Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   SCRIPTLER AYNI AMA SÜRELER FARKLI!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/372368-scriptler-ayni-ama-sureler-farkli.html)

Demiurgos 07-07-2009 02:41 PM

SCRIPTLER AYNI AMA SÜRELER FARKLI!!

Herkese merhaba.
Ego Güven Güçlendirici ile ilgili birşey dikkatimi çekti ve sormak istedim.
Anladığım kadarıyla (Ego güven güçlendiricinin)hem doğa versiyonu hem ney hem de sanat müziği versiyonunda ya da klasik versiyonunda aynı Script kullanılıyor(yanlışsa düzeltin lütfen).
Benim bu noktada bir şey dikkatimi çekti:
Eğer okunan script aynıysa Doğa versiyonu 21:28 Dakika sürüyorken diğerleri,örneğin Klasik Müzik versiyonu neden 10:18 Dakika (neredeyse yarı yarıya!) sürüyor?
Eğer okunan argüman aynıysa sürede aynı olmalı mantık olarak.Bu farkın nedeni birisi yavaş diğeri daha hızlı okumadan mı yoksa farklı argümandan mı yoksa iki kez tekararlamaktan mı kaynaklanıyor?
Ben düşündüm ve mantıklı bir açıklama bulamadımdusun2.Aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler.

yasal06 07-07-2009 09:07 PM

Cevap: SCRIPTLER AYNI AMA SÜRELER FARKLI!!

telkinlerin süresi önemli değil, içindeki metin içeriği önemli olan.. sürelerin farklı olmasının sebebi müzik çeşitlerinin farklı olmasındandır.. gönül rahatlığıyla istediğiniz müzik türünü seçip telkinleri dinleyebilirsiniz..sevgilerle..

Demiurgos 07-07-2009 10:24 PM

Tamam müziğin farklı olmasını anlıyorum bu zaten benim mesajımda da var.Ama metin aynıysa hangi müzikle okursanız okuyun aynı sürede okunur ve biter.
Hangi müzikle olursa olsun şablon aynıysa okumanın biteceği sürede aynı olmalı.
Ha birinde daha yavaş diğerinde daha hızlı okunuyorsa o başka tabi.
İşte benim kafamı karıştıran bu.Yani nasıl oluyorda yarı yarıya bir fark olabiliyor?
Teşekkür..

serkans674 08-07-2009 03:47 PM

Alıntı:

Demiurgos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 469955)
Tamam müziğin farklı olmasını anlıyorum bu zaten benim mesajımda da var.Ama metin aynıysa hangi müzikle okursanız okuyun aynı sürede okunur ve biter.
Hangi müzikle olursa olsun şablon aynıysa okumanın biteceği sürede aynı olmalı.
Ha birinde daha yavaş diğerinde daha hızlı okunuyorsa o başka tabi.
İşte benim kafamı karıştıran bu.Yani nasıl oluyorda yarı yarıya bir fark olabiliyor?
Teşekkür..

Bende katılıyorum telkini bir kere okur kaydedersin üstüne kamufle müziği mixlersin süre değişmez.
2008 versiyonu yani güncellenmiş 21 dakika, klasik müzik yeni versiyon yapılmamış sadece zaten dosya adındanda anlayabilirsin (ego guven guclendirici klasik 2007 hayatimdegisti.com(1).mp3) yani doğa hariç şuandakilerin hepsi eski versiyon oluyor anlıyacan
music45

jaunty 08-07-2009 04:57 PM

Yanılmıyorsam eğer sebepler arasında ,versiyon değisikliginin yanı sıra birde uzun olan müziklerde script tekrarları var diye biliyorum.Yaklasık olarak 2 katıdır ve katlarıdır zaten.
Yani 2 kere dinliyorsunuz gibi..
sevgiler

Demiurgos 08-07-2009 06:31 PM

Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470061)
Yanılmıyorsam eğer sebepler arasında ,versiyon değisikliginin yanı sıra birde uzun olan müziklerde script tekrarları var diye biliyorum.Yaklasık olarak 2 katıdır ve katlarıdır zaten.
Yani 2 kere dinliyorsunuz gibi..
sevgiler

Şu ana kadar tatmin edici bir cevap alamadım!Ama bu konuda en mantıklısı senin yazdığın gibi geliyor jaunty.
Ama sevgili moderatörler bu konuyu görüp aydınlatıcı bir bilgi verseler çok daha doyurucu olacak bence.
Temmuz geldi diye tatilemi gittiler acaba hiçbirinden cevap yoky789

serkans674 08-07-2009 08:54 PM

Alıntı:

Demiurgos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470071)
Şu ana kadar tatmin edici bir cevap alamadım!Ama bu konuda en mantıklısı senin yazdığın gibi geliyor jaunty.
Ama sevgili moderatörler bu konuyu görüp aydınlatıcı bir bilgi verseler çok daha doyurucu olacak bence.
Temmuz geldi diye tatilemi gittiler acaba hiçbirinden cevap yoky789

Kardeş daha nasıl yazayım bilmiyorum en iyisi en basit şekliyle yazmak kocaman harflerle
Ego güçlendirici ile suçluluk duyguları telkinleri forumda iki tipi var şuan eski versiyon yani kısa olan, birde daha sonra yenilenen versiyonu yani 21 dakikalık uzun olanı
21 dakikalık yenisininde sadece doğa versiyonu yapıldı yani doğa versiyonu dışındaki bütün versiyonlar daha eski oldukları için kısa içeriği farklı.
Aç forum içeriğini bak kendin gör bi sürü tartışması yapılmış eskisimi daha iyi yenisi mi diyesevincli
İnşallah bu sefer anlatabilmişizdir.

Demiurgos 09-07-2009 04:56 PM

Alıntı:

serkans674 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470075)

Kardeş daha nasıl yazayım bilmiyorum en iyisi en basit şekliyle yazmak kocaman harflerle
Ego güçlendirici ile suçluluk duyguları telkinleri forumda iki tipi var şuan eski versiyon yani kısa olan, birde daha sonra yenilenen versiyonu yani 21 dakikalık uzun olanı
21 dakikalık yenisininde sadece doğa versiyonu yapıldı yani doğa versiyonu dışındaki bütün versiyonlar daha eski oldukları için kısa içeriği farklı.
Aç forum içeriğini bak kendin gör bi sürü tartışması yapılmış eskisimi daha iyi yenisi mi diyesevincli
İnşallah bu sefer anlatabilmişizdir.

Anladım sevgili kardeşim anladım.25889
Yalnız yazdıklarına bakınca seni biraz gergin gördüm.Biraz rahatlatıcı telkin dinle iyi gelir belki.

serkans674 09-07-2009 08:56 PM

y789y789y789y789
Doğrudur kardeşlik ordan gergin görünüyorumdur, bende burdan bakınca buruşmaya başladık botoks mu yaptırsam diye düşünüyodum yaşlılık kompleksi herhalkhkh56khkh56 botoks telkini filan varmı acep music45music45

pozi 22-10-2009 04:40 PM

guitarmerhaba nlp ve düşünce gücüyle ilgileniyorum.ileri derecede kilo sorunum var .aslında neler yapmam gerektiğini çokta iyi biliyorum problem uygulamak tekrar tekrar denemek çok sıktı dilerim artık başarabilirim:dskan67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:22 PM.