Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

eft basitmiş video

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft eft basitmiş video Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaslar asagıda vereceğim sitede eft yı çok yalın ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor.ben burdan çok rahatlıkla öğrendim umarım sizde faydalanırsınız.. http://www.eft-turk.com/yetersizlik-duygusunda-eft.html...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

eft basitmiş video

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2010, 03:44 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart eft basitmiş video

arkadaslar asagıda vereceğim sitede eft yı çok yalın ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor.ben burdan çok rahatlıkla öğrendim umarım sizde faydalanırsınız..
http://www.eft-turk.com/yetersizlik-duygusunda-eft.html

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2010, 11:09 PM   #2 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: eft basitmiş video

hımm site olddukca güzel 80 sayfalık bir kitabu bilgisayarıma indirdim okuyup anlamaya çalışıyrdum bilgiler vidolarda diyip duruyor ama vidolar yoktu..:) sitede vaka çalışması var vuruş noktaları gösteriliyor..yanlızca anlayamadığım bir şey var zaten kitaptatda aklıma takılan oydu..olumsuz cümlelerle vuruş yapılıyor bu kuantuma ters değil mi yani ben korkuyorum dedikce korkularımız artmaz mı ? geçmişte bende bu düşünceyi oluşturan ilk güne gitmeye o gün olanları anlatarak vuruş tekniğini uyguluyorum ..sonra set ap cümlesi buluyorum ..biraz daha detaya ihtiyacım var galiba..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2010, 08:18 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yanlızca anlayamadığım bir şey var zaten kitaptatda aklıma takılan oydu..olumsuz cümlelerle vuruş yapılıyor bu kuantuma ters değil mi yani ben korkuyorum dedikce korkularımız artmaz mı ?
Evet bu benim de aklıma takılıyor...
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2010, 08:30 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
21 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balamcan is an unknown quantity at this point

değerli çalışmalarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.
balamcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 03:23 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hımm site olddukca güzel 80 sayfalık bir kitabu bilgisayarıma indirdim okuyup anlamaya çalışıyrdum bilgiler vidolarda diyip duruyor ama vidolar yoktu..:) sitede vaka çalışması var vuruş noktaları gösteriliyor..yanlızca anlayamadığım bir şey var zaten kitaptatda aklıma takılan oydu..olumsuz cümlelerle vuruş yapılıyor bu kuantuma ters değil mi yani ben korkuyorum dedikce korkularımız artmaz mı ? geçmişte bende bu düşünceyi oluşturan ilk güne gitmeye o gün olanları anlatarak vuruş tekniğini uyguluyorum ..sonra set ap cümlesi buluyorum ..biraz daha detaya ihtiyacım var galiba..
Alıntı:
neseli ceni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet bu benim de aklıma takılıyor...
evet arkadaslar aynen benim de kafama takiliyor ,bu konu hakinda herhangi bir aciklama yapamam,ama eft hakikatende ise yariyor ben yaklasik 1 aydir uyguluyorum sigara disinda kotu aliskanliklarimin cogundan vazgectim..
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2010, 10:12 AM   #6 (permalink)
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough

paylaşım için çok teşekkürler..
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2011, 01:13 AM   #7 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

kapsamlı videolar arıyordum.paylaşımın için teşekkürler...
Alt 28-04-2016, 11:44 AM   #8 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kalonya is an unknown quantity at this point

Alıntı:
strongman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet arkadaslar aynen benim de kafama takiliyor ,bu konu hakinda herhangi bir aciklama yapamam,ama eft hakikatende ise yariyor ben yaklasik 1 aydir uyguluyorum sigara disinda kotu aliskanliklarimin cogundan vazgectim..
Konuyu hortlatayım :) EFT nin Türkçeye çevrimi "Duygusal Özgürleşme Tekniği" dir. Sistemin iddiası şudur: "Bütün olumsuz duyguların nedeni vücudun enerji sisteminin bozulmasıdır".

Yani bu demektir ki eğer sizde olumsuz bir duygu varsa ve siz bunu bastırırsanız yani o duyguyu tüketmezseniz, o duygu vücudunuzda oluşturulduğu yerde kalır, birikerek artar ve hastalık meydana gelir. Duygunun vücudunuzun bir yerinde oluştuğu fikri başta saçma gelebilir ama basit bir testle bunun ne kadar doğru olduğunu anlayabilirsiniz. Örneğin korku genelde karın bölgesinde ağrı, huzursuzluk, bulantı vb şekillerde kendini hissettirir. Duygusal baskılar genelde göğüs bölgesinde ve nefes almada zorluk ya da aldığınız hava yetmiyormuş hissi ile kendini gösterir. Ekonomik sorunlar karın bölgesi, göğüs ya da en çok görüldüğü şekliyle boğaz / boyun bölgesinde kötü hissetmeyle kendini gösterir.

Bilinçaltının görevi duyguyu oluşturmaktır, sizin göreviniz ise o duyguyu özgürce yaşayıp ifade ederek tüketmektir. Bilinçaltı ürettiği duyguları olumlu ya da olumsuz diye sınıflayarak üretmez. Kayıtlı inançlarınızı baz alarak o anki durumun benzerlikleriyle eşleştirir ve duyguyu üretir. O duygunun nasıl ifade edilip tüketileceğini bilinçaltı bilmez. Dolayısıyla bunu siz ifade etmelisiniz. Eğer etmezseniz bu duygu bedeninizde kalır. İleri aşamada astım, nefes darlığı, sindirim sorunları, reflü, ülser, göz bozukluğu, bel ağrısı hatta kanser olarak size kendini gösterir.

