Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/)
-   -   ACİL CEVAP.....! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/618674-acil-cevap.html)

nurbanu25 19-05-2011 09:50 PM

ACİL CEVAP.....!

bir hafta ego ve suçluluğu dinledim.8.gün egoyu çıkarıp sosyal fobi,depresyon ve kendine güveni ekledim.bir de işteyken dinlemeye başladım.okulda zaten çocuk sesi bir de başımın müthiş ağrısı çok fena oldumooo67
2 gündür dinliyorum.Allahtan bugün tatildi de evde yattım.bir ara dışarı çıktım daha fena oldum.dalgalanıyordum sanki,sarhoş gibiydi başım.resmen beynimin her kıvrımı ağrıyordu.bunu hissettim.gün boyu hiç durmadı ve hala devam ediyor.pazartesi günü sınıfımızın yıl sonu gösterisi var.sayın adminler ne önerirsiniz bana .teşekkürler...

bluegirlx 19-05-2011 10:44 PM

Cevap: ACİL CEVAP.....!

Merhaba..Çok geçmiş olsun.geçici baş ağrısı blokajlardan kaynaklanır. Baş ağrısı yapan telkin büyük ihtimalle suçluluk telkinidir.Ya deprasyonu yada sosyafobiyi çıkarın. ego topluluk karşısında konuşma ve mutluluk dinlemenizi öneririm..sevgiler..başarılar..

nurbanu25 19-05-2011 11:01 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 798956)
Merhaba..Çok geçmiş olsun.geçici baş ağrısı blokajlardan kaynaklanır. Baş ağrısı yapan telkin büyük ihtimalle suçluluk telkinidir.Ya deprasyonu yada sosyafobiyi çıkarın. ego topluluk karşısında konuşma ve mutluluk dinlemenizi öneririm..sevgiler..başarılar..

teşekkürler.evet suçluluk ta çok ağrı yaptı ama sosyal fobi ve depresyon daha fena ağrı yaptı.peki sosyal fobiyi çıkarıp topluluğu ekliyim. şimdiki listem:suçluluk,kendine güven,depresyon ve topluluk oldu,telkinlerde 10.gündeyim.bu listeyi ne kadar süre dinliyim sizce?

bluegirlx 19-05-2011 11:36 PM

bence baş ağrıların geçene kadar suçluluğğuda çıkar..yada dinleme süresini azaltabilirsin bence.

nurbanu25 20-05-2011 01:38 AM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 798959)
bence baş ağrıların geçene kadar suçluluğğuda çıkar..yada dinleme süresini azaltabilirsin bence.

evet süresini azaltsam iyi olacak.gün içerisinde hatta gece yatınca da sürekli telkinler açık...

obilgin 22-04-2016 06:15 PM

Cevap: adıma özel telkinleri dinlememin 2.günündeyim

Merhabalar!
çoğu yorumlarınızı okudum. Müthiş baş ağrısından şikayet edenlerin çoğunluğuna şahit oldum. Bende çok şükür baş ağrısı yok. Ama başımın üstünde büyük bir ağırlık taşıyormuşum gibi geliyor. Sürekli dinliyorum TV açıkken, araba kullanırken, yemek yaparken sürekli değiştirerek dinliyorum. Adıma özel olduğu için sağolsun Atakan bey özenerek hazırlamış. Piyano formatı tercihim ve sevdiğim ama arada doğayı da tercih ediyorum. Yalnız ilk gün bende durduramadığım bir ağlama oldu. Hıçkırarak durduk yerde ağlıyor ve herşeye alınıyordum ve dinlemeye başladığım ilk telkinde büyük bir patlamayla sinirlerim gerildi. Bağırıp çağırmaya başladım. Bugün ikinci günüm ve bana gönderilen kullanım bilgilendirme yazısıyla birlikte bol bol dinliyorum. Hayatımı en kısa zamanda değiştirmeye uğraşıyorum. Çok azimliyim. Şimdi de sonunda kilo verme telkinini de sitede bulabildim ve indirdim sıra onda. Artık değiştirerek dinlicem. Çok rahatlatıcı müzikler. Çok hoşuma gidiyor. Ama gece yatarken bilgisayarımda gürültü olduğu için kulaklıklada uykuya dalamadığım için yatana kadar dinliyorum. Sonra kapatıyorum. Ama yinede vazgeçmek yok beynim dalgalanmaya başladı şu sıralar. Eminim çok iyi gelecek. Herkese şifa olsun.
956k

KıpçakBeyi 25-04-2016 09:04 AM

Kafanızın ağırlaşması olağan bir şey.Uyurken dinliyor olsaydınız kafamı yastıktan kaldıramıyorum diyecektiniz.

Verdiğiniz tepkiler muhtemelen suçluluk telkini ile alakalı.Anlık bir patlamak ve boşalmak , rahatlamak istiyorsunuz.Bunu öfke nöbeti ile karıştırmayın daha çok ağlama nöbeti şeklinde cereyan eder.Genelde ağlamak rahatlatan bir eylemdir.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:48 AM.