Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

Coo Adminler'imizin Kutlama Partisi

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız Coo Adminler'imizin Kutlama Partisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili shamanic ve hayalayaz; Yeni kıdemleriniz hayırlı olsun.Başarılarınızın devamlı olması temennisiyle... Bu arada shamanic, seni çok özledik.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

Coo Adminler'imizin Kutlama Partisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-09-2008, 11:38 PM   #11 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: Coo Adminler'imizin Kutlama Partisi

Sevgili shamanic ve hayalayaz;

Yeni kıdemleriniz hayırlı olsun.Başarılarınızın devamlı olması temennisiyle... Bu arada shamanic, seni çok özledik..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2008, 11:48 PM   #12 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

[quote=hayalayaz ]
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
hayalcim tebrikler şamaan tebrikler co admin ne oluo bilmiom ama güzel bişi 44

co pilot gibi bişi dimi hı bir bilen sölesin yaw
valla m bende bilmiyorum heralde güzel bişeydir..ben moderatörlüğü bile kavrayamadan co- adminliğe nası terfi ettim bilmiyorum, bari bu işi öğrensem ve layıkıyla yapsam iyi olacak...
[/quote

sen her işi layığı ile yaparsın hayalcim ay dur çatlarım ben şimdi
atakan benide co site kedisi yap bari 44
görende siteye bi yardımım varmış sanır yazıp çizip gidiyorum
yakışır valla me co site kediliği..
heryerde dir sıfata gerek yok (yalancı co site si adayı atakan lafım sana )
Alt 04-09-2008, 11:53 PM   #13 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

forumun kanatsız iki meleğine çok yakıştı bu ünvanlar

sevgiler

Alt 05-09-2008, 12:09 AM   #14 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Shamanic ve Hayalayaz gerek forumda gerekse özel mesajlar ile bir çok üyeye destek olmuş hayatlarının değişmesine vesile olmuşlardır.
Kendilerine yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyorum.

Site Co Kedimiz Pisimbat önceden olduğu gibi forumda tam yetkilidir.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 12:47 AM   #15 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

vayyy tarzz yapmışızzz lakin yakışırr alasındannn tebrikler samanicim vee hayalimmm

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 12:54 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point

tebrikler sevgili shamanic va sitenin biriciği hayal abla
siz çiçekler kadar zarif ve güzel insanlarsınız

size kucak dolusu sevgiler
Alt 05-09-2008, 12:56 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili Shamanic ve sevgili hayalablacim sizleri tebrik ediyorum...

hayalablacim cok ihtiyacimiz oldugu bir durumda senin dualarin cok faydasini gorduk....bu hafta ugurhanimizin kan sonuclarinda mujdeli haberi aldik ve cok sukur kani tamamen temiz cikti...rabbim senden razi olsun

Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 12:59 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point

Alıntı:
taçyaprak Nickli Üyeden Alıntı
[img=http://www.hizliresim.com/2008/9/5/219.jpg]
[img=http://www.hizliresim.com/2008/9/5/223.gif] [img=http://www.hizliresim.com/2008/9/5/253.gif][img=http://www.hizliresim.com/2008/9/5/250.gif]
[img=http://www.hizliresim.com/2008/9/5/230.gif]

tebrikler sevgili shamanic va sitenin biriciği hayal abla

siz çiçekler kadar zarif ve güzel insanlarsınız

size kucak dolusu sevgiler
ya benim sepet sepet çiçeklerim çıkmamış
beceremedim galiba

o zaman size o çiçekleri kalbimden gönderiyorum ve umarım bi gün tanıştığımızda size gerçeklerinden alırım
Alt 05-09-2008, 01:56 AM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 03:42 AM   #20 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

[b] atkan abicim (( offf bu bey kelimesi agzıma yakısmıyo hiçde svmiyom saten iyice abli olduk !)

lafına ve aklına karısmıs olmayım ama bi şey dikkatimi cekdi yaa sitenin girişi neden hiç güncellenmiyo yada ben görmüyom:S ora içinde 1 2 editör yapıversen :) güzel olur aslında

hayal annecim shmanic ablacım hayırlı ugurlu olsun

Bookmarks

Seçenekler
Stil