Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Genel Kişisel Gelişim Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/genel-kisisel-gelisim-cd-leri/)
-   -   Sevdiğiniz &sevmediğiniz Yönleriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/genel-kisisel-gelisim-cd-leri/2357-sevdiginiz-ampsevmediginiz-yonleriniz.html)

pisimbat 30-10-2007 06:15 PM

Sevdiğiniz &sevmediğiniz Yönleriniz

Şimdi efm hepimizin kendimizde sevdiğimiz ve sevmediğimiz yönlerimiz vardır ,bir çok huyumuz,kişilik yapımız,davranış biçimimiz vb. gibi bunlar nelerdir merak ettim yahu cat56 meraklı canlılardır bildiğiniz üzere buyrun sıcacık taze bir konumuz daha oldu haydi klavye başına tırmık gelmeden cilgin897 blissy sevincli bu aralar kendimi pek faal gördüm yahu şımardım ben iyice pc05

pisimbat 30-10-2007 06:22 PM

Ynt: Sevdiğiniz &sevmediğiniz Yönleriniz

efm ben ilk adımı atıyorum .
sevmediğim yönlerim :
asabi bir yapıya sahip olmak ,lafın sonunu dinlemeden parlamak (bağırmak diye bilirim )
büyük lafı dinlememek (artık dinliyorum ders aldım )
aceleci olmam
çabuk sıkılmam(kurt var bende 44)
dediğim dedik olması
kuarlcı olmam
değişikliği sevmemem
alışkanlıklarımı değiştirmemek

sevdiğim yönlerim :

çok merhametliyimdir
fazla duygusalımdır
ukelayımdır
asiyimdir(haksızlığa tahamülüm olamdığından)
hırçınımdır(içimdeki çoçuğu severim )
şımarığımdır (arsızlıkta denir ama severim dozunda tutar kime yapacağımı bilirim )
hayalperestimdir
macerapesertimdir
cesurumdur
deliyimdir acık (zırdeli duymasın )

asevgican 30-10-2007 06:32 PM

dökülelim diosun yani b456
kendimi severim bi kere ben, başkaları sevmese de olur. smil56
hayata karşı ukela bi duruşum vardır, severim.netimdir.net.öle ık mık kem kümlerim yoktur.ne diyceksem derim.
sonra mücadeleciyimdir.inat ederim istediğimi elde edinceye kadar dişimi takarım , terlerim, yorulurum üzülürüm ama istediğimide yaparım..
severim yaşamı.hayatı her türlü eziyetine rağmen..
bazen başa çıkamaz da iki arda bi derede kalırda ,umutsuzluğa düşersem de basarım küfürü.. >:(
eziyetimide yaşarım paşa paşa..sürer üçbeş gün belki kahrım ama ossunnn yaşarım dibine kadar.. 88a
sevmediğim ayşe, kalp kırdığım zamanlar.haksızlık yaparım bazen insanlara.pata küte girişirim sonrada pişman olurum.
ama gider özrümüde dilerim vallahi. 4897
önce kötü yanını görerim olayların. bu birazda hayata karşı gardımı alayım çabasından oluyo,biliom kendimi ben. kötümser bakarım önce.
ama sonra yumuşarım.
çabuk höyküren, agrasif halim çogunca zor duruma düşürür beni. insanlar bilmez aslı niyetimi ondan kızarlar. oysa çabuk sönerim.
napim ben de böleyim. wave

25emel 30-10-2007 06:38 PM

ya sanırım ben cözdüm bu site nie bu kadar hayatımın içinde dusun ama sonra yazıcam vardıgım sonucu hele biraz daha geçsin zaman sevincli sevgili cat56 nerden geldi aklına bilmem ama iyiki gelmiş ben sonuca bakarım ark5

kadriye 28-11-2007 07:36 PM

SELAM,kendimde en sevdiğim yönüm,iyi niyetli olmam,karşımdakinden sürekli bişeyler öğrenmeye çalışıyor olmam.sabırlı sayılabilirim.tabiki yaşadığım şeye bağlı olarak değişebilir.benimde limitlerim var:)saygı yı cok ama cok önemserim.gelelim en sevmediğim yönlerime;heyacanlı,karamsar,ve genelde iş hayatmda müdürlerimle konuşurken panik yapar ve zaman zamn ne söylemek istediğimi unuturum.ayrıca kararsızızım.ve bu kararsızlığın beni yorduğunu hissediyorum....ama genel anlamda memnunum kendimden,sevende sağ olsun sevmeyende.kimseye kendimi zorla sevdirme çabasına girmedim hiç bir zaman.arada kendimizle yüzleşmeli... 98569

jaunty 29-11-2007 09:29 AM

Harika birseyler olunca cok heyecanlanmak, acele etmek herseyi bir anda yutmaya calısmak yonlerim üzerinde çalışabilirim.cok sosyal değilim kendimle vakit gecirmekten hoslaniyorum.ice dönüküm.iç odaklı.bundan memnunum.
sosyallik özelliğimin cok olmaması bu sebeplerdendir.bunun üzerine de çalışıyorum.sosyal ortamlara katılım konusunda daha iştahlı olmaya başladım bile.
Bu yonlerimi seviyorum doğal tepkiler ve bana doğru yönü, daha iyi olanı olanı gösteriyorlar.

