoo herseyi görüyorum ama tepkı veremıyorum..o an öldüğümü anladım..gözlerim acıktı ve kendıme yukardan baktım kendımı gördüm..daha kimse farkında deildi..cok kısa snraa farkına vardılar vee aglamaya agıt yakmaya basladılar.oanda onları ve geleceği yanı gelecekte benim hakkımda konusulanları görüyorum.iyi birisiydi kalbi çok temizdi fln diolar..snraa o sıradaa denize dokunuyorumm hafif bir rüzgar esiyo saclarımm ucusuyo ama ne denize dokundugumu nede ruzgarı hıssetmıyorumm sonsuz bir hissizlik içindeyim gözlerim dokluyo ama yaslar akmıyo..o anda yagmur başlıyoo üzerime yağmur yağıyoo..ellerimi ve kafamı yukarıya kaldırıorum...ve işte o an uyandım..yataktan fırladım.sankı ruhum cıkmıstı gercekten cok buyuk bir irkilme yasadımm.vücüduma dokunup hangısının gercek oldugunu anımsamaya caklıstım..anra tekrar uyudum.ve bu irkilmeer bi kaç kez daha oldu uykumjdan uyandım defalarca..ve sabah sag tarafımda büyük bir uyusukluk hissettim beynimde bu 2 gün sürdü.etkisinden cıkamadım...
lütfen yorumlarınızı beklıyorum..teşekkürler..

mügeb 27-03-2009 11:46 AM

Cevap: çok değişik bir rüy'aa

arkadaşalr ben boyle bir duygu yasamadım daha önce.bir ölünün hissizliğini yaşadım.cok farklıydı.yorumlarınızı bkelıyorum

Belgin ∞ 27-03-2009 01:25 PM

Merhaba actionsmile

Üzgünüm ama burada rüyanızı yorumlayacak birisine rastlayamazsınız. Çünkü bu forumdaki herkes rüyaların kişiye özel olduğunu ve sadece gören kişinin rüyalarını doğru bir şekilde yorumlayacağını biliyor.

Işık Elçi'nin Rehber Rüyalar kitabını okumanızı öneririm.

Sevgiler.

mügeb 27-03-2009 05:50 PM

tsekkur ederım..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:57 AM.