Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/40-sizce-sigarayi-birakmak-istiyor-muyum.html)

turgay0101 01-06-2007 12:13 PM

Ynt: Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Alıntı:

hatice Nickli Üyeden Alıntı
merhaba turgay,
bugünün dünya sigarasızlık günü olduğunu bilmiyodum,seçtiğim tarihin bu güne gelmesi çok büyük bi tesadüf.hem çok şaşırdım hemde sevindim. cilgin897
teşekkürler sayende öğrenmiş oldum... wink77
bu arada arkadaşının babası için gerçekten çok üzüldüm.Allah acil şifalar versin.
zaten tüm sigara içenlerin hemen hemen kaderleri aynı.yani bi şekilde ciddi bi hastalık er yada geç sizi buluyo ve hayatınızla sonuçlanabiliyo malesef..
artık bende ciddi anlamda kurtulmak istiyorum bundan,yarından itibaren sigarasız bi hayata başlamak istiyorum Allah'ın izniyle.sizlerinde dualarına ve desteğine ihtiyacım var tabi. s456

Güzel bir tevafuk olmuş Hatice duaların için eyvallah sapkal89Emelinde söylediği gibi insan isterse önüne çıkan kayaları sel olup yarar geçer önüne dağ çıksa yol olur üstünden geçer isterse yapar vesselam yeterki neyi nasıl kimden isteceğini bilsin dualarımız sizinle hismiley

25emel 01-06-2007 12:25 PM

ya yakamoz sen bu resmi nereden aldın?.vallahi çok hoşuma gitti.yüregin önündeki ak güvercin... ne bileyim bir sürü his uyandırdı bende 44 benmi çok duygusalım gerçekten mi öyle bilemedim terli345

yakamoz 01-06-2007 01:06 PM

Nereden aldığımı haırlamıyorum ama çok hoşuna gittiyse ödün ç alabilirsin Emel 44

25emel 01-06-2007 01:11 PM

merciii yakamoz aldım bile sen öyle diyince smil56

murat 11-06-2007 12:25 AM

bad45 Hatice bu konudaki ilk mesajını görünce inan acayip üzüldüm zamanında göremediğim için.Senden çok özür diliyorum.Sözümü tutmamış saymıyorsundur umarım beni tekrar tekrar özür.
lerzanlar çarşamba günü bırakıyorlarmış 12389

hayalayaz 11-06-2007 09:20 AM

herkese günaydıııın
hatice sigarayı bırakmadıysan,gel çarşambacılara katıl..çarşambacılar muratın bize taktığı isim...çarşamba günü mübarek bir gündür,sigarayı bıraktığımız gün olduğu için dahada mübarekleşecek... yamacıma gel,hep beraber bırakalım.

artemisiax 12-06-2007 03:07 AM

merhaba murat,
boşver sorun diil...
bende zaten bırakamadım sigarayı..
artık bırakmayıda düşünmüyorum...
yüzüncü kez denedim ve gene başarısız oldum artık tövbe bırakmam kendime saygımı yitirdim canım... sadanim
bi kere daha dener be bırakamazsam deliricem sevincli
böle iyiyim sigrt56
sen naptın içiyonmu?

artemisiax 12-06-2007 03:12 AM

merhaba hayalayaz,
yok be cnm bırakamadım murata yazdığım msjdada açıklamasını yaptım zaten....
son bi emre kadar sigaraya devam anlıycan...
neyse size kolay gelsin umarım sonunuz benim gibi olmaz 44
başarılarınızı bekliyorum... gulensmiley

murat 15-06-2007 12:43 AM

Alıntı:

hatice Nickli Üyeden Alıntı
merhaba murat,
boşver sorun diil...
bende zaten bırakamadım sigarayı..
artık bırakmayıda düşünmüyorum...
yüzüncü kez denedim ve gene başarısız oldum artık tövbe bırakmam kendime saygımı yitirdim canım... sadanim
bi kere daha dener be bırakamazsam deliricem sevincli
böle iyiyim sigrt56
sen naptın içiyonmu?

Ben içiyom ya Hatice.Ama ben bırakmıştım tamamen kendi isteğimle ve kendi rızamla tekrar başladım.Sende öyle de 10 saat bile sabretsen içmesen ben bırakmıştım ama isteyerek tekrar başladım diye düşün smileydance Başaramıyorum dersen bence kendini üzersin...boş veeeeer dl67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:33 PM.