Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   teşekkürler... sigarayı bırakıyorum... :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/5423-tesekkurler-sigarayi-birakiyorum.html)

MuminOKAN 02-04-2008 12:04 AM

teşekkürler... sigarayı bırakıyorum... :)

öncelikle selamlar.
sitenizi birkaç dakika önce buldum ve o kadar hoşuma gittiki anlatmam. sanırım bu duyguyu derty 8977 cilgin897 s456 f678h guitar 956k sevincli blissy şeklinde anlatabilirim.

az evvel kitap okuyordum kişisel gelişim ile alakalı "kişisel kurtuluş savaşınızı başlatın" adında. muhakkak okumuş yada bir şekilde duymuşsunuzdur, başarıdan bahsediyor. fakat okuduğum kısmı ataleti yenmek üzerine idi. hocamızın atalet üzerine yazmış olduğu ve bunun nasıl yenilebileceği hakkında sıralı sorular var idi.
soru: başarlı bir öğrenci olmak istermisin? yanıt: evet.
soru: başarılı öğrenci olman için ne yapman gerktiğini biliyorsun değil mi? yanıt: evet.
soru: başarılı bir öğrenci olmak için çalışman gerektiğinide biliyorsun değil mi? yanıt: evet.
soru: okuman yazman var. nasıl ders çalışacağınıda biliyorsun değil mi? yanıt: evet.
soru: ders çalışmayıp başarısız bir öğrenci olmakle ne kaybedeceğini biliyorsun değil mi? yanıt: evet.
soru: derslerine çalışıp başarılı bir öğrenci olunca neler kazanabilceğini biliyorsun değil mi? yanıt: evet.
soru: elini kolunu bağlayıp ders çalışmana dıştan engel olacak birileri varmı? yanıt: hayır.
soru: o halde neden derslerinde başarılı değilsin? yanıt: bilmem.

ve kitabı okurken birden sigaranın bana nasıl zarar verdiğini ve daha önceki sigara bırakma eylemlerimin nasıl başarılı olduğunu gördüm. yani bir şekilde bağdaştırdım.
çoğu kez bıraktım ve çoğu kez başladım. standart bilinen başlama sözleri. -bunlara değinmek istemiyorum. çünkü klişe.
sigara içtiğim vakit tansiyonu düşük, heyecansız ve ataleti yüksek, uykusunu alamamış biri oluyorum. halbuki ben bu kadar ataletli, uykusuz biri olmak bana göre değil. bu ataleti yenmem gerekiyor. bu ataleti de nasıl yenebileceğim konusunda fikrim var. çünkü sigara içmediğim zaman zarfında kendimdeki o enerjiyi heryere o kadar güzel saçıyorum. ve ben bunu hala başarabilirim. yapacağım da. kendime güveniyorum. evde akşamları yemekten sonra içersem bir tane kahve ile içiyordum. bu akşama kadar. ama artık YOK...
içmeyeceğim.

bunu başarabilecek ışık bende var.
yarın çok yeni ve güzel bir gün. tıpkı güneşli bir ilkbahar sabahı pencereden dışarı yeşilliklere baktığınızda hissettiğiniz tatlı duygunun yüzünüzdeki ifadesi gibi.

sizde de var. sadece inanın.

ezgip 02-04-2008 12:09 AM

Ynt: teşekkürler... sigarayı bırakıyorum... :)

hoşgeldin.....
art56art56 süpersin 25889 25889 25889 söylenecek söz bırakmamışsın arkadaşım inanmak başarmanın yarısıdır demişler...aldığın karara çok sevindim...bizi gelişmelerden haberdar edersin....

shamanic 02-04-2008 12:10 AM

art56art56 25889 25889

MuminOKAN 02-04-2008 12:15 AM

çok güzel bi yer burası. çok sevdim :)
açılış sayfam yapıcam :) ofistede evde de :) her durumda haber vericem. :)

shamanic 02-04-2008 12:39 AM

teşekkürler mumin.okan.. hoşgeldin yanımıza... http://i129.photobucket.com/albums/p...tz/WELCOME.gif
kendin ile birlikte öğretici bilgilerinide sayfalarımıza taşıdığın için sağol... thumbsanim

katılımlarının devamını beklerken.. hedeflerinin gerçekleştiği haberlerinide duymak dileğiyle.. hy789

sevgiler.. http://img56.imageshack.us/img56/708...n1843vn4dr.gif

MuminOKAN 02-04-2008 11:31 AM

tekrardan selamlar.
bugün güzel bir gün ve hala sigara içmemek ne kadar güzel birşey... özlemiyorum ve istemiyorum...
sabah ofise geliyorken oyalanmak adına aldığım atıştırmaklıkların az bir kısmı bitti -sabah 15 dakika kadar geç uyanmam ve sonucunda işe biraz kalmam- dolayısıyla almış olduğum atıştırmalıkların birkısmı kahvaltım oldu...
sitede bulduğum mp3 leri dinliyorum. inanılmaz güzel şeyler.

MuminOKAN 03-04-2008 09:07 AM

güzel bir istanbul sabahından merhabalar. yine sigarasız bir gün ve mutluluk verici. 8977

bişey merak ediyorum market t ebulunan ürünleriden alamazmıyız? mesela bi kaç cd için ihtiyaç : x diye yazıo. onları başka bir şekilde elde edemezmiyiz?

shamanic 03-04-2008 01:44 PM

ben soruyu tam olarak anlayamadım... dusun utananadam

markette bulunan ürünlerden alabilirsiniz ama puanınız henüz yeterli olmadığı için
o şeklilde bir uyarı alıyor olabilirsiniz.. b456

ben kendi listemde bahsettiğiniz gibi bir uyarı göremedim... pc05

sigarasız devam ettiğiniz günlerin artarak çoğalması dileklerimle.. thumbsanim

sevgiler... actionsmile

MuminOKAN 03-04-2008 02:56 PM

alakana içtenlikle teşekkür ediyorum. ewet puanlardan dolayı imiiş. benim merak ettiğim diğer bir husus. bu ekipmanları marketten başka türlü alamazmıyız? bir banka hesabına havale yapma şeklinde.... dusun

shamanic 03-04-2008 03:31 PM

sanal hayvanlarımız ve secret ürünleri hariç y789

telkinleri sipariş vererek alabiliyorsunuz elbette.. super

bunun için istemiş olduğunuz telkinle ilgili olarak atakan bey e (hayatimdegisti rumuzlu ) özel mesaj atarak bilgi sahibi olabilirsiniz..

ayrıca forum sayfamızın üstünde yer alan sipariş butonuna tıklayarak açılan sayfadan
şahsa özel olarak hazırlanan telkinlerin kategorilerini inceleyerek hedefleriniz için size yardımcı olacak
başlıkları belirleyebilirsiniz.. pc05

sevgiler.. hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:56 PM.