Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   Gerçekten istiyorum fakat:(( yardım.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/622359-gercekten-istiyorum-fakat-yardim.html)

gülücan 17-12-2012 02:49 AM

Cevap: Gerçekten istiyorum fakat:(( yardım..

Sigara bırakmak isteyenler içinde tavsiye edildiğini yazıp sonra senin yazdığını okuyunca şaşırdım.zira hayayya tesadüf diye birşey yoktur..

bumbada 17-12-2012 04:45 AM

tüm bağımlılıklarda geçerli o dediğin semptomlar . sinirlilik , asabiyet falan filan . kötü hissetme .

işte içindeki anksiyete derecesi artıcak sigarayı bırakmaya çalıştıkça o huzursuzluğa katlancaksın . öyle bırakılır .

ßyKuS 17-12-2012 06:52 PM

lowelass benim sana bahsettiğim telkin ve meditasyon çalısması Nil Gün hanımın çalışmaları.. bu sitedeki sigarayı bırakma telkini değil

lowelas 17-12-2012 07:02 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 834747)
lowelass benim sana bahsettiğim telkin ve meditasyon çalısması Nil Gün hanımın çalışmaları.. bu sitedeki sigarayı bırakma telkini değil

nasıl ulaştırabilirsin acaba?artı nilgün hanım kimdusun2

ßyKuS 17-12-2012 07:10 PM

dosyayı internete yükleyebilirim. Net kesiliyordu dün çok
sık o yüzden bir türlü yükleyememiştim dosyaları.. Nil Gün hanım hakkında buradan kim olduğuyla ilgili bilgiye ulaşabilirsin. NİL GÜN Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık

lowelas 17-12-2012 07:14 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 834749)
dosyayı internete yükleyebilirim. Net kesiliyordu dün çok
sık o yüzden bir türlü yükleyememiştim dosyaları.. Nil Gün hanım hakkında buradan kim olduğuyla ilgili bilgiye ulaşabilirsin. NİL GÜN Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık

yükleyebillirsen sewinirim.Teşekkür ederim..

ßyKuS 17-12-2012 07:22 PM

denicem de bak radyoda duyduğum bir reklam vardı bio rezonans yöntemiyle tek seansta sigaradan kurtulabiliyormussun.. haberin olsun..

ceko_25 17-12-2012 07:23 PM

birde uzmanlar sigaranın azaltarak bırakılamıcanı sölüyolar tek çözüm bıçak gibi kesmek ayrıca az sigara içmeye çalışmakta bilinçaltını sen farketmesende sürekli tetikte olmasına sebebiyet veriyo arka bahçende bi adam gömülüymüşgibi sürekli kendini kontrol etmek az sigara içmeye çalışmak uzun vadede pskolojik rahatsızlıklara neden olur diye görmiştüm ya hep ya hiç ama gülücan ın dedigi dualar bölümünde bu işin cevabı var dene derim
bende sanki hiç sigara içmeyen biri gibi yorum yaptım ama olsun

ßyKuS 17-12-2012 10:26 PM

lowelas 18-12-2012 01:54 AM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 834758)

Teşekkür ederim..bundan önce 1-2 hafta sucluluk ve ego dinledikten sonra mı dinlemeliym?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:55 AM.