Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/)
-   -   hatiicee'min doğum günü kutlaması ;) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/622221-hatiiceemin-dogum-gunu-kutlamasi.html)

sweeet 09-11-2012 04:46 PM

hatiicee'min doğum günü kutlaması ;)

Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun. Daha önünde nice gelişim dolu, mutlu, huzurlu, sağlık dolu yılların olsun.

Yeni yaşın sana istediğin gibi harika ve hayırlı olan hayat arkadaşını getirsin. Mutlulukların daim üzüntü senden uzak olsun. Şans hep senden yana olsun. Enerjilerin hep pozitif olsun.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN veee musmutlu olsun. ;)

ßyKuS 09-11-2012 05:04 PM

Cevap: hatiicee'min doğum günü kutlaması ;)

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HATİCE. İYİKİ DOĞDUN, İYİKİ VARSIN, SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU YILLARA

heromaster 09-11-2012 07:18 PM

Doğum günün kutlu olsun Hatice....Nice mutlu huzur ve Sevgi dolu yıllar...

katıhal fizigi 09-11-2012 07:36 PM

MUTLU YILLAR SANA, MUTLU YILLAR SANA :))) İYİ Kİ DOĞDUN, DOĞUM GÜNÜNÜ YÜREKTEN KUTLUYORUM,YENİ YAŞIN SANA BOOOL BOOOL MUTLULUK, SAĞLIK, AŞK, SEVGİ, ŞANS, GÜZELLİK,PARA, KARİYER VE GERÇEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİN TÜM DİLEKLERİNİ HAYAL ETTİĞİNDEN DE FAZLASIYLA GETİRSİN:))

-Elya- 10-11-2012 01:02 PM

Bir gün geçmiş ama bende kutlayımm :)) Doğum günün kutlu olsun enerjin hep böyle pozitif olsun. İyiki varsın :)

cansuyu 10-11-2012 01:04 PM

ve ben de biliyorsun her zaman forumda olamıyorum. ama tüm yüreğimle yansımalarını çekmeni diliyorum :)))))

hatiicee 11-11-2012 11:49 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833110)
Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun. Daha önünde nice gelişim dolu, mutlu, huzurlu, sağlık dolu yılların olsun.

Yeni yaşın sana istediğin gibi harika ve hayırlı olan hayat arkadaşını getirsin. Mutlulukların daim üzüntü senden uzak olsun. Şans hep senden yana olsun. Enerjilerin hep pozitif olsun.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN veee musmutlu olsun. ;)

Yüreği de kendi de güzel canım arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim.Çok mutlu oldum.İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın:))

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833112)
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HATİCE. İYİKİ DOĞDUN, İYİKİ VARSIN, SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU YILLARA

Canım benim çok teşekkür ederim.İyi ki varsın :))

hatiicee 11-11-2012 11:53 AM

Alıntı:

heromaster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833123)
Doğum günün kutlu olsun Hatice....Nice mutlu huzur ve Sevgi dolu yıllar...

Her derdime deva her yazıma bir cevap Heromaster:))) Çok teşekkür ederim.İyi ki varsın

Alıntı:

katıhal fizigi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833124)
MUTLU YILLAR SANA, MUTLU YILLAR SANA :))) İYİ Kİ DOĞDUN, DOĞUM GÜNÜNÜ YÜREKTEN KUTLUYORUM,YENİ YAŞIN SANA BOOOL BOOOL MUTLULUK, SAĞLIK, AŞK, SEVGİ, ŞANS, GÜZELLİK,PARA, KARİYER VE GERÇEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİN TÜM DİLEKLERİNİ HAYAL ETTİĞİNDEN DE FAZLASIYLA GETİRSİN:))

Ne güzel dilekler bunlar canım çok teşekkür ederim.Çok mutlu oldum:)))İyi ki varsın:))

hatiicee 11-11-2012 11:57 AM

Alıntı:

-Elya- Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833149)
Bir gün geçmiş ama bende kutlayımm :)) Doğum günün kutlu olsun enerjin hep böyle pozitif olsun. İyiki varsın :)

Canım çoook teşekkür ederim:)))Hepimiz bol bol pozitif enerjiyle dolalım inşallah:))) İyi ki varsın

Alıntı:

cansuyu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833150)
ve ben de biliyorsun her zaman forumda olamıyorum. ama tüm yüreğimle yansımalarını çekmeni diliyorum :)))))

Her sorumun cevabı, her duygumun tercümanı güzel ablam çok teşekkür ederim :)) İyi ki varsın:)))

Yürekleri de, kendileri de güzel olan güzel insanlar gerçekten çok ama çok mutlu oldum:))) İyi ki varsınız ve iyi ki bu forumdayım. Yüreğinize sağlık :)))

Senemmms 11-11-2012 12:31 PM

2 gün geçmiş ama yinede kutlamayı çok istedim u859
İyiki doğmuşsun doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllara
HEP ÇOK MUTLU OL
956k
8977
İYİ PAZARLAR actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:48 AM.