Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dj'lerimizi Tanıyalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/)
-   -   Radyo Istek Kosesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/4783-radyo-istek-kosesi.html)

hayatimdegisti 25-02-2008 08:36 AM

Radyo Istek Kosesi

Forumumuzun üstüne radyo istek köşesi eklenmiştir.O bolumde yazilanlar radyo dj gelecektir.İlgili şifreleri radyo dj lerimize birazdan gondereceğim..

nurhanza 25-02-2008 09:07 AM

Ynt: Radyo Istek Kosesi

eee hadi online oldum isteyin bakeyim bişiler
size telkin çalacağım
dinleyin bakalım

hayalayaz 26-02-2008 06:10 AM

teşekkürler şu anda hangi telkini dinliyoruz

hayalayaz 26-02-2008 06:12 AM

aslında başarılı yayınlar diliycektim , başarılar

hayalayaz 26-02-2008 06:22 AM

nurhanzacığım sadece telkinmi çalıyorsun

nurhanza 26-02-2008 07:42 AM

elimden geldiğince telkinleri çalıyorum ve çalmadan önce açıklamada getiriyorum
hangi telkini çaldığımı kendimce dile getiriyorum
özellikle sabahları erken saatlerde telkinlerle güne başlamak bana çok iyi geliyor
zaten tanıyan herkes bu enerjiyi nerden bulduğumu soruyor
ayrıca dinlediğim şeylerde baya bir seçici oldum
istekler alıyorum hatta bende yoksa gönderin çalayım diyorum, saolsunlar gönderiyorlar bende çalıyorum
ama bana hitap etmiyorsa radyonun sesi kapatıp gene hitap edeni dinliyorum smiliyface
kimsenin gönlü kalmasın orta yolu bulmak beni çok mutlu ediyor
işe yaramak kendimide insanlarıda anlayıp çözümler üretmek en güzeli sanırım

hayalayaz 26-02-2008 08:38 AM

nurhanza cığım ben senin yayınını ilk defa dinledim ve yeni açtığım içinde açıklamanı duymadım sadece sordum..sorum bilgilenmek içindi başka bir şey değil.. dinlemeyi istemediğim zaman bende aynı şeyi yapıyorum, kapatıyorum radyoyu kendi tercih ettiğim müziği dinliyorum..fakat sorumu sorarken dinlediğim telkinin ne olduğunu bilmek hakkımdır diye düşünüyorum senin yazdığın mesajı okuyunca, örneğin benim kilolar höt deyince gidiyor..onun için kilo verme telkinini dinlemiyorum..senin yayını daha önce dinleseydim bu soruyu daha öncede sorardım..hangi telkini günde kaç kere dinliyoruz diye..yanlış anladıysam bağışla ama sana soru sorulması yasak galiba, neyse ben yinede radyomuzu canlandırdığınız için teşekkür ederim..aslında amacım buydu..

nurhanza 26-02-2008 04:39 PM

rica ederim soru sormak neden yasak olsun, bilakis sorun beni mutlu etti, herzaman eleştirilere açığımdır, eleştiriler olmasa gelişemeyiz, sanırım yanlış anlaşıldım, forumumuzun amacına uygun yayın yapmak bilgilendirmek için yukardaki açıklamayı yazmıştım, haklısın hangi telkini dinlediğinin bilincinde olmalı insan, ama bir şey itiraf edeyimmi
şu kilolarım höt deyince gitmiyoooo
telkinlerin hepsini dinledim üstelik bel fıtığı olduğum için kilo vermem gerek
sigarayıda defalarca dinlediğim halde bırakamadım, utanç içindeyim 88a
banada ayriyeten yardımcı olursan sevinirim 98569 hpm2

nurhanza 27-02-2008 06:26 AM

yayındayım ama online gözükmüyorum neden acaba

suzzy 27-02-2008 07:30 AM

nurhanzacım...onlıne gözüküp gözükmemen önemli değil... 25889 biz seni keyifle dinliyoruz

ellerine sağlık canım..iyi yayınlar.. blissy blissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:22 AM.