Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/)
-   -   Beklemek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/1406-beklemek.html)

25emel 09-06-2007 12:22 AM

Ynt: Beklemek

vavvv ben yokken neler olmuş yaa...inanılmaz dugyu seli akmış, benim bişiy den haberim yok 44 ama güzel ya; tebrikler arkadaslar... 25889

gokmen goker 09-06-2007 12:40 AM

:) hosgeldim, tebbessumler buldum, yastigim kiskandi.. ben gittim.. tesekkurler..

hayalayaz 09-06-2007 01:22 AM

neyi beklliyoruz bir bakayım dedim..birde baktımki mısralar dizeler şelale olmuş,akıyor...yüreginize sağlık..bu siteye yerleştiğimden beri eksik olan bir yönümü keşfettim..şiiri hayatıma almamışım..ve ruhumun bir yanını öksüz koymuşum..bu akşam eve geldim..telefon çaldı telefonda görüştüğümüz ama henüz tanışmaya fırsat bulamadığım bir arkadaşım arıyor..bana necip fazıl kısaküreğin bir şiirini okudu..okuyuşu muhteşemdi beni şiirin içine çekti,ve şimdide bu şiirler sizin yüreğinizden dökülen mısralar..ben galiba şiirle ilgilenmeye başlasam iyi olacak,kendimde olduğunun farkında bile olmadım duygular coşuverdi birden...hepinize teşekkür ederim.saygılı sevgiler

gokmen goker 09-06-2007 03:17 PM

Bakabilseydin gozlerimden; milyonlarca once sonmus yildizlarin dahi ufuklarimda, o koca yildizlarin ufuklarimda mini minnacik oldugunu gorurdun.. Elbet bir gun bakabilceksin, siradanlascak gozlerindeki gozlerim, kalmana sebeplerim kalmadigini dusundugunde.. iste o an imdadima yetisecek milyonlarca yil once dogmus ve suan isiklariyla tesaduf eden goz bebeklerimde, yeni bir yildiz.. iste o an acimasiz olma bana karsi, yeniden dusun olmaz mi! Kalman icin bir sebep yaratabilmek adina, milyonlarca yil yasamak isterdim.. Baharim, seni ufuklarim kadar seviyorum.

pisimbat 09-06-2007 08:48 PM

dusun kimler neyi neleri bekledi ,çoçukluğumuzda gençliğimizde nler beklendi sung66

gokmen goker 09-06-2007 11:53 PM

..beklerim, beklersiniz de, muhtemeldir deger bir seyler mevcut herkes icin.. peki ya beklerken giecenlere ne demeliii.. Bir daha cocuk olamayacagimi, cocuk yuregim yerinden firlarken bir daha ilk defa dokunmayacak sevgilinin bebis ellerine.. ve daha nice ayrinti.. beklemek bir kose de beklesin, ben suanin tadini cikarayim.. suanlari beklemisimdir gecmiste.. :))

25emel 10-06-2007 12:02 AM

Alıntı:

gokmen goker Nickli Üyeden Alıntı
..beklerim, beklersiniz de, muhtemeldir deger bir seyler mevcut herkes icin.. peki ya beklerken giecenlere ne demeliii.. Bir daha cocuk olamayacagimi, cocuk yuregim yerinden firlarken bir daha ilk defa dokunmayacak sevgilinin bebis ellerine.. ve daha nice ayrinti.. beklemek bir kose de beklesin, ben suanin tadini cikarayim.. suanlari beklemisimdir gecmiste.. :))

Alıntı:

gokmen goker Nickli Üyeden Alıntı
Bakabilseydin gozlerimden; milyonlarca once sonmus yildizlarin dahi ufuklarimda, o koca yildizlarin ufuklarimda mini minnacik oldugunu gorurdun.. Elbet bir gun bakabilceksin, siradanlascak gozlerindeki gozlerim, kalmana sebeplerim kalmadigini dusundugunde.. iste o an imdadima yetisecek milyonlarca yil once dogmus ve suan isiklariyla tesaduf eden goz bebeklerimde, yeni bir yildiz.. iste o an acimasiz olma bana karsi, yeniden dusun olmaz mi! Kalman icin bir sebep yaratabilmek adina, milyonlarca yil yasamak isterdim.. Baharim, seni ufuklarim kadar seviyorum.

ya gökmen iyi hoş güzelde... dusun canım kardesim su güzel cümle kurma özelliğini daha mutlu hayallerle süslesen ne olur yani ölürmüsün! hy789 !... akşam akşam içimi kararttın bea şaşkın

Umutlu 10-06-2007 12:16 AM

[youtube=425,350]YejLRjAaCIM[/youtube]
Bu şarkı gözleri yollarda kalanlara,bu şarkı tüm sevenlere,bu şarkı dolu dizgin özlem'i yaşayanlara gelsin benden ey dostlar!

gokmen goker 10-06-2007 12:24 AM

Kiyamamyaaa..:(( bugune ozel degildi o gidis.. zaten gitmedi de :) hadi gulumse olur mu emel.. thumbsanim

25emel 10-06-2007 12:31 AM

merak etme 44 tamm

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:15 PM.