Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/)
-   -   KPSS DUASI... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/621251-kpss-duasi.html)

nurbanu25 04-07-2012 04:34 PM

KPSS DUASI...

Arkadaslar,cumartesı gunu lısans mezunları ve ogretmenler olarak hayatımız ıcın onemlı bır sınav olan KPSS'ye gırıyoruz.bu mubarek gunler ozellıkle berat gecesınde bırbırımıze dua edelım.sınava gırecekler buraya belırtsın,gece bellı bı saatte mesela tam 12'de burdakı ısımlere ve kendımıze hayırlı bı sınav ıcın dua edelım ınsallah...sevgıler...

nurbanu25 04-07-2012 06:47 PM

Cevap: KPSS DUASI...

Su duaları bol bol okuyalım arkadaslar: 'Rabbi zindi ilmen ve fehmen ve elhıkni bi's salihin' Rabbım bılgımı ve anlayısımı arttır ve benı ıyı kullarının arasına kat... ' Ve ma tevfiki illa billahi aleyhi tevekkeltü ve ileyhi ünib' Basarım ancak Allah'ın yardımı ıledır.ben sadece Ona tevekkul ettım,dayandım,guvendım ve yalnız Ona yonelırım...

sweeet 04-07-2012 07:20 PM

00:00 de ben de dua etmeyi varım. Nurbanu'cum çok çeşitli dualar var bence en güzel dua yine en samimi haliyle insanın kalbinden geçen duadır. Bilen bildiği dualarla bilmeyen de içinden geldiği, istediği gibi duamıza katılabilir. Bir insanın sırf kendi için dua etmesinin yanında biz diyerek dua etmek daha kıymetli.

Çok çalıştık, dönem içinde de çok dua ettik. Allah emeklerimizin karşılığını boşa çıkarmaz. Bizim ve sevdiklerimiz için hayırlısı ise isteğimiz gerçeğimiz olsun. Hayırlısı ile dualarımız kabul olsun.

nurbanu25 04-07-2012 07:57 PM

Amin arkadasım.toplu duanın onemını bılerekten boyle bır baslık actım.once Kur'an-ı Kerim'den Allah'ın yüce ayetlerını okuup,en sonunda da gonlumuzden dılımıze dokulen duaları yaparsak daha cok etkılı olacaktır...sımdılık ıkı kısıyız,saat tam 00 oldugunda bırbırımızın ve kendı ısımlerımızı soyleyerek dua edıyoruz ınsallah...

Janer 04-07-2012 11:45 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 825903)
00:00 de ben de dua etmeyi varım. Nurbanu'cum çok çeşitli dualar var bence en güzel dua yine en samimi haliyle insanın kalbinden geçen duadır. Bilen bildiği dualarla bilmeyen de içinden geldiği, istediği gibi duamıza katılabilir. Bir insanın sırf kendi için dua etmesinin yanında biz diyerek dua etmek daha kıymetli.

Çok çalıştık, dönem içinde de çok dua ettik. Allah emeklerimizin karşılığını boşa çıkarmaz. Bizim ve sevdiklerimiz için hayırlısı ise isteğimiz gerçeğimiz olsun. Hayırlısı ile dualarımız kabul olsun.

sanırım dua etmeyeli bir kaç sene oldu .. bir şeyler istedim ama dua etmemiştim ..

uzun zaman sonra sizler için dua edecem :) .. umarım istediğinizden daha çok puan alırsınız ..

nurbanu25 05-07-2012 12:38 AM

A cok sagol janer Allah senın de kalbınden gecen hayırlı ısteklerını kabul etsın ınsallah...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:41 PM.