Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diyetler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/)
-   -   ÇÖREKOTUYLA SAĞLIKLI ZAYIFLAMA(gerçekten müthiş bir zayıflama yöntemi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/227270-corekotuyla-saglikli-zayiflamagercekten-muthis-bir-zayiflama-yontemi.html)

tugcem07 28-02-2009 10:30 PM

ÇÖREKOTUYLA SAĞLIKLI ZAYIFLAMA(gerçekten müthiş bir zayıflama yöntemi)

Arkadaşlar çörekotu inanılmaz bir mucize.Kilo vermek isteyen içinde kilo almak isteyen içinde doğru kullanıldığında çok etkili bir yöntem.Aşağıda belirteceğim uygulama dr.ömer çoşkun tarafından araştırılmış ve açıklanmıştır.
Biz bu uygulamayı annemle birlikte denedik ^-^ben kilo almak için annemse kilo vermek için kullandı ve kesinlikle faydasını gördüğümüzü belirtmek istiyorum.Uygulaması şöyle oluyor.Eğer kilo vermek istiyorsanız yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı çörekotu yiyorsunuz.Yalnız yerken dişinizle parçalayarak yemeye çalışın.Çünkü kilo vermeye yarayan madde ancak çiğnendiğinde açığa çıkabiliyormuş.Bunun tam tersi olarak da aramızda ben gibi kilo almaya uğraşan arkadaşlarımızda olabilir.^-^Onlar da kilo almak için her yemekten sonra(bunda bi zaman sınırı yok ama yemeğin hemen arkasından yenmesi öneriliyor)bir çay kaşığı çörekotu ile balı karıştırılıp yemeliler.Bu kürün herhangi bir uygulama süresi yok isterseniz arada verebilirsiniz isterseniz bir ömür boyu devam edebilirsiniz.Çörekotu tamamen doğal bir ilaç hiç bir yan etkisi yok.Peygamber Efendimiz bile çörekotu için“Çörek otunu kullanın, ölümden başka her şeye devadır.”demiştir.Ama bir uyarı yapmadan geçemiycem uzmanlar hiçbir yan etkisi bulunmasa da tedbir açısından HAMİLELİKTE KULLANILMAMASINI ÖNERİYOR.Bunu da burdan belirtmiş olayım.Çörekotunun bu kilo dengeleme özelliği yanında daha bir sürü faydası var.Bunlardan bazıları;
• Mikrop, virüs ve mantarlara karşı öldürücü tesire sahiptir.
• İfraz boşaltıcı ve solunum borusunu genişleticidir.
• Kansere karşı koruyucu etkisi vardır.
• Kan şekerini düzenler.
• Yorgunluk halini giderip zindelik verir.
• Damar hastalıklarını önler.
• Cinsel gücü arttırır.
• Hazmı kolaylaştırır.
• Vücuttaki toksinleri süzerek atar.
• İdrar söktürücü özelliği ile safraya iyi gelir.
• Yaraların çabuk iyileşmesini ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır.
• Alerjileri önler.
• Savunma sistemini dengeler.
• Hormon sistemini ve ruh hâlini sağlamlaştır
Gerçekten de çörekotu doğa eczanesinin sunduğu müthiş bir ilaç değil mi?

gökçe y. 28-02-2009 10:38 PM

çok ilginç. doğa başlı başına bir mucize zaten...
teşekkürler bu faydalı paylaşım için...

esen27 01-03-2009 12:06 AM

Alıntı:

tugcem07 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310739)
Arkadaşlar çörekotu inanılmaz bir mucize.Kilo vermek isteyen içinde kilo almak isteyen içinde doğru kullanıldığında çok etkili bir yöntem.Aşağıda belirteceğim uygulama dr.ömer çoşkun tarafından araştırılmış ve açıklanmıştır.
Biz bu uygulamayı annemle birlikte denedik ^-^ben kilo almak için annemse kilo vermek için kullandı ve kesinlikle faydasını gördüğümüzü belirtmek istiyorum.Uygulaması şöyle oluyor.Eğer kilo vermek istiyorsanız yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı çörekotu yiyorsunuz.Yalnız yerken dişinizle parçalayarak yemeye çalışın.Çünkü kilo vermeye yarayan madde ancak çiğnendiğinde açığa çıkabiliyormuş.Bunun tam tersi olarak da aramızda ben gibi kilo almaya uğraşan arkadaşlarımızda olabilir.^-^Onlar da kilo almak için her yemekten sonra(bunda bi zaman sınırı yok ama yemeğin hemen arkasından yenmesi öneriliyor)bir çay kaşığı çörekotu ile balı karıştırılıp yemeliler.Bu kürün herhangi bir uygulama süresi yok isterseniz arada verebilirsiniz isterseniz bir ömür boyu devam edebilirsiniz.Çörekotu tamamen doğal bir ilaç hiç bir yan etkisi yok.Peygamber Efendimiz bile çörekotu için“Çörek otunu kullanın, ölümden başka her şeye devadır.”demiştir.Ama bir uyarı yapmadan geçemiycem uzmanlar hiçbir yan etkisi bulunmasa da tedbir açısından HAMİLELİKTE KULLANILMAMASINI ÖNERİYOR.Bunu da burdan belirtmiş olayım.Çörekotunun bu kilo dengeleme özelliği yanında daha bir sürü faydası var.Bunlardan bazıları;
• Kan şekerini düzenler.
• Cinsel gücü arttırır.
• Hazmı kolaylaştırır.
• Alerjileri önler.

