Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Doğayı Koru (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogayi-koru/)
-   -   Dunyadaki Tum Insanlara (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dogayi-koru/618171-dunyadaki-tum-insanlara.html)

shamanic 30-03-2011 03:52 PM

Dunyadaki Tum Insanlara

Dunyadaki Tum Insanlara
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...7kbtolhZ93vLPA
Lutfen Fukushima, Japonya’daki nukleer santrallerdeki suya sevgi ve minnettarlik dualarinizi gonderin!

9 Buyuklugundeki muazzam depremler ve gercekustu tsunamiler ile 10,000 den fazla insan hala kayip. Felaketin gerceklesmesinden bu yana 16 gun gecti. Durumu kotulestiren sey, Fukushima Nukleer Tesislerinin reaktorlerindeki suyun sizmaya baslamasi ve okyanusu, etraftaki bolgelerdeki hava ve su molekullerini kirletmesidir.

Insan bilgeligi problemi cozmek icin cok fazla sey yapamamakta, sadece reaktorlerdeki radyoaktif malzemelerin ofkesini su sIkarak sondurmeye calisiyoruz.

Gercekten yapabilecegimiz baska bir seyler yok mu?

Oldugunu dusunuyorum. Yirmi yillik hado olcumu ve su kristali fotograf teknolojisi arastirmalarinda, ne kadar uzakta olursa olsun suyun insan duasinin saf titresimini aldigi zaman, pozitife donusebilecegine tanik oldum.

Albert Einstein’in enerji formulu E=MC2 gercekte Enerji = Insan sayisi ve insanlarin bilincinin karesi anlamina gelir.

Simdi gercek anlami anlamanin zamanidir. Dunya gezegeninin sakinleri olarak hepimiz dua torenine katilalim. Sadece Japonya’daki degil, tum dunyadaki insanlarin bu gezegenin krizlerini cozmenin yolunu bulmamiza yardimci olmalarini istiyorum!!

Torenin ismi:

“Fukushima’daki nukleer tesislerdeki tum sulara sevgi ve minnettarlik dusuncelerimizi gonderelim”

Gun ve Saat:
31 Mart 2011 (Persembe)

Her zaman bolgesinde oglen 12:00

Lutfen asagidaki cumleyi soyleyin:

“Fukushima Nukleer Tesisinin suyu, sana istirap cektirdigimiz icin uzgunuz. Lutfen bizi bagisla. Sana tesekkur ediyoruz ve seni seviyoruz”

Lutfen bu cumleyi yuksek sesle veya zihninizden soyleyin. Ellerinizi dua pozisyonunda tutarken uc kez tekrarlayin. Lutfen samimi dualarinizi gonderin.

Kalbimden pek cok tesekkurler.

Sevgi ve sukranla,

Masaru Emoto

Suyun Habercisi

zannedersem Petek Hn. çevirdi / Petek Kitamura

sevgiler..

Işıldayan Safir 30-03-2011 04:15 PM

Cevap: Dunyadaki Tum Insanlara

O kadar önemli bir etkinlik ki... Bana çok fazla şey düşündürdü. Almamız gereken büyük dersler var bu yaşananlardan...

Penceremizi açıp dışarıdaki manzaraya baktığımızda dünyamız buradan ibaret olur ya... Aslında dünyaya bakışımızda o şekilde... Sadece kendi yaşamımızı düşünüyoruz. Uzaksa bize bir şey olmaz diyoruz. Bir yandan da kelebek etkisinden bahsedip süslü cümleler kuruyoruz. Bir kelebeğin bile kanat çırpışının dünyamız için öneminden bahsedip böyle bir felakete karşı hiçbir şey yapmıyoruz. Bizlere uzak çünkü...

Kainat sadece dünyadan ibaret değildir. Dolayısıyla radyasyonun tehlikelerini sadece insan, hayvan ve bitki sağlığının üzerindeki etkilerinden ibaret görüyoruz. Mutlaka başka birçok etkisi vardır.

Bu kadar önemli bir sorunla baş etmesi gereken, mücadele etmesi gereken sadece Japonya'ymış gibi olan bitene gözlerini kapatıp orayı burayı bombalayacak kadar egosu tavan yapmış milletler olması da ayrıca kanımı donduruyor.

Bir tarafta evli ve çocuklu Japon mühendislerinin gençlerin sağlığının olumsuz etkilenmemesi için bir bakıma kendini feda ettiği (Çok büyük bir fedakarlık örneği) ve insanlık uğruna büyük mücadele verdiğini seyrediyoruz, bir yandan da masum insanların öldürüldüğü büyük bir insanlık dramına şahit oluyoruz. Özetle koyun can derdinde, kasap et derdinde...

"Sadece Japonya’daki degil tum dunyadaki insanlarin bu gezegenin krizlerini cozmenin yolunu bulmamiza yardimci olmalarini istiyorum!" Ne güzel bir dilek... Gezegenimizde büyük bir insanlık sorunu var maalesef...

Ben bu etkinliğe şimdiden katılıyorum. Sadece etkinlik zamanında değil, her aklıma geldiğinde tekrar edeceğim. “Fukushima Nukleer Tesisinin suyu sana istirap cektirdigimiz icin uzgunuz. Lutfen bizi bagisla. Sana tesekkur ediyoruz ve seni seviyoruz.”

Sadece 3 cümle... Bu kadarını yapabilelim bari. Ben bu konuyu bizlerle paylaştığın ve bu çembere bizi kattığın için teşekkür ediyorum Özlem abla.

Her şeyin bütünün hayrına olması dileklerimle.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al. actionsmile

shamanic 30-03-2011 05:17 PM

canım benim..
ben teşekkür ederim.. ark5
çok değerli mesajlar verdiğin için..

binlerce kişi katılacak bundan eminim.. ancak yüreklerimiz bir demek ki.. ben de başladım okuduğumdan beri tekrarlamaya..

ışığın daim olsun
sevgiler..

ipekibrisim 30-03-2011 08:17 PM

bir kaç gün evvel buna benzer bir dua talbinde bulunmuştum, kasteddiğim tam da böyle birşeydi.
ben mutlaka katılıyorum yarın öğlen 12de bu duayı 3 kere tekrarlamış olacağım.
"dünyayı güzellik kurtacak" bundan eminim..... sevgiler

arca 30-03-2011 11:33 PM

Bende sizinle olacağım. Sevgiyle umutla kalın....

arca 31-03-2011 12:33 PM

Dilerim duamız ve şükrümüz yerine ulaşmıştır......

Işıldayan Safir 31-03-2011 12:46 PM

Amin canikom. Benim okumam biraz gecikmeli oldu dersim geç bittiği için ama olsun.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:20 AM.