Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/)
-   -   İşte bi Mutlu Son Dahaaaaa....!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogum-gunu-ve-diger-kutlamalarimiz/12571-iste-bi-mutlu-son-dahaaaaa.html)

melodiss 13-08-2008 04:00 PM

İşte bi Mutlu Son Dahaaaaa....!!!

arkadaşlar sizde bi mutlu haber daha senemce ablamda iş bulmuşşşşşş... f678h f678h

nasıl sevindim ablam... kiss3 en güzeline layıksın.. 25889

http://www.besiktascicekcilik.com.st...esimi/3288.jpg

Belgin ∞ 13-08-2008 04:07 PM

Ynt: İşte bi Mutlu Son Dahaaaaa....!!!

Yavaş yavaş herkes dileğine kavuşuyor.Sanemce'cim yeni işin hayırlı uğurlu olsun.Bol kazanç getirsin sana (ki bize yemek ısmarla hep) y789 .Bu ay kutlamalar ayı oldu.

Sıra geldi Pamuk'a.Ondan da mutlu haberi bekliyoruz. kiss3

Akulina 13-08-2008 04:13 PM

Ya yazdım daha demin,kabul etmedi bi daha yazayım sanemce ablama...
Valla Redflowers ve sen bizi çok sevindirdiniz ablam...İnşallah çok seversin yeni işini,çok huzurlu ve mutlu olursun... kiss3 k8908

sanemce 13-08-2008 04:16 PM

Sevgili Melodis, Redflowers çok teşekkür ederim. Geçen hafta cuma günü arayıp, pazartesi günü başlamamı söylemişlerdi.. Şehir dışındayım diye başlayamam demiştim.
Yarın başlıyorum hayırlısıyla..
Yapılan dualar, gönderilen enerjiler sonucu böyle bir sonuç kaçınılmazdı zaten ark5
Sıra da Pamuk var evet.. O da en yakın zamanda güzel bir iş bulacak inşallah..

Manevi desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.. Allah hepimize bol ve bereketli kazançlar nasip etsin ki, gönlümüzden geçtiği gibi en güzel yerlerde en güzel yemekler ısmarlayalım ttli3
sevgiler
kiss3

sanemce 13-08-2008 04:20 PM

Sycorox canım çok sağol.. İzmir'in havası kokusu, Hayal ablamın enerjisi halen üzerimdeyken pozitif bir başlangıç olacak benim için.. Hepimiz mutlu olmayı çok fazlasıyla hakediyoruz. Ve yavaş yavaş hedeflerimize kavuşuyoruz ne güzel thumbsanim Hep birlikte daha güzel haberleri kutlayalım her günümüz şenliklerle geçsin istiyorum.
Canım çok teşekkür ederim
kiss3

Alıntı:

Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Ya yazdım daha demin,kabul etmedi bi daha yazayım sanemce ablama...
Valla Redflowers ve sen bizi çok sevindirdiniz ablam...İnşallah çok seversin yeni işini,çok huzurlu ve mutlu olursun... kiss3 k8908

insirah 13-08-2008 04:26 PM

clapping tebrik ederim senemce umarım herzaman işinde başından sonuna dek istediğin güzel durumlar oluşur. İnşallah çok çok kazanırsın da işlerini yoluna koyduktan sonra sen de ihtiyacı olanlara dağıtırsın. Sevgiler... tender45 girlhaha t678

sanemce 13-08-2008 04:36 PM

İnsirah ne güzel dedin gönlümü okudun sanki "ihtiyacı olanlara dağıtırsın" derken.. Çok büyük bir coşkuyla inşallah diyorum..
yarın işe başlayacak gibi bir psikoloji yoktu üzerimde sanki ama bu mesajlardan sonra sabah olsun başlayayım istiyorum ark5
çok teşekkür ederim. iyiki varsınız kiss3

Alıntı:

insirah Nickli Üyeden Alıntı
clapping tebrik ederim senemce umarım herzaman işinde başından sonuna dek istediğin güzel durumlar oluşur. İnşallah çok çok kazanırsın da işlerini yoluna koyduktan sonra sen de ihtiyacı olanlara dağıtırsın. Sevgiler... tender45 girlhaha kiss3

bigci 13-08-2008 05:12 PM

Tebrik ederim senemce ablacıgım . mutlulugun saadetin daim olsun .
seni en iiy anlayacaklardan ve anlayanlardan biri benim sanırsam ki ne işde calısdıgını bilmiyorum fakat :P
bende bi emekciyim ve kendi işimin kendi patronlugumun yapmanın keyfini sürüyorum ve calısmanın nasıl bi duygu oldugunu aksam eve giderken offf be cok yorucu bi gündü demenin ne demek oldugunu iyi biliyorum

comte 13-08-2008 08:33 PM

Hayırlı uğurlu olsun Ablacım. alk78

Kutlamalarla doldu bu ay maşallah. 956k

Bi giriyorum, yeni kutlamalar.

Keşke her gün böyle olsun. super

Başarılı çalışmalar diliyorum. sung66

cedrus48 13-08-2008 08:48 PM

Sanemce hayırlı uğurlu olsun yeni işinde başarılar dilerim.Allah mutluluğunu daim etsin.Yüzünden gülücükler eksik olmasın.blissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:07 AM.