bilgin için teşekkürler
bende telkin müziği ile üç gündür başladım inşallah iyi olacak
sonucu yazacağım

tugcem07 02-03-2009 09:05 PM

inş.Sonucunu merakla bekliycem:))

nick1 09-03-2009 02:50 AM

Alıntı:

Biz bu uygulamayı annemle birlikte denedik ^-^ben kilo almak için annemse kilo vermek için kullandı ve kesinlikle faydasını gördüğümüzü belirtmek istiyorum.Uygulaması şöyle oluyor.Eğer kilo vermek istiyorsanız yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı çörekotu yiyorsunuz.Yalnız yerken dişinizle parçalayarak yemeye çalışın.Çünkü kilo vermeye yarayan madde ancak çiğnendiğinde açığa çıkabiliyormuş.Bunun tam tersi olarak da aramızda ben gibi kilo almaya uğraşan arkadaşlarımızda olabilir.^-^?

çörekotunu bu doktorun dediği şekilde birkaç gün tüketmeye çalıştım kesinlikle tansiyonu düşürüyor ve her defasında ölecek gibi oldum, yaşama devam etme isteğim nedeniyle bu mide-kalp beyin fesadı geçirticek formülü sonsuza dek rafa kaldırdım.Paylaşımınız için teşekkürler ancak böyle de bir gerçeği var bu bitkinin..t678

sabırlı 09-03-2009 11:37 PM

arkadaşlar çörek otu ile gili hadisi şerif bile var... Çörek otu ile ilgili olan hadis-i şerifler:

(Çörek otuna devam edin. Zira ALLAH, onda her derde
şifa halk etmiştir.) [Ebu Nuaym]

(Çörek otunda ölümden başka her derde şifa vardır.)
[Ebu Nuaym]

Resulullah rahatsızlanınca bir avuç çörek otunu ağzına
koyup bal ile su içerdi. (Hatib)... daha söylenecek birşey kalmadı sanırım:)

abccc 31-05-2009 07:32 PM

Cevap: ÇÖREKOTUYLA SAĞLIKLI ZAYIFLAMA(gerçekten müthiş bir zayıflama yöntemi)

yakında bunun da ilacını çıkarırlar sanırım:)

gülpor 31-05-2009 09:57 PM

Alıntı:

• Kan şekerini düzenler.
• Cinsel gücü arttırır.
• Hazmı kolaylaştırır.
• Alerjileri önler.

Tuğçem07,çok şekersiniz yahuu anne kızy789,biriniz kilo vermek için birinizde kilo almak için,bir ürünün ilk defa iki şekildede işe yaradığını görüyorum...bende sigara kullanmamaya başladığımdan bu yana biraz kilo aldım sanırım,yada o kadar zayıftımki öyle sanıyorum şu ansevincli...sonuç olarak Tuğçem07,bunu uyguluycam,yapması çok kolay...teşekkürlersuper

gülpor 01-06-2009 12:27 AM

Akınyıldız slm,aslında normal kilomdaydım ama en az ,3 yada 4 kilo gibi fazla kilo durumu oluştusevinclie ben o zaman bu yöntemi uygulamıyım,yani çörekotu yönteminif678h

gülpor 01-06-2009 01:18 AM

Alıntı:

akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464721)
s45apksen bilirsin beim reflüm var da ondan dokundu her halde acayip şişmiştim gazdan:zpzp:ahan da aynı bunun gibi olduydumdl67

khkh56khkh56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:58 PM.