Bize düşen duygularımızı, yani öfke, endişe, mutlu olma, üzgün olma gibi duyguları uygun bir şekilde ifade etmeyi öğrenmektir. Bazen çok öfkelendiğinizde yastık yumruklamışsınızdır ya da açık havada var gücünüzle bağırmışsınızdır ve bunun sizi bir anda nasıl hafiflettiğini bilirsiniz. İşte bahsettiğimiz duygu boşalması budur. Bu üretilen duygunun bilinçaltındaki karşılığı öfke, endişe vs değildir. Bilinçaltı Türkçe, İngilizce ya da başka bir dilde konuşmaz. O bizim bilinçli zihnimizle iletişim kurma şeklimizdir. Bilinçaltımızla o şekilde iletişim kuramayız. Bilinçaltının dili hisler ve görüntülerdir. Sizinle bu şekilde iletişim kurar, dolayısıyla siz de bu iletişim yolunu kullanmalısınız. Köpek fobiniz varsa bilinçaltınız size "köpek var, geçmişte seni ısırmıştı, hemen kork kaç" demez. Anında karnınıza rahatsız edici bir his dolar, göğsünüz ya da başka yerleriniz karıncalanır, kalbiniz hızlanır, zihninizde bir anlığına belki ısırıldığınız andaki o anı parçasının görüntüsü gelir ve siz korktuğunuzu bilir, kaçmanız gerektiğini düşünmeden kaçarsınız. Bu esnada zihinde herhangi bir konuşma gerçekleşmez. İletişim konuşmanın çok ötrsinde çok çok hızlı gerçekleşir. Kimi zaman size saatlerce sürmüş gibi gelen bir rüyanın bilimsel olarak aslında saniyeler sürdüğünü okumuşsunuzdur. Kendinizle iletişiminiz akıl almaz şekilde hızlı gerçekleşir. Çünkü iletişim yolu dediğim gibi duygular ve anlık görüntülerdir.

Şimdi bu noktadan itibaren kuantum olumlamayla çelişir gibi görünen eft olumsuz ifadelerine bir değinelim. Kuantum olumlamalar işe yarar mı? Kesinlikle evet, ama burada eksik olan bir şey var. Bilnçaltınız siz daha 0-6 yaş aralığındayken sizi hayatta tutmak adına çevrenizden (kesinlikle doğru yanlış sorgulaması yapmadan) hayatla ilgili çıkarımlar yapıp inançlarınızı oluşturduktan sonra bunları yüksek savunma siztemleriyle donatır. Aslına bakarsanız fobiler dışında genelde bütün olumsuz davranış problemlerinin temelinde değersizlik duygusu yatar. Bilinçaltı tuhaf bir şekilde çok saçma gibi görünen şeylerden çok saçma yargılara vararak tüm hayatınızı ve kişiliğinizi bunun üzerine oturtur. Örneğin küçükken çok ağladığınızda size kızdılar ya da kahkahalarla gülerken çok ayıp diye susturdular. Bilinçaltınız "duyguların gizlenmesi gerekir" sonucuna varabilir. Küçükken daha bardağı tam kavrayamıyorken suyu üzerinize döktünüz ve anneniz size kızdı. Bilinçaltı şöyle bir sonuca varabilir: "ben yetersizim". Ya da ayakkabılarınızı bağlayamıyorsunuz anneniz hemen müdahale edip "çekil şuradan" deyip kendisi bağladı. Sonuç: "ben yetersizim". İş bu noktadan sonra daha ilginç bir hal alır, bilinçaltı bu yargıyı inanca dönüştürür ve bütün hayatta kalma mekanizmanızı buna oturtur. Onun değiştirilmesi ona göre hayati bir tehdittir. Duyguların saklanması gerekir inancı gereği ben yetersizim/ değersizim inancını sizden bile gizler. Etrafına korku, utanç, çaresizlik gibi duygularla kocaman bir savunma hattı örer. Bu duyguların değersizlikle ne ilgisi var diyebilirsiniz. Bu başlı başına bir konu olduğu için şimdi burada değinmeyeceğim ama inanın doğrudan var. İşte olumlamaların geçersizliği bu noktada ortaya çıkar. "Hiçbir olumlama bu savunma hattını geçemez". Siz istediğiniz kadar olumlama yapın belli bir süre kendinizi iyi hissedersiniz ama sonra mutlaka ama mutlaka başladığınız noktaya geri dönersiniz. Çünkü irade bilinçaltından zayıftır.

EFT bu noktada devreye girer. Bilinçaltınızdaki bu inançlar ve savunma hattı gücünü işte o bedeninizde hissettiğiniz hislerden, duygulardan alır. EFT bu duyguları boşaltmaya yarar. Bunları sağlıklı bir şekilde boşalttığınızda bundan güç alan inançlar geçerliliğini kaybeder. Savunma hattı zayıflar ve daha sonra düşer. Bu noktadan itibaren artık olumlamalar işe yarar hale gelir. EFT yaparken olumsuz ifadelerin kullanılması (ki duruma göre zaman zaman olumlu ifadeler de kullanılır) bilincinizi üzerinde çalışmak istediğiniz soruna odaklayarak bedeninizde o hissi tekrar oluşturmak ve bilinçaltınızla iletişime geçmektir. Ancak o zaman duygu titreşime geçer, boşaltılır ve sorun ortadan kalkar. Duygular boşaltılmadan yapılacak olan olumlama kesinlikle ters tepecektir.

Dilim döndüğünce durumu açıklamaya çalıştım, dilerim açıklayıcı olmuştur. Eksik anlattığım bir yer olduysa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince anlatmaya çalışırım. Eft yi en azından 1 kez mutlaka denemelisiniz. Sonucu sizi gerçekten şaşırtabilir :)
kalonya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil