Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/1158-ego-guclendirici-telkin-icerigisadece-metin-vardir.html)

edda 20-08-2007 11:01 PM

Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği

ben dün üye oldum bi kaç mp3 indirdim bakalım nelerle karşılaşıcam böle değişik şeyler çok ilgimi çekiyor ve sonuca ulaşacakmıyım die merak ediyorum nasıl bi değişiklik hissedeceğimi çok merak ediyorum bekleğelimde görelim.

sances94 21-08-2007 12:31 PM

benim kuşklarım var. peki bu tür şeyler kötü amçlı kullanılrsa o zaman ne olacak biz telkinleri duymuyoruz ya kötü şeyler söyleniyorsa

hayatimdegisti 21-08-2007 01:11 PM

Bu sorunuzun cevabi hem portal sayfasında hemde forumda verildi.Soru sormadan once forumu bir incelerseniz ayni sorular tekrar tekrar sorulmamış olur.

PSİKO 21-08-2007 04:35 PM

Alıntı:

sances Nickli Üyeden Alıntı
benim kuşklarım var. peki bu tür şeyler kötü amçlı kullanılrsa o zaman ne olacak biz telkinleri duymuyoruz ya kötü şeyler söyleniyorsa

khkh56

25emel 22-08-2007 09:57 PM

Alıntı:

PSİKO Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

sances Nickli Üyeden Alıntı

khkh56

aa34 aa34 aa34 aa34

BURCU GELEGEN 30-08-2007 02:24 PM

Burada neden uyarı gönderildi anlayamadım ama
kuşkucu yaklaşmanız normal Atakan Beyinde dediği gibi araştırmanız sonucu eminim sizde yararını göreceksiniz

seckinc 02-09-2007 12:00 PM

Herkese selamlar...

yeni üye oldum ve yazılan onca şey açıkçası beni etkiledi.Çok kısa zaman sonra eminimm bende size hikayemi aktaracağım. super

gokmen 03-09-2007 03:14 PM

tebrikler motivasyon konusunda gercektende iyisiniz

XkL 05-09-2007 08:25 PM

yazılar çok anlaşılması zor şekilde yazılmış. yabancı dil hemen altında da aynı şekilde Türkçesi; biri daha belirgin olsa daha iyi anlaşılırdı. çok dikkat dağıtırı şeyler var sitede. örneğin bunca smiley çok gereksiz olmuş sadece anlaşılmayı zorlaştırır ve karışıklık yaratır.

PSİKO 06-09-2007 08:29 AM

Alıntı:

XkL Nickli Üyeden Alıntı
yazılar çok anlaşılması zor şekilde yazılmış. yabancı dil hemen altında da aynı şekilde Türkçesi; biri daha belirgin olsa daha iyi anlaşılırdı. çok dikkat dağıtırı şeyler var sitede. örneğin bunca smiley çok gereksiz olmuş sadece anlaşılmayı zorlaştırır ve karışıklık yaratır.

bence smileyler hakkındaki düşündükleriniz yanlış smileyler biraz da duyfularımzı yansıtmak için konulmuş

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:31 PM.