Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/)
-   -   Gecenin içindeki kedi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/9942-gecenin-icindeki-kedi.html)

pisimbat 17-06-2008 04:11 AM

Gecenin içindeki kedi

An itibarı ile salı gününe geçtik saat 03:58 olmuş, blook uykum kaçtı zaten bir kaç gündür sabah ezanı ile uyuyorum nedense dusun sezen çalıyor yazarken sezen dinlemekten hoşlanıyorum ,birazdan ezan okunacak yeni bir güneş doğacak üstümüze geceye sığınanlar geceden korkanlar , cat56 yüreğim karmaşık biraz aslında canımı sıkan pek birşeyde yok .mikrop bir sivrisinek vızvız üstümde kıl oldum yahu,karnım acıktı aslında acıkmadım sıkıntıdan işte ne bileyim .bugün denizkeanrında oturdum cat56 imle birlikte biraz güneşlendik biraz martıları izledik mırmır bişiler anlattı bana su verdim kana kana içti içi yanmış keratanın terli345 tan .
3 yavru kediyi sevdim efe ,paşa,ve miniyi çoçuk kediler yuvarlanıp durdular biribirleriyle oynadılar onlarda tanıyor artık beni sesimden anlıyorlar sonra bir miyawlama başlıyor peşimdeler yemek ve su veriyorum karınları doyunca başlıyorlar oyuna onları seyir etmek ayrı bir keyif benim için .
Genel olarak yalnızlığı seven birisiyimdir bazende boğuluyorum yalnızlıktan .
Uykumu kaçıran sebepler arasında eski ile hesaplaşmalarım henüz bitmedi galiba hatalarımı hatırlamak canımı sıkıyor .Belkide geriye değilde ileriye dönük yaşamalıyım artık içimdeki hesapşarı kapatmalıyım .İçimde özlemler hasretler kin hınç var ha ben bunları neden yazıyorum yazıyorum çünkü yazdıkça rahatlıyorum bir ayna misali düşüncelerim kelimelere dökülüyor .
Garip bir cat56 im işte .

Gece yalnız
kedi gece olmuş
kedi yalnız
gece kedi olmuş.
blook

ametist 17-06-2008 04:26 AM

Ynt: Gecenin içindeki kedi

uyuyamadın mı pisicik.aman hem gece hem de sezen dinliyosun ,zaten bu etkenler kafanın karışmasına yeter.hele işin içine bi de sivrisinek girdi mi eyvah eyvah.neyse kedin var ,yanına gidince tüm kafa karışıklıkların ortadan kalkar.hey hey bi kedi tüm dünyaya bedeldir diye bi söz mü atsak ortaya siirokul
keyifli bi gün geçirmişsin ,kedinle denizin ve güneşi tadını çıkarmışsın darısı bizim de başımıza ...ben de ben de tatil istiyorum artık 789569.sağlıcakla kal ,iyi geceler hismiley smiliyface

pisimbat 17-06-2008 04:35 AM

Alıntı:

kısmen Nickli Üyeden Alıntı
uyuyamadın mı pisicik.aman hem gece hem de sezen dinliyosun ,zaten bu etkenler kafanın karışmasına yeter.hele işin içine bi de sivrisinek girdi mi eyvah eyvah.neyse kedin var ,yanına gidince tüm kafa karışıklıkların ortadan kalkar.hey hey bi kedi tüm dünyaya bedeldir diye bi söz mü atsak ortaya siirokul
keyifli bi gün geçirmişsin ,kedinle denizin ve güneşi tadını çıkarmışsın darısı bizim de başımıza ...ben de ben de tatil istiyorum artık 789569.sağlıcakla kal ,iyi geceler hismiley smiliyface

bak sende benim gibi uykusuz kalmışsın blook

keşke tüm sıkıntıların çözümü cat56 im denizkenarı güneş gibi doğal çözümleri olsa benim bu kafamı değiştirmem gerekiyor blook
allaha şükür çoğu insana göre benim dertlerim dert değil zaten ama işte herkesin taşıdığı yük kendine ağır geliyor.

ametist 17-06-2008 04:49 AM

evet ben gece oturup ,öğleye kadar yatanlar grubuna giriyorum.deney varmış,rapor yazmam gerekiyomuş saldım gitti.ama toparlanmaya başladım yeni yeni.evet kafayı değiştirmek lazım.hatta şöyle imkan olsa da beynimizi bi süre bi soğuk su dolu bi kaba koysak ta ,sonra tekrar devam etsek.valla ben bundan sonra karar verdim uygulıcam da kesin,kendime saygımı yitirmeden.geç değil ,değişmez değil biliyosun...istersek olur.hele bunalım anlarında hep çözümü düşünmekten çok eskiyi düşünüyoruz,daha kolay mı geliyo ya da bi çeşit kaçış mı bilmem ama değişmeli...rahat ol kedinle mutlu ol.belki sorununu kökünden haletmeyebilir ama beklentilere dayalı yaşamaya alışmış olan insanoğlunun, nankör dediği kedi ,sıkıntılarına iyi gelebilir ,bunu zaten en iyi sen bilirsin .iyi geceler ,sevgiyle kal kiss3

pisimbat 17-06-2008 02:07 PM

eyvallah

MuminOKAN 17-06-2008 02:25 PM

pisimbat hanım abla. umarım akşamdan daha iyisindir. neden mi? şuan yukarıda sarı bir güneş var. grimsi ay yok.
güneş önünden her nekadar bulutlar geçmeye çalışsada inatla ben varım ve ışığım gözükmeli hatta pisicik var ona daha görünmeliyim diyor. smiliyface

evet neden se geceleri alır insanları bi hüzün yada deriin bir sessizlik.
belki bir kadeh şarap yada bir duble rakı iyi gelecektir gecenin sessizliğine.
kendine daha iyi anlatabilirsin belki olanları, yaşadıklarını...
kimbilir yada seni en iyi anlatan elindeki kalemin.

yukarıdaki satırların.

hanım pisimbat abla. yaw 22sinde ektin dimi dişçiyi. bak ben 3 senedir ekiyorum. smiliyface smiliyface ekersin sende. smiliyface

pisimbat 17-06-2008 02:32 PM

geliyorum vallaaa şaman sağolsun bir baskı kurdu üstümde telkinler solda 0 klır vallaa

MuminOKAN 17-06-2008 02:40 PM

saman ablamıza. 25889 25889 25889 25889 25889 25889 25889

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:20 PM.