Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   Online Destek Sistemi Açılmıştır (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/380961-online-destek-sistemi-acilmistir.html)

hayatimdegisti 22-09-2009 05:11 PM

Online Destek Sistemi Açılmıştır

Acil sorulara daha çabuk yanit alinabilmesi için forumumuza online destek sistemi eklenmiştir.
Online sohbette yazdiklarinizi diğer üyeler göremezler.Sadece siz ve karşıda ki operator görebilir..

Online destek bölümümüzde operator olarak ben Atakan Sönmez,Mehmet Çakmak var şu anda..
Yakinda Abdullah Canıtez,Özlem Şahin(Shamanic) ,Belgin Ozger(Redflowers), Mumin Okan 'da destek sistemimizde olacaklar..
Telkinler,reiki,eft,akrofonoloj,kuantum gibi bir çok konuda destek alabileceksiniz.

milkshaker 27-09-2009 02:48 PM

Cevap: Online Destek Sistemi Açılmıştır

sigarayı bırakma telkinii ne yaptıysam indiremedim..ayrıca site biraz karışık geldi bana..msjıma yazdığıız cevabı bulamıcam kaygısıı yaşaıyorum..cevabı mailime atabilir misiniz..çalışmalarınız ve hayatıma kattığınız güzellik için sonsuz teşekkürler

Işıldayan Safir 27-09-2009 03:58 PM

öncelikle teşekkürler atakan bey
benim profilimde müzik çalmıyo yapamadım bi türlü yardımcı olabilirmisiniz :s

hayatimdegisti 27-09-2009 04:05 PM

Alıntı:

milkshaker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492161)
sigarayı bırakma telkinii ne yaptıysam indiremedim..ayrıca site biraz karışık geldi bana..msjıma yazdığıız cevabı bulamıcam kaygısıı yaşaıyorum..cevabı mailime atabilir misiniz..çalışmalarınız ve hayatıma kattığınız güzellik için sonsuz teşekkürler

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...html#post45397
Bu linkten ulaşabilirsiniz...

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492169)
öncelikle teşekkürler atakan bey
benim profilimde müzik çalmıyo yapamadım bi türlü yardımcı olabilirmisiniz :s

Bu bölümde profile müzik eklemek anlatilmiştir...
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...k-eklemek.html

rüzgârın kızı 27-09-2009 06:06 PM

merhaba atakan bey,
benim profil sayfamda bir problem var..arkadaş listemin 2.sayfasına tıkladığımda başka bir nick çıkıyor...eski üye sanırım...
onun da adı benimkiyle aynı ...

ilgilenebilir misiniz?teşekkürler...

hayatimdegisti 27-09-2009 06:39 PM

Alıntı:

rüzgârın kızı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492188)
merhaba atakan bey,
benim profil sayfamda bir problem var..arkadaş listemin 2.sayfasına tıkladığımda başka bir nick çıkıyor...eski üye sanırım...
onun da adı benimkiyle aynı ...

ilgilenebilir misiniz?teşekkürler...

Diğer üye 1 yıldır aktif değilmiş giriş yapmamış bu nedenle üyeliğini sildim sorun düzeldi.

ozgecan 27-09-2009 07:34 PM

Merhabalar atakan bey...öncelikle böyle güzel bir site kurdugunuz için sizlere çok ama çok teşekkür ederim. bu siteyi bulmam benim için yepyeni bir hayat başlangıcı oldu ve bunun içinde ayrıyeten tşkr ederim size. benim bir kaç sorum olucak sorularımı cevaplandırırsanız çok mutlu olucagım. ben bu siteye girdigim ilk günden beri mp3leri dinliyorum ve olumsuz ekini neredeyse hayatımdan çıkardım diyebilirim her bir olumsuz düşünce beynime üşüştügünde inançlarımla onları yok ediyor olumlu ne varsa onlara odaklanmaya çabalıyorum. olumlamalarımı oluşturdum ve hergün her gece içersinde bu olumlamaları çok defa tekrar ediyor gözlerimi kapatıp kendimi evrene teslim ediyorum yanlız kendimde son 2 gündür şunu farkettim içimde tuhaf bir hüzün olumlamaları düşünüp tebessüm ederken içimde tuhaf bir ağlama hissi kaplıyor bunun nedenini merak ediyorum ve kendimi bukadar olumlamalara kaptırmış bütünleşmişken bu olumlamaların güzel sonucunu sizce nezamndan itibaren alabilirim? şimdiden ilginize ve cevabınıza çok teşekkür ederim... sevgiler

