Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Deprem (http://www.hayatimdegisti.com/forum/deprem/)
-   -   deprem oldu duyan varmı,ben duymadımda :S (http://www.hayatimdegisti.com/forum/deprem/11298-deprem-oldu-duyan-varmiben-duymadimda-s.html)

defnoo 10-07-2008 02:06 PM

deprem oldu duyan varmı,ben duymadımda :S

selam arkadaşlar buğün bandırmadan gelen hissedilen deprem 4.8 şiddetinde yerin 14 km yakınından geliyomuş ,,bende çalışıyorum ama herkes hissetmiş bi ben hissetmemişim binada aksi gibi çürükmü,,neyse allah yardımcımız olsun vademiz dolduysa daa 88a şimdilik öpüyorum canlar mlk34

Belgin ∞ 10-07-2008 02:08 PM

Ynt: deprem oldu duyan varmı,ben duymadımda :S

Bandırma'mı ben İstanbul diye biliyordum ya.Ev gitmesin benim.Bir komşularımı arıyım bari. blook

defnoo 10-07-2008 02:19 PM

tamam totim kaynak bandırmadan geliyo anladınmı ..... gulensmiley

Belgin ∞ 10-07-2008 02:27 PM

Aradım ev yerinde duruyormuş çok şükür.Gönen ve adalar kısmından gelmiş.Bandırma Körfezi'nde olmuş sanırım.Bu sıcaklarda oluyor işte.Korkmak değil tedbir almak lazım.Ama nerdee?Bak Japonlara burunları bile kanamıyor 7 şiddetlerinde bile.Adamlar yaptı raylı sistemleri yer altına depremde beşik gibi sallanıyorlar ama ne mal kaybı ne can kaybı oluyor.Bizimse gece uykularımız bölünüyor.Hep diken üstünde oturuyoruz.Böyle gelmiş böyle gitmez ama neyse...Sus redflowers tehlikeli sularda dolaşıyorsun.

CeM 10-07-2008 04:38 PM

valla bende hissettim, smil56 4.8 dedim 4.8 olmuş olaya bakın wave

zeitgeist 10-07-2008 06:56 PM

Alıntı:

Cem . Nickli Üyeden Alıntı

Sevin de kimse duymasın gulensmiley Bir dahakine daha az hisset ki az olsun y789 44

CeM 10-07-2008 07:44 PM

Alıntı:

zeitgeist Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Sevin de kimse duymasın gulensmiley Bir dahakine daha az hisset ki az olsun y789 44

Şu anda istanbul depremini hissetmeye çalışıyorum khkh56 ama malesef büyük bi deprem olacak ileride şaka bitarafa 7.8 veya 7.9 istatistiklerde beklenen yani çin depremi gibi bişey belkiyo uzmanlar bence de 17 ağustos depreminden daha büyük bi deprem yaşayacak istanbul malesef 4897

zeitgeist 10-07-2008 08:41 PM

Alıntı:

Alıntı:

zeitgeist Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Şu anda istanbul depremini hissetmeye çalışıyorum khkh56 ama malesef büyük bi deprem olacak ileride şaka bitarafa 7.8 veya 7.9 istatistiklerde beklenen yani çin depremi gibi bişey belkiyo uzmanlar bence de 17 ağustos depreminden daha büyük bi deprem yaşayacak istanbul malesef 4897

Olaya acı biberle el koymanın vakti geldi galiba smil56 Pozitif düşünce diyoruz, çekim yasası diyoruz, 7.9 diyorsun gulensmiley ( n9598)

CeM 10-07-2008 08:58 PM

Aslında çekim yasası falan tabii ki çok doğru işler ama bu ölüye can vermek gibi bişey ark5 neden diyeceksin çünkü denizin altında ki o fay hattını çekim yasası ile pek kapatılabileceğini zannetmiyorum ama şöyle bi etkisi olabilir belki insanları doğru bilinçlendirme ve doğru yerde,doğru zamanda olmak gibi olumdu artaksiyonlara itebilir diye düşünüyorum super

MagNetiC 10-07-2008 09:03 PM

deprem gönen de olmuş... :O azcık memleketim olur da... :(

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:09 PM.