Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

Evlilik nasıl Cennet olur

İlişkiler ve Evlilik Evlilik nasıl Cennet olur Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Durgun suda mikrop,pislik barınır. Evlilik öncesi bulunduğun şartlardan kaçmak için seçtiysen evliliği ve hala evliliğinin kaçtığın şartların tersi olarak gelişeceğini umup hiç bir şey katmıyorsan evliliğinin istediğin yönde akmasına; Anlaşılmak,gözetilmek istiyorsan anlamadan ve gözetmeden,bekarken özlemini duyduğun hasretini çektiğin,yapılmasını,yaşanmasını,yaşatılmasını kınadığın,lanetlediğin şeylerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Evlilik Cehennemi?
Benimiki evet 3 15.79%
O nereden çıktı 3 15.79%
Evli değilim 8 42.11%
Bilakis Cennetteyim 6 31.58%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Evlilik nasıl Cennet olur

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2009, 07:31 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point
Standart Evlilik nasıl Cennet olur

Durgun suda mikrop,pislik barınır.
Evlilik öncesi bulunduğun şartlardan kaçmak için seçtiysen evliliği ve hala evliliğinin kaçtığın şartların tersi olarak gelişeceğini umup hiç bir şey katmıyorsan evliliğinin istediğin yönde akmasına;
Anlaşılmak,gözetilmek istiyorsan anlamadan ve gözetmeden,bekarken özlemini duyduğun hasretini çektiğin,yapılmasını,yaşanmasını,yaşatılmasını kınadığın,lanetlediğin şeylerin hangi zeminde inşaa edlidiğini fark etmemişsen;
Evlilik denen arsayı satın alırken;
Kıstasın sağdece başını sokacağın bir yerinin olması-seni hasta eden mekandan kurtulmaksa;
Zamanla arsada yaptığın inşaatın temellerinin üzerinden baktığında neden deniz görünmüyor?Neden çöplüğe bakıyor?niçin bir göz oda inşaa ediyoruz?,çok odalı şömineli bir yerim neden olmuyor?,filimlerde gördüğüm dubleks villalar şimdi nerde?Neden benim arsamda o villa yükselmiyor diyemezsin!
Başkası inşaa etmeyecekse yeni yuvanı;
Arsayı satın almadan,ilk kazmayı vurmadan Mühendisliği,olmadı İnşaat kalfalığını öğrenecek,eğitileceksin!
Evin kabası şöyle böyle çıktığınde,oturulacak hale geldiğine karar verdiğinde;
İçerisini döşeyecek ya malzemen yada maharetin olmadığı için ne Tanrıya nede İnsanlara lanet okuyup saldırmayacaksın.
Önce Mimar olacaksın,arsaya hangi planda ev yapılabileceğini iyi bileceksin,sonra iyi bir mütathit olarak en iyi arsayı seçeceksin,İnşaat Mühendisi olarak her türlü doğa şartına karşı,depremlere,su baskınlarına,yangınlara mukavvim evliligi yükselteceksin;
Başlangiçta iki kişinin ilişkisi olan o arsada.
Yakınmayacaksın evini kurarken sırtında taşıdığın inşaat malzemelerinden,yakınmayacaksın yorgunluktan,ellerinin kanamasından-nasır tutmasından,her yerinin sızlamasından.
Ç Ü N K İ;
Sana ait olan cenneti inşaa ediyorsun!!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 01:18 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: Evlilik nasıl Cennet olur

amiinnn!

teşekkürler...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 02:08 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Mutlu evlilik sırrı: Az beklenti...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 03:11 PM   #4 (permalink)
Teğmen

131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

(Mutlu evlilik sırrı:Az beklenti)
Kısmen doğru!
Babanız evde musluğu tamir ederken Karga burnunu getir yavrum derse ve siz hayatınızda onu hiç duymamışsanız,ne olduğunu dahi bilmiyorsanız en azından soran/suçlu bir yüz ifadesi ile babanıza bakarsınız.
Birde o hiç bilmediğiniz şeyi kullanmanızı isterse,Etinizi kaptırır kendinize zarar verirsiniz.
Sana dar geldiğini sandığının,bunaltığını var saydığının o günki yaşadığının ortamdan kurtulmak için yeni bir ferahlama ve özgürlük alanı olarak görürsen evliliği;
Emek demek olduğunu,hüsnüniyet olduğunu,fedakarlık-zaman zaman ferağat olduğunu,uzlaşma olduğunu,olduğu gibi kabullenme olduğunu bilmezsen evliliğin;
Hazır değilsen spor olan boksa;
İlk yumrukta nakavt olursun!
Antremanını hiç yapmadığın,tekniklerini öğrenmediğin yanlızca spor olduğunu bildiğin,havada karada üstün geleceğini sandığın o şey,maçın başlanğıcında nereden geldiğini bilemeden aldığın bir yumrukla son bulur.
Beklentin ne olursa olsun!!!
Alt 04-05-2009, 05:58 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

yaa ben bu tip yazıları okudukca hep korkuyorum yawww beklenti lafına katılıyorum hayata sıfırdan baslamayı bekliyorum onunda birlikde inş öyle olacak gene bi korku saldı içimi
Alt 04-05-2009, 07:23 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

optimisin bahsettiği, mecazi anlamda boks değil miydi?

