Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   Sınıfımızda Benle Çok Uğraşan Bir Çocuk Var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/622690-sinifimizda-benle-cok-ugrasan-bir-cocuk-var.html)

ac_milan_ac 27-02-2013 04:14 PM

Sınıfımızda Benle Çok Uğraşan Bir Çocuk Var

Herkese selam..Bayadır bu siteye girmiyordum ama bugün içimdekileri dökmek için ve sizin değerli fikirlerinizi almak için bugün bu siteye girdim. Sorunum şu arkadaşlar öncelikle belirtmeliyimki önceki sorunlarımın hepsini aştım.Ama beni rahatsız eden başka bir durum var ve durum ciddi.Farz edelim adı Mehmet olsun bu mehmet adlı arkadaş benle çok uğraşıyor gerçekten. Bugün bi arkadasla satranc oynuyoruz benim buna zararım yok bi şeyim yok bu geliyo benle uğraşıyo salak aptal senin zekan buna yeter mi lan özürlü gibi kelimeler kullanıyo ben sessiz kalıyorum buna sessiz kalıncada bana cevap versene lan sen kimi umursamıyon diyo. Cevap verincede buna bana oglum sen ne biçim konusuyon benle falan diyo vuruyo. Ben buna çok fazla katlanmaya calıstım buna artislenmeye falan basladım sen kimsin lan diye böyle şaka yapıyocasına buda o zaman sakinleşiyodu bişey yapmıyodu ama bana gelip vurdugunda ben bunu takmazsam yada trip falan atarsam bu dahada üstüme gelıyodu.Sürekli bana vuruyor beni dövüyor.Ben buna bi tane karnına vurmustum en sonunda dayanamıp sonra geldi koluma uçan tekme attı :D . Her neyse arkadaşlar bugün arkadasla satranc oynarken bu artık iyice haddini aştı '' bunun babasıda beş para etmeyen özürlünün teki '' dedi ben dayanamadım patladım artık buna özürlü sensin lan bi dışardan kendi haline bak burdaki insanlar bana değil senin bu hallerine gülüyolar dedim. Bu mal mal güldü bilmem ne sonra heralde acıdıki bana sessizleşti böyle bişey dememeye başladı artık.Sonra okul bitti bende giderken buna gerçekten cok ayıp ediyon dedim.Buda bana sende ayıp edıyon ama dedi.Allah askına ben ayıplık bi durum mu yaptım buna? Gelip bana vuruyo ugrasıyo ben bunu takmayınca dahada ugrasıyo buna trip atınca dahada ugrasıyo bide bana ayıp edıyon dıyo. Bizim hocayada söyledim bunu git bi tane vur suratına dedi bende ben yapmam öyle şey dedim zaten yaparsamda o cocuk ağzımı burnumu dagıtır heralde. Hocada buna tatlı yoldan kızdı falan. Neyse arkadaslar ben bu cocuga 2 yıldır katlanmaya calısıyorum bu hallerine...Sizce ne yapmalıyım devam ederse müdür yardımcısına şikayet edeyim mi ? Hareketlerini umursamamak hiçbir işe yaramıyor ... Ama şimdi müdür yardımcısına söylersem velimi çağırırlar diye çekiniyorum onların bunu öğrenmesini istemiyorum

hayatcı 27-02-2013 07:08 PM

Cevap: Sınıfımızda Benle Çok Uğraşan Bir Çocuk Var

Benimlede böyle uğraşan vardi sessiz kaliyoz diye gücşuz olduğumuzu lafi yiyip oturacağimizi saniyolardi aslinda böyleydi zaten baya gün geçti ben dellendim. Bunu takip ettim çikişta lavaboya girdi çiktiğindayakasindan tutup duvara yasladim.kafasini çarpti sen kimsin bana böyle yapiyon filan dedim baya sinirliydim korkudan cvp bile veremedi boğazini skp biraz nefessiz biraktim sonra tokatladim bida böyle yaparsan bidaha olamicaklari dşn çnkü sende olmucn vb dedim bigün sonra kardeş özür dilerim.filan filan yani kavga etmek kötü ama kimseden korkma kendini kullandirtma bunlari hiçbirşey kurtarmyor en iyisi dayak bu kadar yada çk biyere konuş

blackstarr 27-02-2013 08:38 PM

okurken kendimi senin yerine koymaya çalışdım ne hissediyorsun ya da kaç yaşındasın gibi bence hala küçüksün (eğer büyüksen kusura bakma:) zaten küçük olmak hiç kötü bir şey değil küçük olmak için nelerimi vermezdim.) sen ne olursa olsun arkadaşınla uğraşma ve kendinide üzme çok basit sorunlar bunlar her yerde bir problemli mutlaka vardır sende onunla karşılaşmışsın. eminim ailende senin üzülmeni istemez. arkadaşına küçük bir uyarı söyle. böyle böyle yapma diye baktın anlamıyor. öğretmenine daha iyi bir dille kesin cümlelerle anlat o da olmadımı yaz dilekçe ve ilçe milli eğitime. kavga çıkarıp okuldan atılmaya değmez.. şikayet konusunda eminim dalga geçerler ama takma insanlar ışıldayan şeylere hep taş atarlar. ne olursa olsun aileni ve kendini düşün. başkalarını takma ve yazdıklarımı okuduysan şu şarkının sözlerine bir bak derim sonuna kadar kimi anlatıyor acaba :))) hoşçakal

(TÜRKÇE) Taylor Swift - Mean - YouTube

Işıklı yol 27-02-2013 10:45 PM

Harika, bir şarkı, bir olayla ancak örtüşebilir.

Işıklı yol 27-02-2013 11:09 PM

ac_milan_ac, öncelikle geçmiş olsun. Ben şimdi senin durumunu anlayamam diye oğluma danıştım bunu. Onun yorumu şöyle oldu " anne, ya gidecek kendine yakın bulduğu bir öğretmenine söyleyecek ya da müdür yardımcısına gidecek. Tabi onunda halden anlayan biri olması lazım. Onun sınıfını değiştirebilirler. Yada bu söyleyip başka bir sınıfa geçebilir. Ancak böyle olabilir" dedi. Bir de ben sana değişik bir yöntem söyleyebilirim. Fakat bu onunla değil de kendi başına evde yapacağın çalışmalar. O kişiye evde bir kağıda içinden geçenleri yaz. İçinden ne geçiriyorsan. Hatta küfredebilirsin. ne varsa içinde ona söylemek istediğin hepsini yaz sonra bu kağıdı artık bu insanın hayatımdan uzaklaşmasını ve bir daha beni rahatsız etmemesini seçiyorum diyerek o kağıdı yak. Küllerini de tuvalete atıp sifonu çek. Bunu dilediğin kadar yap. O insan, sorunlu biri bu belli. Bir de şöyle bir çalışma daha yapabilirsin. Bir plastik şişeye su doldur. Bu kişinin adını bir kaç kez yaz ve o suyun içine bırak. Sonra da o şişeyi buzluğa koyup dondur. İlginç bir şekilde hayatından ve senden uzak duracaktır. Denenmiştir. Bir de günlük olarak 306 defa ya Kahhar ismi şerifini okursan. İnsanlar senden çekinirler. sana bulaşamazlar.

ac_milan_ac 28-02-2013 12:32 AM

içimden geçen her şey bu şarkıda var çok sağolun gerçekten hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ileteyim. bu arada yaşım 16 :) arkadaşlar iyi demişsinizde dediklerinizin hepsini yaptım fakat bu arkadaşın kafası basmıyor yada sorunlu. aynı şeylere devam ediyor. vurma uğraşma benle hoslanmıyorum diyorum banane uğraşcam diyo ... öyle biri yani hoş laftan anlamaz.

Değişmek 28-02-2013 05:16 AM

çocuğun ağzına sağlam bir tane vurursan bidaha bulaşmaz sana

ac_milan_ac 28-02-2013 08:04 AM

eğer öyle bir şey yaparssam çocuk beni öldüresiye döver

atmaca42 28-02-2013 08:12 AM

ailen yokmu senin anlat durumu gelsin baban sıkıştırsın yada durumu hocalarına anlatsın bence en iyisi ailene söyle korkutsunlar ...

Değişmek 03-03-2013 11:14 PM

Alıntı:

ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 837493)
eğer öyle bir şey yaparssam çocuk beni öldüresiye döver

1.kimse seni öldüresiye dövmez yani öldürmez
2.bende hiç kavga edemem hep korkarım ama bu korkuyu aşmak için korkularımız ile yüzleşmek gerekir 1 defa dayak yedinmi emin ol cesaret kazanacaksın
3.eğer maddi durumun el veriyosa kick boks a git 2 ay sonra o çocuğu haşat edersin

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:24 AM.