hayatimdegisti 27-09-2009 07:40 PM

Alıntı:

ozgecan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492198)
Merhabalar atakan bey...öncelikle böyle güzel bir site kurdugunuz için sizlere çok ama çok teşekkür ederim. bu siteyi bulmam benim için yepyeni bir hayat başlangıcı oldu ve bunun içinde ayrıyeten tşkr ederim size. benim bir kaç sorum olucak sorularımı cevaplandırırsanız çok mutlu olucagım. ben bu siteye girdigim ilk günden beri mp3leri dinliyorum ve olumsuz ekini neredeyse hayatımdan çıkardım diyebilirim her bir olumsuz düşünce beynime üşüştügünde inançlarımla onları yok ediyor olumlu ne varsa onlara odaklanmaya çabalıyorum. olumlamalarımı oluşturdum ve hergün her gece içersinde bu olumlamaları çok defa tekrar ediyor gözlerimi kapatıp kendimi evrene teslim ediyorum yanlız kendimde son 2 gündür şunu farkettim içimde tuhaf bir hüzün olumlamaları düşünüp tebessüm ederken içimde tuhaf bir ağlama hissi kaplıyor bunun nedenini merak ediyorum ve kendimi bukadar olumlamalara kaptırmış bütünleşmişken bu olumlamaların güzel sonucunu sizce nezamndan itibaren alabilirim? şimdiden ilginize ve cevabınıza çok teşekkür ederim... sevgiler

Bu hisler dirençlerin olduğunu gösteriyor.Aslında telkinlerin duyulmamasını yani subliminal olmasını istememizin nedeni de bu.Telkinler subliminal olduğunda bu tür dirençler ile daha az karşılaşırsınız.

Tabii ki herkesin yaşdıkları farklı.Bir kişi telkinleri ilk dinleyişinde bu ağlama hissini hissederken bir kısmı bunu bir yıl sonra hissedebiliyor.
Olumlamalar yapmanız gayet güzel.Sonuçlar alacağınıza ve bu sonuçların kalıcı olacağına inaniyorum.

ozgecan 27-09-2009 08:01 PM

cevabınızdan dolayı çok teşekkür ederim yani anladıgım kadarıyla bu hisleri hissetmem normal değilmi
ve son bir sorumsa bir istege odaklanıyorum ve günlerce olumlamalarla bu istegi olmuş olacak gibi tekrarlıyorum
bu doğrumudur peki? bukadar çok yoğunlaşmak tekrarlamakmı dogru yoksa belli bir süre sonra bu düşünceyi özgür
bırakıp ara ara yoğunlaşmakmı doğru olan ?

hayatimdegisti 27-09-2009 08:57 PM

Alıntı:

ozgecan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492208)
cevabınızdan dolayı çok teşekkür ederim yani anladıgım kadarıyla bu hisleri hissetmem normal değilmi
ve son bir sorumsa bir istege odaklanıyorum ve günlerce olumlamalarla bu istegi olmuş olacak gibi tekrarlıyorum
bu doğrumudur peki? bukadar çok yoğunlaşmak tekrarlamakmı dogru yoksa belli bir süre sonra bu düşünceyi özgür
bırakıp ara ara yoğunlaşmakmı doğru olan ?

Evet normal..Yanliz özellikle ilk etapta hem telkin hem bu kadar sık olumlama yapmayın kendiniz yormayın..
Önce dinleyin telkinleri sonra da olumlu düşünmeyi bir yaşam biçimi haline getirin.
Tabii ki ne kadar çok olumlama bilirseniz o kadar iyi...
actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:20 AM.