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 04-05-2009, 08:45 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Siyahça !
Boksu spor olarak niçin tanımlamışlar bilemem.Birden çok kişinin belli kurallar içerisinde bir hedef için yarışması ve kazananla kaybedenin sonucu ABARTMADAN kabullenmesi üzerine kurulu olan ilişkilere spor demek pek yanlış değilse;
Evet bahsedilen konu ile ilgili tanımlama mecazi anlamlı ifade şeklidir.
Evlilik uzlaşma temelli bir yapılanmadır.Dayanışmayı,paylaşmayı,unutabilmeyi,s aygıyı büyük harflerle Abc sinin başına yazmayanlarda inatla evlilikte devam ederse,önce bir taraf kum torbası görevi yapar,sonra hırpalandıkça hırpalamaya kurgulanan tarafta kum torbası olmaktan vaz geçer ve ringe çıkar.
Gereçi bir önceki yazıda bahsedilen boks maçı dayanıklılık mecazı üzerine temalandırılmıştı ama Evlilik nefes almadan hakkında yazılsa bitirilemeyeck bir konudur.
Otomobil sahibi olmadan bile önce kullanmak için sürücülük öğrenilir,elektirikli ev aleti yeni alındığında kullanım kılavuzu okunur,Evlilik için Hayvani dürtülerle sosyal telkin ve beklentilerin dışında bir şeye ihtiyaç yokmuş gibi davranılır.
Alt 05-05-2009, 08:05 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

haklısınız!
ama bilmiyorum ki nasıl çözeceğiz?
ben önceleri, evlenmeyi düşünenlerin çoookkk kapsamlı bir testten geçirilmeleri ve ruhsal yapılarının incelenmesi ve hatta bir süre gözlenmeleri gerektiğini düşünürdüm..tabi buna ne yasalar ne de gereken altyapı imkan tanır..hem zaten başta gayet sağlıklı görünen birinin daha sonra zıvanadan çıkması görülmemiş şey değil...
iki farklı dünyadan insanın aynı mekanı paylaşması, sorumlulukları paylaşması, birlikte bir hayatı aynı keyifle sürdürmeleri ne kadar zor...üstelik başta sevdiğiniz insan üç sene sonra değişmiş olabiliyor..ya da siz değişebiliyorsunuz!
hele çocuklar da katılırsa bu zor birlikteliğe...

evliliğin de sonrasında ayrılmanın da çocuklarla yalnız kalmanın da ne olduğunu biliyorum...bu konuya dair daha pek çok şey biliyorum...(maalesef!)
dileğim; artık daha fazla şey öğrenmeyeyim...:)

Alt 05-05-2009, 08:53 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

guzel bir paylasim olmus tskler;)
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2009, 11:11 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Ruh sağlığı konusu ile ilgili başka bir sitedede yazdığım ve teşvik ettiğim gibi,yazılarımızla,iletişimlerimizle çevremizdeki tanıdık tanımadık insanları (kadınlı Erkekli)MIŞ gibi yaşamaktan uzaklaştıracak,bilinç-bilinçaltı,duygu-his,talep-beklenti,söylemek-söylenmek vs.gibi bütünü oluşturan insana ait hallerin FARKINA varılmasını sağlayacak,Farkına varılan bu hallerin kullanım klavuzunu içselleştirip özümsetecek Ana baba-Evlilik okullarını yaşama geçirilip her iştimai durumdaki bireye ulaşmasını sağlayacak yapı için Ünüversitelerin ilgili idari birimlerini,Öğretim görevlilerini,İlk-Orta düzey okul ve öğretmenlerini,Öğretmenlerin örğütlü olduğu sivil toplum kuruluşunu,tabipleri,tabiplerin bağlı olduğu kuruluşları mesaj ve talep bombardımanına tutarak başlaya biliriz.
İki kişininde içinde olduğu ve fakat nöbetleşe bu şahısların kullandığı arabaya benzetmenin bir mahsuru yoktur sanırım evliliği.
Özensiz kullanımın,kurallara uyulmayan kullanımın veya kullanımı bilmenin getirdiği kazada aracın hasar görmesi kadar iki kişininde yaralanmasının söz konusu olmasının arabaya sahip olup içinde seyahat etmeye namzet olanların bilebilmesi için sürücü ve araç bakım kursuna ihtiyaç olduğuna yukarıda bahsettiğim kişi ve kuruluşları ikna edersek,onların başlatacağı hareketin peşinden Devletinde sürüklenebileceğini,İlk Öğretimden itibaren sıralı bir şekilde yetişkinliğe bireyleri hazırlamak için resmi eğitim politikasınında mecbur olacağını umuyorum.

Bookmarks

Etiketler
cennet, evlilik, nasil, olur