İncelikli düşünebiliyorum, doğal olan herseyle uyum içindeyim, doğal olmassa sinyal aliyorum..aldığımda da hosgörülü oluyorum.
sonracimma yaratıcıyım, analitikim, bilinçliyim,sevgimi comertce rahatca sergileyebiliyorum,azimliyim,olumsuzluklar karsisinda pozitif olmayı,sabırlı olmayı başarabiliyorum,hoşgörülüyüm, uyumluyum.duygusalim, safım,yapıcıyım,birileri için birseyler yapmaktan yardımcı olmaktan haz alıyorum,bu birazcık didaktiklik oluyor, oğreticilik yönüm var yani.
ama dikte ederek değil.arada yön tavsiye ederek.
birilerinin birseyleri başarması bana kendi başarilarim kadar haz verir.hele birde yanlarında onlarla bu sevinci paylaşıyorsam ooo super.
dürüstüm.numara yapamam.yapanlara karsi artık daha hosgoruluyum.sadece biraz sasiriyorum o kadar.eskiden öfkelenirdim.
ben süperim ya.. yine kendimi gördüm şimdi..
oturduğum yerde başka bir ben ile seyrettim kendimi.. ne kadar eşsiz dedim ne kadar masum ne kadar iyi niyetli çabalı ve doğal ve biricik ve sarılasım geldi. 96
sevgiler kiss3

izmirli035 01-12-2007 09:52 AM

merhabalar,

benim de en sevdigim yonum gitime acik olmam, kitap okumayi seviyor olmam!!,azimli olusum, istedigim seyleri cabalayarak da olsa eldeetmeyi severim!! cilgin897

en sevmedigim yonum ise bencilim, cok iyi niyetliyim, mizmizim, hersyeden cabuk sıkılırım!!!heen bunalirim

sanirim bunlar degistiremicem seyler, ancak ogrendim ki madem biz bu ozelliklerimizi degistiremiyoruz karsimizdaki kisinin de bazi ozelliklerini kabul etmemiz gerektigi!!!mesela svgilim cok inatcidir, uzerinde gitmicen o kadar!!ustelik de boga burcu yani
http://www.vaucanson.org/lettres/images/taureau.jpg

hadi herkese iyi gunler

ulku cat3500

hanımeli 03-12-2007 06:11 PM

Ben fazlasıyla karmaşığım,yani kendimi kategorize edemiyorum. Burcumun özelliği (yengeç) sanırım.
Çok mutluyken minicik bir şey (ses,görüntü,hatıra,jest,mimik,söz...) canımı sıkmaya yetiyor.Çok uyumluyum ama tepkilerim aşırı sert oluyor.
Laf dokundurulmasına tahammülüm yok,çünkü o anda aklıma uygun laflar gelmiyor; gelse bile söylediğim için pişmanlık duyuyorum.Biliyorum ki hak etmiş olsa da karşımdakini kırdım ve yüzüne bakmaya utanıyorum. Anlıycanız haklı bile olsam kendimi suçlu hissediyorum.
Kendimi, duygularımı delik deşik ediyorum, yerden yere vuruyorum,en ağır eleştirileri yöneltiyorum kendime ama başkasının eleştirisine tahammülüm yok.
Önceden kendimle o kadar meşguldüm ki çevremdeki insanları hep es geçerdim. Şimdi gözümü dışarıya çevirdim, böyle yaparsam kendimi daha iyi tanıyabilirim heralde.
Ama sonuçta iyi bir insanım büyümeye,olgunlaşmaya çalışan;güleryüzlü, hoşgörülü,ilgili,nazik,sevgi dolu,saygılı.......İşte böyle. cat3500

PAMİRNAZLI 03-12-2007 06:25 PM

Sevdiğim yönüm pozitifim..
Sevdiğim yönüm iyi niyetliyim..
Sevdiğim yönüm mutlu olabiliyorum..(Herşeye rağmen)
Sevdiğim yönüm küsmesini nefreti ve intikam duygusunu öğrenmedim..
Sevdiğim yönüm kendimi seviyorum..
Sevmediğim yönüm başkalarından çok etkileniyorum..
Sevmediğim yönüm doğru bildiklerimi gelen eleştirilerde koruyamıyorum..
Sevmediğim yönüm pire için yorgan yakıyorum..
Sevmediğim yönüm kendime hakettiğim değeri vermiyorum..
Sevmediğim yönüm kırıldığımda bile belli edemiyorum..

dilekcik 03-12-2007 06:32 PM

çok alınganım
ufacık bir sorunu kafama takıp büyütür büyütürüm
kendimi sevmiyorum

çok çalışkanım okul hayatımdada iş hayatımda da daima takdir görürüm bu nedenle
ancak çok kalpazanım hangisiyim bende bilmiyorum şaşkın

sevdiğim yönüm var bi kaçtane ama sölemiim utananadam

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:24 PM.