Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   secret yazarı canlı yayına cıkıyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/616110-secret-yazari-canli-yayina-cikiyor.html)

yelda_k 04-11-2010 01:56 PM

secret yazarı canlı yayına cıkıyor

kanalları gezerken gördum...secret yazarı az sonraa Türkiyede ilk defa calı yayına cıkacakmIŞ..(zuhal topalla iztivaça)

umarım faydalı olurrr

smyrna1 04-11-2010 02:03 PM

Cevap: secret yazarı canlı yayına cıkıyor

sağol şimdi webtv yi açtım da sarışın bir kadın var burçlardan bahsediyor:D

yelda_k 04-11-2010 02:07 PM

Alıntı:

smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777110)
sağol şimdi webtv yi açtım da sarışın bir kadın var burçlardan bahsediyor:D

ilk duydugumda inanamadım bende adamın ne iş var dedım evlenme programında ..oturdum izliyorum şimdii evlilik programını :)

insallah cabuk cıkar

arca 04-11-2010 02:24 PM

Evet birazdan çıkacak.. bende çok şaşırdım kayınvalidem izliyor bu programı...

smyrna1 04-11-2010 02:24 PM

İşallah bir yanlışlık yoktur kitabı şuanda okuyan bir kaç kişiye haber verdim umarım komik duruma düşmeyiz:)

yelda_k 04-11-2010 02:29 PM

inan bana suan o kadaR cok utanıyorum kii...keske dedımm gormeseydımm.. forumca okudugumuzz bir kitap die paylaşmıştım ama yanii bu programa cıkacak olması cok daha ılgınç geldii..şuan izliorumm bide kaçırmıyım yazarı dıee ama bılemıorum ne kadar dayanabılırım .

smyrna1 04-11-2010 02:35 PM

çok teşekkürler haber verdiğin için İşalah birde altından saçma sapan televole oyunları çıkmaz hiç sanmıyorum öyle bir yazar izdvaça çıksın:) neyse ok yaydan çıktı, benide sürekli izliyorum sanacak arkadaşlar sende kendini öyle hissettin sanırım öenmi yok insanlar istediği gibi düşünebilir:)

Edit:
-the meta secret- kitabı yazarı -mel gill- imiş bizim bildiğimiz THE SECRET değil yani yazarı Rhonda Byrne olan bahsettiğimiz kitap değil tahmin ettim böyle birşey olacağını:)

yelda_k 04-11-2010 03:25 PM

ayyy ınanamıyorummm ya cok sınır oldum sımdıı ..tv yımı parcalıyımm kafamımı kırıyım bılemedımmm ....sagol canım yaaaa

yelda_k 04-11-2010 03:45 PM

ewet canım senın dedıgın gıbıymışşş.
bu kadar bekledıgıme degdımı dıe sorarsan eewet degdı ...filmini izlemiştim.3 taqne belgeselinide ,kitaplarınıda okumuştum ..ve suan Turkiyede görmek benı mutlu etti....

sunuda solemeden gecemıcem ama tam olarak kendını ifade edemedi..
vede ordakiler bu konuda gercekten pek bılgıye sahıp degıllerr ..neden bole bi program seçmiş anlamadımm .

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:07 PM.