Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Depresyon Dünde Kaldı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/depresyon-dunde-kaldi/)
-   -   MUTSUZ VE KARARSIZ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/depresyon-dunde-kaldi/463584-mutsuz-ve-kararsiz.html)

_pretty_ 29-01-2010 12:00 PM

MUTSUZ VE KARARSIZ

Merhaba Arkadaşlar,bende bir ay önce keşfettim bu güzel düzeyli ortamı,aslında çok kötü bi zamanımda keşfettim.Ben şuan eşimden ayrılma aşamasındayım.Bunu ben istedim,ama kurtarma adına ondan yeterli çabayı görmedim.önümüzdeki ay mahkememiz var ve ben çok kararsızım.Ayrılmak istediğimden emin değilim.belki ne yapcağını görmek için böyle bi talebim oldu.Oda çaba göstermedi.Çok mutsuzum.Aslında evliliğimiz boyuncada çok çaba göstermedi.Bende mutsuzluktan çok kilo aldım.bu sorunlar terazi burcu kararsızlığıyla birleşince herşey daha zor oluyor.çok mutsuzum.Ne yapcağımı bilmiyorum. 48974897dusun2sad456sad456

doris 29-01-2010 12:19 PM

Cevap: MUTSUZ VE KARARSIZ

hoş geldiniz serpil..
öncelikle mutlu paylaşımlar diliyorum..
ve sana tavsiyem: herşeyi tüm sorunlarını yaşamına çektiğine göre neden hayatındalar bunu sorgula, sana mutlaka bir seyleri öğretmek için hayatındalar..5 dakika ayır kendine gözlerini kapat ve içinde bu durumların hepsini yaratan kendi parçandan ''özür dile'' '' beni affet'' de ''seni seviyorum'' de ve teşekkür et.. görüceksinki herşey hiç beklemediğin anda tam istediğin gibi olmuş..
hoponoponoyu araştır ve uygula derim bahsettğim sey tam olarak bu çünkü..
ayrıca her ne oluyorsa sen istediğin içindir.. bunu unutma
SEVGİYLE HOŞÇAKAL...actionsmile

aslanbey 29-01-2010 02:06 PM

Kendinize sormanız gereken “altın soru” şu: “yanlış olan ne?” Bu soruyu kendinize defalarca sorun, öyle ki eşinizle sorun yaşadığınız anda aklınıza ilk gelen cümle bu olsun. Egolarımızın esiri olduğumuz sürece, hep kimin dediği olacak konusuna odaklanırız. evliliklerde de bu tavır mutluluk ve doyum değil öfke ve yalnızlık getirir.

doris 29-01-2010 02:15 PM

Alıntı:

aslanbey Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581893)
Kendinize sormanız gereken “altın soru” şu: “yanlış olan ne?” Bu soruyu kendinize defalarca sorun, öyle ki eşinizle sorun yaşadığınız anda aklınıza ilk gelen cümle bu olsun. Egolarımızın esiri olduğumuz sürece, hep kimin dediği olacak konusuna odaklanırız. evliliklerde de bu tavır mutluluk ve doyum değil öfke ve yalnızlık getirir.

aslanbey kesinlikle çok haklı...actionsmile

spestnaz 29-01-2010 02:18 PM

hoşgeldiniz ::)

armoni111 29-01-2010 04:23 PM

Alıntı:

serpilb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581879)
Merhaba Arkadaşlar,bende bir ay önce keşfettim bu güzel düzeyli ortamı,aslında çok kötü bi zamanımda keşfettim.Ben şuan eşimden ayrılma aşamasındayım.Bunu ben istedim,ama kurtarma adına ondan yeterli çabayı görmedim.önümüzdeki ay mahkememiz var ve ben çok kararsızım.Ayrılmak istediğimden emin değilim.belki ne yapcağını görmek için böyle bi talebim oldu.Oda çaba göstermedi.Çok mutsuzum.Aslında evliliğimiz boyuncada çok çaba göstermedi.Bende mutsuzluktan çok kilo aldım.bu sorunlar terazi burcu kararsızlığıyla birleşince herşey daha zor oluyor.çok mutsuzum.Ne yapcağımı bilmiyorum. 48974897dusun2sad456sad456

şöyle yapsanız
tersini imgeleme yani son ayrılma konuşmasını yaptığınız anı düşünün sonra onu silin ve sanki o konuşma olmamış gibi,hatta birbirinize sevgi sözcükleri söylüyormuş gibi imgeleyin.ve boşanma kararınızı iptal edip kendinizi de eşinizi de affedin.ama içinizde en ufak bir kuşku olmasın,eğer kuşku varsa onu salın bu korkuma rağmen kendimi tamamen ve derinden affediyorum ve kabul ediyorum deyin.
sonra 1 ay sonra boşanma gününün tarihini aklınızdan geçirip o güne güzel,olmasını istediğiniz sonucu yerleştirip imgeleyin.sonucu lütfen bize haber verin siz bizim önümüzde yakın gelecekte gerçekleşebilecek güzel bir örneksiniz lütfen deneyin bakalım sonuçlar nasıl olacak.

_pretty_ 29-01-2010 07:17 PM

Teşekkür ederim arkadaşlar, söylediklerinizi uygulucam zaten çok ayrıntılı düşünmekten bu kararsızlığı mutsuzluğu yaşıyorum

zümrütü anka zen 29-01-2010 09:25 PM

ey dert ne kadar büyüksün üzerime geliyorsun .ama senden büyük allah var. kusursuz dost allah tır .kusursuz insan varmı söyle .l.karşındaki insan için güneş ol.hata için de akşam yani örtü ol.mevlana hz. hayat sunulan zamanı yaşamaktır. her insan yaşamak ister ama engel olan yine hayattır. akan göz yaşlarını silecek olan da sensin..çok mutlu yaşayan yoktur , ama yaşamak en büyük mutluluktur . hayatın seni senden çalmasına izin verme serpil. olmazmı bir kere daha düşün, doğruyu bütün içtenliğinle sadece ve sadece allahtan iste .zor kazandığını kolay kaybetme .herşey sensin sende başlar sende biter.sevgi ile doğruyu bulman dileğiyle

_pretty_ 29-01-2010 09:43 PM

güzel yorumun için teşekkür ederim.

_pretty_ 30-01-2010 11:39 AM

Alıntı:

dmlglr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581881)
hoş geldiniz serpil..
öncelikle mutlu paylaşımlar diliyorum..
ve sana tavsiyem: herşeyi tüm sorunlarını yaşamına çektiğine göre neden hayatındalar bunu sorgula, sana mutlaka bir seyleri öğretmek için hayatındalar..5 dakika ayır kendine gözlerini kapat ve içinde bu durumların hepsini yaratan kendi parçandan ''özür dile'' '' beni affet'' de ''seni seviyorum'' de ve teşekkür et.. görüceksinki herşey hiç beklemediğin anda tam istediğin gibi olmuş..
hoponoponoyu araştır ve uygula derim bahsettğim sey tam olarak bu çünkü..
ayrıca her ne oluyorsa sen istediğin içindir.. bunu unutma
SEVGİYLE HOŞÇAKAL...actionsmile

Merhaba dediğiniz gibi hooponopono yu araştırdım dediğiniz gibi tam aradığım bişey çok teşekkür ederim gerçekten çok faydası oldu.hatta güzel bilgiler buldum bunu paylaşmak istiyorum herkesle belki faydası olur.ayrı bir konu altında paylaşcam.tekrar teşekkürler.sevgiyle kalın..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:44 PM.