Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geliştiren Yazılar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gelistiren-yazilar/)
-   -   korkulardan kurtulma yöntemi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gelistiren-yazilar/619369-korkulardan-kurtulma-yontemi.html)

sayuri 27-07-2011 07:23 PM

korkulardan kurtulma yöntemi

bu yöntemi gecen gün birinden duydum ve denedim. gercekten işe yarıyor. korkularınızdan kurtuluyorsunuz. bütün bu ıslemler sırasında gözlerınızı kapatıyorsunuz ve sesınızı kendı duyacagınız sekılde ayarlıyorsunuz.

ilk adım; ben .............. korkuyorum(neden korkuyorsanız onu 10 kere söylüyorsunuz) bunu söylerken vucudunuzda tıtreme sarsılma olabılıyor aglama oluyor gercekten korktugunuz bır seyse

sonra; kım ..................korkuyor (10 kere tekrarlıyorsunuz)

O ...................korkuyor(10 kere)

en son da; kücük ...........(ısmınız soyluyorsunuz).............(korkunuzu soyluyorsunuz) korkmustu(10 kere) kucuk aysun ................ korkmustu gıbı...

5_10 dakıkanızı alıyor sadece sonuclarıysa mukemmelhappy6derty

house 27-07-2011 07:53 PM

Cevap: korkulardan kurtulma yöntemi

Çok ilginç bir şeye benziyor deneyeceğim bende ama bir sorum olacak, şimdi sürekli ......korkuyor vs vs falan diyoruz ya sonunda ben bu korkudan kurtuluyorum yada kurtuldum gibi bişey desek daha iyi olmazmı sizce? çünkü burada sürekli korkudan bahsediliyor sonra ben kendimi daha çok korkutmayayım :D ama güzel ve değişik paylaşım sağol :)))))

MarEspEraNZa 27-07-2011 07:56 PM

Alıntı:

house Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803551)
Çok ilginç bir şeye benziyor deneyeceğim bende ama bir sorum olacak, şimdi sürekli ......korkuyor vs vs falan diyoruz ya sonunda ben bu korkudan kurtuluyorum yada kurtuldum gibi bişey desek daha iyi olmazmı sizce? çünkü burada sürekli korkudan bahsediliyor sonra ben kendimi daha çok korkutmayayım :D ama güzel ve değişik paylaşım sağol :)))))

bende sonunda bu tür bişey bekledim
şu sinema çalışması gibi bi çalışma olabilir sanırım krzm67

sayuri 27-07-2011 08:00 PM

korkmustu dıyerek bunu gecmıse goturuyoruz. eskıden korkmustu yanı. sen sımdı bununla yuzleserek bunu bu zaman dılımınde yenıyorsun. benım bır aydır korktugum bır sey vardı ve bu korku eylem yapmamı engellıyordu. bunu yaptım ve kurtuldum. sızın ıcın de dılıyorum bunu. kımse korkusunu esırı olmamalı. adıl degıl bu

house 27-07-2011 08:02 PM

Hmmm şimdi anladım benimde kurtulmam gereken bi kaç korkum var özellikle uçak korkusu deliriyorum resmen havaalaınıdan geçerken bile içim bi tuhaf oluyor üstelik onlarca kez uçağa bindim sonradan sonraya çıktı bu, şimdi gene binmem lazım ama nafile hemen deneyeceğim bunu aslında eft yapıp üstüne birde bunu yapsak çift dikiş olur valla :D

sayuri 27-07-2011 08:22 PM

ucak korkusunu altında yasama baglılıkla ılgılı bır seyler vargirlhaha

house 27-07-2011 08:28 PM

Olabilir ama ilginç olan senelerce güle oynaya bindim hatta türbülanslarda eğlenirdim bile ama sonra bi gün bi bindim Allah kalp krizi geçircem nerdeyse acaba o sırada Thy uçağı düştü birde atlas jet ondan mı etkilendim yahu anlamadımki? işimde hep uçağa binmekle aksi gibi :s

acikiz 27-07-2011 09:09 PM

çok ilginç kesinlikle deniyeceğim. başka deniyen arkadaşlar varsa onuçları paylaşalım

japongülü 28-07-2011 08:36 AM

r.şanal'ın uygulamalarından biri, ayrıntılı yazdığın için tşk ederim sayuri

DiL_RU_BA 31-07-2011 02:43 PM

kim dediği yere ismimiz söyleyip necla uçağa binmeye korkuyormu dicez?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:02 AM.