Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   AYNI ANDA İKİ SUBLİMİNAL MESAJ DİNLENİRMİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/612874-ayni-anda-iki-subliminal-mesaj-dinlenirmi.html)

umut7 28-05-2010 03:02 PM

AYNI ANDA İKİ SUBLİMİNAL MESAJ DİNLENİRMİ

Merhabalar herkese...
Benim bi sorum var aynı anda mesala iki telkini birlikte dinlesek frekanslar karışırmı anlaşılmazmı olur.örneğin winampta ego güçlendiriciyi dinlerken aynı anda medya playırda kendine güven telkinini dinlesek böylece daha çok dinleme sayısına ulaşa biliriz acaba bu mümkünmü.Benimmi gözümden kaçtı bilmiyorum ama bunula ilgili pek bi yazı bulamadım aydınlatırsanız memnun olurum.Deneyimleyen varmı.

gardenrosemenekse 28-05-2010 03:10 PM

Cevap: AYNI ANDA İKİ SUBLİMİNAL MESAJ DİNLENİRMİ

verimli olacağını sanmıyorum çünkü peşpeşe dinlememiz önerilmiş genede Atakan beyin cevabı önemli böyle birşey denenip verim alınmışmı bende merak ettim

umut7 07-06-2010 05:07 PM

Başarının 8 sırrını ünlülere sormuşlar işte alınan cevaplar...
Aşağıdaki linke bi bakın izlemenizi tavsiye ediyorum oldukça kolay ve kısa uygulana bilir yöntemler.

Richard St. John'dan başarının 8 sırrı | Video on TED.com

YESHAPPY 07-06-2010 05:12 PM

Bence dinlenilir :)

DeLiTaY21 07-06-2010 05:46 PM

Eğer dinlenirse çok iyi olur.kısa zamanda daha çok telkin dinleme şansı olur.

hakikat1990 07-06-2010 11:44 PM

Bence beynimizi daha fazla yoracak gibiyiz. Bu yarardan çok zarar getirebilir.Sanki aynı anda iki farklı konuşmacıyı dinlemek gibi. Telkinler tek tek dinlenmeli kanaatimce. Sevgiyle kalın

browser 07-06-2010 11:53 PM

Aynı anda iki farklı telkin dinlenir mi dinlenmez pek bir şey söyleyemeyecem..uzun zaman önce kısa bir deneyim yaşamıştım..çogu zaman bu dinleme tarzı bende olumlu izlenim bırakmadı...dediğim gibi kısa süreli bir deneyimdi 5 gün kadar felan diye bilirim...Deneyim yaşarsınız rahatsızlık veriyorsa bırakırsınız..diye bilirim..
Aynı anda aynı telkini dinleme deneyimim daha fazladır 1 hafta kadar deneyim yaşamıştım diye bilirim...tabi uzun süre önce idi...mesala.. ego güçlendirici+kendine güven 10 ayrı winapta aynı anda çalmaya başlardı.. kimi zaman 10'unuda aynı ses düzeyinde olurdu kimi zamanda hepsi ayrı ses düzeyinde..beynimde sanki şantiya çalışması var gibi olurdu.. bir daha da böyle bir deneyim yaşamadım..

MaxWawe 15-09-2010 11:06 PM

bu konuda pek bir yorum yapamayacam ama bu telkin verme şekillerinde tersten telkin verilmesi de vardı sanırım. bu şekilde bilincimizi atlatıp bilinçaltımızdan bunu anlaması bekleniyordu. yani demeye çalıştığım bilinçaltımız bizden daha zeki en kabatabiriyle :D neyse bu nedenle bence 2 telkini aynı anda dinlemek pek bir sorun olmaz ama ben sadece 3 gündür dinleyen biri olarak önermem:D mazallah kelimeler karışır yanlış anlaşılma olur felan :D

hayatimdegisti 16-09-2010 01:01 AM

Aynı anda 2 telkin dinlemeyi önermiyoruz.
Liste halinde yapip ard arda dilediğiniz kadar telkin dinleyebilirsiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:50 AM.