Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diyetler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/)
-   -   kilo almak isteyen yok mu hiç? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/616009-kilo-almak-isteyen-yok-mu-hic.html)

neseli ceni 27-10-2010 04:37 PM

kilo almak isteyen yok mu hiç?

biliyorum bir çoğunuz zayıflamak istiyorsunuzdur ama hiç kilo almak isteyeniniz alamayanınız iştahsız olanınız yok mu?
telkinlerin bu konuda bir faydası var mı öğrenmek istiyorum.
kilo almada başarılı mı?
kilo alma telkini sipariş veren var mı?

s456

Alice in Wonderland 24-11-2010 08:56 PM

Cevap: kilo almak isteyen yok mu hiç?

Alıntı:

neseli ceni Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 775902)
biliyorum bir çoğunuz zayıflamak istiyorsunuzdur ama hiç kilo almak isteyeniniz alamayanınız iştahsız olanınız yok mu?
telkinlerin bu konuda bir faydası var mı öğrenmek istiyorum.
kilo almada başarılı mı?
kilo alma telkini sipariş veren var mı?

s456

ben varım 956k956k956k
ama telkine başlamadım girlhaha

elime ulaşsın haber veririm hala burdaysan f678h

delioglan 25-11-2010 03:42 AM

İyi haberlerini duyarız inşallah. Benimde durumum aynı kilo almam lazım. Spor salonuna yazılmaya tam karar vermiştim kiiii kaburgamı ezdim. Telkin benim de aklımda inşallah işe yarar.

smyrna1 25-11-2010 09:02 AM

1,74 boy 66 kiloyum atletik bir yapım var, 72-73 olmak istiyorum ama kilo almak değilde kas kütlesini artışı olmasını istiyorum, kış geldi body ye devam etmekte zor:)

bigokyanus 25-11-2010 10:47 AM

Kilo almak bence zor değil hem telkinleri dinleyin , hem de geceleri uyumadan önce hamurişi yiyip yatın :) Sonra ben gibi yavru fil olursunuz :))

Alice in Wonderland 25-11-2010 12:11 PM

Alıntı:

delioglan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 780097)
İyi haberlerini duyarız inşallah. Benimde durumum aynı kilo almam lazım. Spor salonuna yazılmaya tam karar vermiştim kiiii kaburgamı ezdim. Telkin benim de aklımda inşallah işe yarar.

eed an ve an yazıcam telkinlere başlayınca. günlüğümden takip edin belki faydası olur size wave44

Alice in Wonderland 25-11-2010 12:14 PM

Alıntı:

smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 780099)
1,74 boy 66 kiloyum atletik bir yapım var, 72-73 olmak istiyorum ama kilo almak değilde kas kütlesini artışı olmasını istiyorum, kış geldi body ye devam etmekte zor:)

ee senin kilon normal miş. benim 1,72 boyum 50 kiloyum sad456
spor yapman lazım bunun için azimli olman lazım. bence bunun için telkin vardır diye düşünüyorum bir araştır bakalım.

Alice in Wonderland 25-11-2010 12:15 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 780103)
Kilo almak bence zor değil hem telkinleri dinleyin , hem de geceleri uyumadan önce hamurişi yiyip yatın :) Sonra ben gibi yavru fil olursunuz :))

kilo almak benim için çok zor . ben acıkıyorum ama yemek yeme isteğim yok . değişik bir durum. bakalım bu sefer başarıcam. 5 kilo alıcam vee ohh yaşasın diyeceğim 956k

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:20 AM.